• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

xxx

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

arkadaslar bende bırıncı mesajda yazmıstım herkese cok tesekkur ederım ama artık bu konu cok uzadı lutfen bu konuyu kapatalım bır iktidarsız bana küfür etmıs hepsı bu 2 gun tavrımı aldım ve konuyu tekrar actım olay bıttı gıttı ..

herkese cok slmlar..

Yorum yap

hocam zaten o seviyyesizlerin pislikleri ozlerine qaldi sonunda.
      siz ele seylere buyutub kendi moralinizi bozmayin

Yorum yap

Evet arkadaşlar bundan sonra konuyla ilgili yazarsanız, konu dağılmaz ve amacından uzaklaşmaz.

Konunun amacı dışında yazılan mesajlar kaldırılacaktır.

Yorum yap

uyumsuz emu ******

Arkadaşlar benim sorum emu keylerin cihazla uyumsuz yada hatalı dosya uyarısı vermesi. Daha önceleri tüm arkadaşlarımızın emu ******* cihazımda çalışırken ( bu arada cihaz Next CIS 2000 superplus usb ) son zamanlarda yalnızca Tasarım arkadaşımızın ******* cihazımda çalışmaktadır. Diğerlerinde hata veriyor bunun nedeni ne olabilir lütfen aydınlatabilirmisiniz.

Yorum yap

m.beyoglu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            Arkadaşlar benim sorum emu keylerin cihazla uyumsuz yada hatalı dosya uyarısı vermesi. Daha önceleri tüm arkadaşlarımızın emu ******* cihazımda çalışırken ( bu arada cihaz Next CIS 2000 superplus usb ) son zamanlarda yalnızca Tasarım arkadaşımızın ******* cihazımda çalışmaktadır. Diğerlerinde hata veriyor bunun nedeni ne olabilir lütfen aydınlatabilirmisiniz.
            Merhabalar,
            Sayın M.beyoglu Bey,
            Sizinle aynı cihazı kullanıyoruz. Sayın Ekurel Bey'in, Sayın Tasarım Bey'in ve Sayın Uzm@n Bey'in yayınladığı softcam dosyalarını cihazıma yüklüyorum. Fakat Bende hiçbir softcam dosyası problem yaratmıyor.
            Bilgilerinize sunarım.
            Saygılarımla.
            "Şeytanın Zaferi İçin Gerekli Olan Tek Şey, İyi İnsanların Hiçbir Şey Yapmamasıdır." Edmund BURKE (12 Ocak, 1729 - 09 Temmuz, 1797)

Yorum yap

m.beyoglu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              usb ye yanlızca softcam.*** olarak koy yolla..klasor halınde falan koyma..

Yorum yap

hocalarım digi tv getdi. yokmudur caresi

Yorum yap

ewt hocam digi ler yok mu softcam de attım ama yok yok

Yorum yap

--->New DigiTV K€y00 added 2nd change

Yorum yap

• teşekkürler

Yorum yap

• sagol ekurel hıocam. soft camin acti. tasarımada allah arzı olsun onunkide acıyo.

Yorum yap

• üstat ellerine sağlık

Yorum yap

• çok teşekkürler hoçam bizleri yanlız bırakmadıgınız ve bilgilerinizi paylaştığınız için o kişiler allahdan utansın terbiyelerini belli ediyorlar

Yorum yap

• Selam paylaşım ve emek için tşk.sağlıcakla.
                              Üstat Elektronik.

Yorum yap

• ****** ıcın saol arkadasım ellerın dert gormesın

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X