• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

bu kitlenmeler düzelecekmi

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

musi518 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bence bu nextdin satece işmivar makinalari hic birişe yaramaz..
    Lütfen cihazınızla ilgili bölümde yazın.!!

Yorum yap

musi518 Nickli Üyeden Alıntı
      arkadaşlar yetkililer duyun artik sesimizi
      bende sesimizi yetkililere duyurmak istiyorum ama sadece sörverdan diyorlar anlatamadıgım mademki sörver aynı yerde kullanılan başka makineler neden kitlenmiyor artık kabül edin cihazları geri mi toplarsınız yoksa kitlenmiyen yazılımmı verirsiniz bilmem ama müşteri olarak hiç memnun degilim çünkü onca para verip aldıgım cihaz kitleniyor benim verdigim paranın yarısı degerindeki başka cihazlar sorunsuz çalışıyor

forum yetkilileri bu konuyu kitlemezseniz belki sorumlular sesimizi duyar ve gerçegi kabül ederler

newcam2 de bu cihaz kitleniyorrrrrrr

Yorum yap

isma Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        bende sesimizi yetkililere duyurmak istiyorum ama sadece sörverdan diyorlar anlatamadıgım mademki sörver aynı yerde kullanılan başka makineler neden kitlenmiyor artık kabül edin cihazları geri mi toplarsınız yoksa kitlenmiyen yazılımmı verirsiniz bilmem ama müşteri olarak hiç memnun degilim çünkü onca para verip aldıgım cihaz kitleniyor benim verdigim paranın yarısı degerindeki başka cihazlar sorunsuz çalışıyor

forum yetkilileri bu konuyu kitlemezseniz belki sorumlular sesimizi duyar ve gerçegi kabül ederler

Yetkililere sesinizi duyurmaya çalışacağınıza onların sesini dinleseniz...

Burdakilerin cihazı neden kilitlenmedi?
        http://www.mach1digital.com/mach1for...ad.php?t=36572

Yorum yap

-----------
          :::::::::ATAM İZİNDEYİZ BİZ DE FENERBAHÇELİYİZ:::::::::

Yorum yap

Digium Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            Yetkililere sesinizi duyurmaya çalışacağınıza onların sesini dinleseniz...

Burdakilerin cihazı neden kilitlenmedi?
            http://www.mach1digital.com/mach1for...ad.php?t=36572
            abi simdi yeme beni ara salih bey var botech fab rikasinda deki ona next 9000ultrada kilitlenme sorunu v armi yokmu diye var diyecek cünku ayni makinayi evinde kullaniyor adam adam teknik servis adami ondan daha iyimi bileceksin neyin neolduyunu
            o adam kabul etiyor kilitlenme sorunuoldugubu sen kabul etmiyorsun olacak setmi bu bakin b u işleri 250 ytl verdim cihaza kilitleniyor olacakmi seymi bu.

Yorum yap

abi simdi yeme beni ara salih bey var botech fab rikasinda deki ona next 9000ultrada kilitlenme sorunu v armi yokmu diye var diyecek cünku ayni makinayi evinde kullaniyor adam adam teknik servis adami ondan daha iyimi bileceksin neyin neolduyunu
              o adam kabul etiyor kilitlenme sorunuoldugubu sen kabul etmiyorsun olacak setmi bu bakin b u işleri 250 ytl verdim cihaza kilitleniyor olacakmi seymi bu.
              Sadece ben değil verdiğim linkteki adamlar da diyor.. :no:

Yorum yap

Sadece ben değil verdiğim linkteki adamlar da diyor.. :no:
                ozaman bana bir test ver de deneme yapayim video ile kayit yapacayim bakalim sizmi haklisiniz bizmi...

Yorum yap

slm arkadaşlar bana newcamd2 de sorunsuz çalışan kaç tarihli yazılımı önerirsiniz bu sayede diğer zor durumda olan arkadaşlarımızda aydınlanır bende şuan 05/06/2007 yazılımı var şimdiden teşekkürler bu sayede tartışmanında önüne geçmiş oluruz SAYGILAR

Yorum yap

29 3 2007 yazılımı newcamd 2 için eniyi yazılımmış ben kullanmıyorum kullananlar öyle diyor

Yorum yap

05 06 2007 yazılımı iyi yazılım fakat epg sorunu var

Yorum yap

ozaman bana bir test ver de deneme yapayim video ile kayit yapacayim bakalim sizmi haklisiniz bizmi...
                        PM kutuna bak.

Yorum yap

salim1965 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                          29 3 2007 yazılımı newcamd 2 için eniyi yazılımmış ben kullanmıyorum kullananlar öyle diyor
                          PM kutuna bak.

Yorum yap

isma Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

PM kutuna bak.

Yorum yap

İ.K.S.X. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                              arkadaşım sonuçta kilitlenme olayı vardır kim ne derse desin inşallah sonuçta adam akıllı bir yazılım cıkarırlarda millet bu mızmızlanmadan kurturulur.yoksa hergün bu konular acılır kapanır...
                              PM kutuna bak.

Yorum yap

PM kutuna bak.
                                sevgili digium ;

senın verdiğin server bilgilerinde kitlenme yaşanmıyor buna hak veriyorum.pekı fark nerede oluyor? senın tespitin ne bu konuda ...??

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X