• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

[Dikey WeTek LE] - TVHeadend ile M3U IPTV Listesi Oluşturma

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

crazyturk Nickli Üyeden Alıntı
    Yarın kısmet olursa çok daha kolay hem buket oluşturma hemde oluşturulan bukete kanalları aynı anda göndermeyi resimleyeceğim.Şu an yatmak zorundayım sabah işe gideceğim.Herkese iyi geceler.Bu arada motorlu listemde hazır.Yarın onuda vereceğim.
    Evet map işlemini yaparken Create network name tags: seçeneğini işaretleyince otomatik olarak tags oluşuturuluyor ve tanımlama yapılabiliyor. O tagları buket olarak kullanmak mümkün.

Ben genel manada toplu işlem yapmanın mantığını anlattım. Aynı mantıkla piconlarda bir çırpıda dosya adına göre ayarlanabiliyor mesela.

Yorum yap

crazyturk Nickli Üyeden Alıntı
      Yarın kısmet olursa çok daha kolay hem buket oluşturma hemde oluşturulan bukete kanalları aynı anda göndermeyi resimleyeceğim.Şu an yatmak zorundayım sabah işe gideceğim.Herkese iyi geceler.Bu arada motorlu listemde hazır.Yarın onuda vereceğim.
      bu konunun genışlemesı mumkunmudur..
      WETEK Play 2 4K
      Android *ELEC *ENİGMA 2

b@rett@ port@l

Yorum yap

m3u linki nedir arkadaşlar.benim 1800 kanallı iptv listem var.her kanalın bir adresi olduğuna göre tek tek mi girilecek.e2 de m3u listesini temp içine atıp 2 boom eklentiyle ne güzel yapıyorduk.tvh arayüzünden denedim de bir türlü tarama yapmadı.yada oradaki url kısmına benmi birşeyleri eksik yada yanlış yazıyorum.

Yorum yap

Listeni bilgisayardaki bir metin editörüyle (Wordpad, Notepad, vs vs) yeni bir dosya açıp linkleri yapıştırıp listem.m3u diye kaydet.

PVR IPTV Clienti kurup ayarlarına girip dosyayı göster.
          Rehber bu bölümde var.

Sevgiler...

Yorum yap

Şöyle bir python dosyası kodladım meşhur bir iptv sitesinin içindeki tüm iptv kanallarının oynatma linklerini oluşturuyorum. Normalde bu sitenin dışından izlenmesine olanak sağlamıyorlar. cookie koruması var. Galiba belli bir süre sonra linkteki token süresi bittiği için link işlevsiz hale geliyor ve forbidden hatası veriyor. Ulusal kanalların IPTV linklerinden biliyorum. Ama pythonla bunu bir şekilde aşabiliyoruz.

Cihaz açılınca autostart.sh'ye eklenen bir kodla python scriptim çalışıyor ve m3u8 listesini otomatik olarak oluşturuyor. Her açılışta da güncelliyor listeyi. TVH'ye file:/// protokolüyle m3u8'i gösteriyorum IPTV Automatic Network vasıtasıyla.

Sonuç olumlu.

İsteyene PM'den verebilirim sitenin sakinlerine özel olsun.

ATV, A HABER, TV8 gibi bazı kanalların kendi sitelerinden yayınladıkları canlı yayın kısımları ekstradan IP adresi korumalı. Yani ortaya çıkan linki sadece siz izleyebiliyorsunuz. Onları da Tvheadend'den izleyebiliyorum bu yöntemle. O farklı bir script tabi daha yeni başladım.

Yorum yap

kralex Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              Şöyle bir python dosyası kodladım meşhur bir iptv sitesinin içindeki tüm iptv kanallarının oynatma linklerini oluşturuyorum. Normalde bu sitenin dışından izlenmesine olanak sağlamıyorlar. cookie koruması var. Galiba belli bir süre sonra linkteki token süresi bittiği için link işlevsiz hale geliyor ve forbidden hatası veriyor. Ulusal kanalların IPTV linklerinden biliyorum. Ama pythonla bunu bir şekilde aşabiliyoruz.

Cihaz açılınca autostart.sh'ye eklenen bir kodla python scriptim çalışıyor ve m3u8 listesini otomatik olarak oluşturuyor. Her açılışta da güncelliyor listeyi. TVH'ye file:/// protokolüyle m3u8'i gösteriyorum IPTV Automatic Network vasıtasıyla.

Sonuç olumlu.

