• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

MerhabaLar..

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• MerhabaLar..

SeLam arkada$Lar Ben uydu aLicimi deği$tirmek istiyorum'da önce sizin fikrinizi aLmak istedim: 1. Benim cihaz Next 5000 ci diğer next cihazlara veriLen yaziLimLar bizim cihazLara cikmiyor destekLemiyor: örnegin se* wiev gibi : sizce deği$tireyimmi:? deği$tirirsem hangi next modeLini önerirsiniz: Beni çeLi$kiye sokmadan SaygiLar... (deği$tirmek istememdeki tek amac yeni yaziLimLarin oLmamasi üstte bahsettiğim gibi)

el-insaf daha ne yazılımı istiyosun.
    DREAMBOX DM 500S
    CCCAM 2.1.3

Yorum yap

--------------------------------------------------------------------------------

Constant dw li yazılımlar burda olacaktır bazı x modelleri için
      sexviev için 02 09 10 providerına
      #SEXVIEW PLUS
      0500:020910:36B2:0192:1E16::A6 0F 68 1D 91 7D 33 41 99 5B 56 4A C9 7D EF 35
      bu keyi girmek için
      02 09 10 providerı oluşturulup
      AA satırına 36 B2 81 82 00 00 00 00 yazılır
      daha sonra 81 ve 82 indexli satırlar eklenip
      32 haneli keyler girilir : Bu YaziLimi istiyorum arkada$im bu cihaza uymuyor: ben sadece fikir dani$tim Sert tepki Vermen Gerekmezdi. SaygiLar.

Yorum yap

Sadece x serileri için verildi landar belki ilerde diğer serilerede verilir ama böyle günü birlik gelip gitmeli sistemler için yok cihaz değiştirelimmi destek bittimi yazıları çok yazıldığı için arkdaşta daha ne yazılımı vs demiş ....
        Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
        http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
        www.nextyazilim.com

Yorum yap

LandaR Nickli Üyeden Alıntı
          --------------------------------------------------------------------------------

Constant dw li yazılımlar burda olacaktır bazı x modelleri için
          sexviev için 02 09 10 providerına
          #SEXVIEW PLUS
          0500:020910:36B2:0192:1E16::A6 0F 68 1D 91 7D 33 41 99 5B 56 4A C9 7D EF 35
          bu keyi girmek için
          02 09 10 providerı oluşturulup
          AA satırına 36 B2 81 82 00 00 00 00 yazılır
          daha sonra 81 ve 82 indexli satırlar eklenip
          32 haneli keyler girilir : Bu YaziLimi istiyorum arkada$im bu cihaza uymuyor: ben sadece fikir dani$tim Sert tepki Vermen Gerekmezdi. SaygiLar.
          kusura bakma sadece bu tip yazılar okadr cok yazılıyo ki ondan bu tip cevap verdim.Hakkını helal et.
          DREAMBOX DM 500S
          CCCAM 2.1.3

Yorum yap

selam hocam bizede yeni yazılımlar verilecekmi next 5000xcı bazı arkadaslar destek bitti diyor öyle bir sey söz konusumu simdiden tsk

Yorum yap

dimitroyati önemLi değiL arkada$im hepimiz arkada$ karde$iz sonucta kizicak aLinacak durum yok sen gönLünü müsteri tut Mach1 aciklamaLarindan doLayida t$k ederim iyi caLi$Lar SaygiLar...

Yorum yap

Sayın arkadaşlar,

bu şekilde başlık açmanız forum kuralları gereği yasaktır. lütfen konu açarken konunun içeriğine göre bir başlık yazınız.

lütfen forum kurallarına uyunuz.

Konu kapatılmıştır.
                www.teknoshare.com

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                X