• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next YE 2000 SUPER HDTV aldim arkasinda e-sata giris var! Normalmi?

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Next YE 2000 SUPER HDTV aldim arkasinda e-sata giris var! Normalmi?

Next YE 2000 SUPER HDTV aldim arkasinda e-sata giris var! Normalde www.next.com.tr cihazin ozelliklerine baktimmi boyle bir giris olmadigi gorunuyor.

Benim cihaz kopya veya orginal Next YE 2000 SUPER HDTV deyilmidir acaba. Mach1 hocam siz bunu kesin bilirsinizdir. Yoksa Next yeni yaptiklarina e-satadami koymaya basladi?

On tarafi bildigin normal kumandasida normal Next.

Octagon'da e-sata giris var benimki onun kopyasimi acaba???

Simdiden tesekkurler.

akin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Next YE 2000 SUPER HDTV aldim arkasinda e-sata giris var! Normalde www.next.com.tr cihazin ozelliklerine baktimmi boyle bir giris olmadigi gorunuyor.

Benim cihaz kopya veya orginal Next YE 2000 SUPER HDTV deyilmidir acaba. Mach1 hocam siz bunu kesin bilirsinizdir. Yoksa Next yeni yaptiklarina e-satadami koymaya basladi?

On tarafi bildigin normal kumandasida normal Next.

Octagon'da e-sata giris var benimki onun kopyasimi acaba???

Simdiden tesekkurler.
    cihazı nerden aldın

Yorum yap

arkadaşımın Türkiye'de satılan next 2000 super hd

Yorum yap

Yeni son gelen 2000hdtvlerde o çıkış var evet ilerde ordan hd bağlayıp kayıt yapması için eklendi..
        Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
        http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
        www.nextyazilim.com

Yorum yap

mach1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          Yeni son gelen 2000hdtvlerde o çıkış var evet ilerde ordan hd bağlayıp kayıt yapması için eklendi..
          nextstar başta doktor mach1 verdiğiniz emeklerinden dolayı çok teşekkürler

Yorum yap

acaba elimizdeki sata sız cihazın anakartı sata giriş taktırmaya musayit mi?
            eski modeli dönüştürmek mümkün mü?
            eniyi dileklerimle

Yorum yap

Cabik vermis oldugunuz cevap icin tesekkurler. InsaAllah su kaydetme olayida biran once yaparsiniz.

Yorum yap

akin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                Cabik vermis oldugunuz cevap icin tesekkurler. InsaAllah su kaydetme olayida biran once yaparsiniz.
                akın sen kafanı yorma nextstar herşeyi yapar

Yorum yap

next2000hd Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                  akın sen kafanı yorma nextstar herşeyi yapar
                  zor yapar az önce teknik servisiyle görüştüm karaköydeki şuan yeni cihazla kayıt yapılabiliyor dedi ve eski cihazlarla ilgili malesef yapabileceğimiz bir şey yok dediler anlayamadığım aynı cihazı aynı isimde aynı fiyata satıyorlar ancak ürüne firmaya güvenen ve çıkar çıkmaz gidip alan insanları madur ediyolar anlaşılacak gibi değil madem öyle cihaza başka bir isim verinde bari insanlar sinirlenmesin aldığıma çok pişman oldum ama malesef zamanı geri alamıyorum

Yorum yap

dicle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                    zor yapar az önce teknik servisiyle görüştüm karaköydeki şuan yeni cihazla kayıt yapılabiliyor dedi ve eski cihazlarla ilgili malesef yapabileceğimiz bir şey yok dediler anlayamadığım aynı cihazı aynı isimde aynı fiyata satıyorlar ancak ürüne firmaya güvenen ve çıkar çıkmaz gidip alan insanları madur ediyolar anlaşılacak gibi değil madem öyle cihaza başka bir isim verinde bari insanlar sinirlenmesin aldığıma çok pişman oldum ama malesef zamanı geri alamıyorum
                    cevaplar
                    1_bu cihazı sana zorla satmadılar
                    2_next 2000 super hd kayıt olmayacağı söylenmiş
                    3_şimdi next 2000 super hd esatalarda kayıt olacağı söylediler

Yorum yap

next2000hd Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                      cevaplar
                      1_bu cihazı sana zorla satmadılar
                      2_next 2000 super hd kayıt olmayacağı söylenmiş
                      3_şimdi next 2000 super hd esatalarda kayıt olacağı söylediler
                      avukatımısın sen firmanın bu arada sende aynı seyden madur değilmisin ki edebiyat yapıyosun

Yorum yap

umarım ram ve flş da octagon 918le aynı kopyalanmıştır hiç olmazsa
                        nexte bağlı kalmadan octagon yazılımları yükleriz

Yorum yap

Üzücü aynı modelde farklı özellik olması doğru değil alanlar tabiki üzülür en azından farklı bir model siyah kasa gibi değişiklikler yapılarak piyasaya sunulması daha iyi olurdu.
                          NEXT MACHINA 3D

Yorum yap

dicle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                            avukatımısın sen firmanın bu arada sende aynı seyden madur değilmisin ki edebiyat yapıyosun
                            evet avukatımıy next'in ben mağdurda değilim kimsede mağdur değil

Yorum yap

Forum Kuralları Madde:15

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X