ATV, A HABER, TV8 gibi bazı kanalların kendi sitelerinden yayınladıkları canlı yayın kısımları ekstradan IP adresi korumalı. Yani ortaya çıkan linki sadece siz izleyebiliyorsunuz. Onları da Tvheadend'den izleyebiliyorum bu yöntemle. O farklı bir script tabi daha yeni başladım.
              ellerine saglık kardeşim cok iyi haber
              Arkadaşlar! Gidip Toros Dağları'na bakınız Eğer orada bir tek yörük çadırı görürseniz Ve o çadırda bir duman tütüyorsa, şunu çok iyi biliniz ki Bu dünyada hiçbir güç ve kuvvet asla bizi yenemez Gazi Mustafa Kemal Atatürk.

Verilen bilgiler test amaclıdır deneme riski şahsın kendine aittir.
              Sorumluluk alınmaz
              .
              Saygılar

Yorum yap

kralex Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Sonuç olumlu.

@kralex kardeş emeklerine sağlık güzel işler başarıyorsun teşekkürler

saygılar
                Cihazınızda meydana gelebilecek herhangi bir hasar veya veri kaybından sorumlu değilim.
                Bütün dosya eklenti ve sunumlar test amaçlıdır.

Yorum yap

Harikasın be dostum, eline sağlık.

Acaba bu sistemle XstreamCodes sistemini TVH'ye entegre edebilir miyiz?

Çok merak ediyorum doğrusu.

Sevgiler...

Yorum yap

Bilmiyorum onu hiç. Ücretli bir şey mi? Nasıl işlediğine bakabilirsem bir fikir yürütebilirim.

Yorum yap

Ben de bilmiyorum, kullanan arkadaşlar var, eklenti var mı diye sormuştu.

Eklenti var ama unpublic, hatta PVR istemcisini bulmuştum ama Jarvis uyumlu olduğu için sesimi çıkarmadım.

Neyse kullananlardan malumat alırsak bir bakarız.

Sevgiler...

Yorum yap

ozkaradag Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                        Ben de bilmiyorum, kullanan arkadaşlar var, eklenti var mı diye sormuştu.

Eklenti var ama unpublic, hatta PVR istemcisini bulmuştum ama Jarvis uyumlu olduğu için sesimi çıkarmadım.

Neyse kullananlardan malumat alırsak bir bakarız.

Sevgiler...
                        Ben kodi uzerinde kullaniyorum, droid den daha iyi gibi performansi.

Kullanici+sifre+adres+port bilgileri girilerek dinamik (oto guncelleme) seklinde calisiyor.

Eklentiyi indirmistim zip dosyasi olarak, paylasabilirim.

Selamlar.

Yorum yap

Ali abi TVH'de denedin mi?

Yapamadım, olmadı dersen kralex'e hesap bilgilerini verirsen TVH'de kontrol edebilir sanıyorum.

Sevgiler...

Yorum yap

Dostum eline sağlık.Paylaşımın için teşekkürler.
                            BeeLink GT King Pro-TBS5520SÊ-WETEKPLAYER 2,-120 cm Ofset çanak-İNVERTO 0.2 LNB-USALS Motor

Yorum yap

ozkaradag Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                              Ali abi TVH'de denedin mi?

Yapamadım, olmadı dersen kralex'e hesap bilgilerini verirsen TVH'de kontrol edebilir sanıyorum.

Sevgiler...
                              iptv linkleri tvh uzerinde denedim ancak benim tvh ile ilgili genel sorunum tarama (force scan dahil) sorunu orada da karsima cikti.

bin kusur kanaldan zorla tarama yaptira yaptira ancak 100 civarinda kanal bulabildim tvh uzerinde.

xtream uygulamasini tvh uzerinde calistirmayi mi kastediyorsunuz tam da anlamadim bu arada...

benim devreler yanmaya yaklasti yine...

[emoji60] [emoji95]

Selamlar.

Yorum yap

ali.tr Nickli Üyeden Alıntı
                                iptv linkleri tvh uzerinde denedim ancak benim tvh ile ilgili genel sorunum tarama (force scan dahil) sorunu orada da karsima cikti.

bin kusur kanaldan zorla tarama yaptira yaptira ancak 100 civarinda kanal bulabildim tvh uzerinde.

xtream uygulamasini tvh uzerinde calistirmayi mi kastediyorsunuz tam da anlamadim bu arada...

benim devreler yanmaya yaklasti yine...

[emoji60] [emoji95]

Selamlar.
                                bu arada bilgileri paylasabilirim deneme icin, sikinti olmaz.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X