• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

d-smart mantıksız kanal sıralaması ve dağınıklığı

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• d-smart mantıksız kanal sıralaması ve dağınıklığı

Merhaba arkadaşlar,
    Bahsetmek istediğim konu, d-smart'ın düzensiz ve darmadağınık sıralanmış kanallarına inadına hâlâ çözüm getirmemesi.Örneğin, ulusal bir kanal olan Kanal1'in 91.sırada işi ne? Flash Tv neden 86.sırada? YumurcakTv, TRTÇocuk, Maxi Tv neden diğer çocuk kanallarının yanında değil ve üçü de birbirinden farklı yerlerde? TRT3 spor kanalıysa neden spor kanllarıın yanında değil? Ya diğer yerel kanallar, darmadağınık!! kıbrıs kanalları biri bir yerde diğeri başka yerde, rumeli kanalları da aynı şekilde! bu dağınıklığı müşteri hizmetlerine söylediğim zaman saygısızca kurulmuş makine gibi dinlemeden, okumadan kalıp mesajlar yolluyorlar.Kalitesiz sözde bir platformun işte böyle saygısız müşteri hizmetleri servisi...Bu konuda sizin yorumlarınız nedir?

Al benden de o kadar katılıyorum sana

Yorum yap

kesinlikle katılıyorum....

Yorum yap

D SMART bole yersen ye yemezsen yeme hıkayesı

Yorum yap

bencede kanal sıralaması çok düzensiz en iyisi kendimizin sıralayabileçeği bir yazılım vermeleri sanırım
          2000 süper hd-9000 Ultra cam +Dishce motor- 1.50 canak + 20 Uydu 3000 kanal-Next ye 9950 cıs D-smart,Philips dijitürk

Bir Milletin Islahı Kötülerin İmhası İle Değil, Neslin Eğitim ve Terbiyesiyle Mümkündür.

Yorum yap

Çok doğru manuel müdahale olmalı

Yorum yap

D-Smart aldığıma pişman oldum !!!!!!!!!

Yorum yap

Hazırlanıyor...
              X