• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Türk derbisi Çizme basınında!

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Türk derbisi Çizme basınında!

Türk derbisi Çizme basınında!

ULEB Cup 8'li finalinde Galatasaray Cafe Crown'ın Beşiktaş Cola Turka karşısında elde ettiği galibiyet İtalyan spor gazetelerinin sayfalarına da yansıdı..

Corriere dello Sport gazetesi haberi ''Türk derbisinde galibiyet Galatasaray'ın'' başlığıyla sundu.

La Gazzetta dello Sport da, Murat Özer ve Ergin Ataman tarafından çalıştırılan iki Türk takımı arasında oynanan karşılaşmada ''inanılmaz bir heyecan'' yaşandığına işaret ederek, ''Galatasaray, Ataman'ın Beşiktaş'ını yendi'' başlığını kullandı.

La Gazzetta dello Sport, dün oynanan karşılaşmayı şu ifadelerle değerlendirdi:
    ''Bitiş sirenine 7 saniye kala, o ana dek 7 girişimi de başarısızlıkla sonuçlanmış Cüneyt'in attığı 3 sayılık basket, Galatasaray'ın, Ataman tarafından çalıştırılan Beşiktaş karşısında 61-60'lık galibiyet almasını sağladı.''

Tuttosport gazetesi ise konuya ilişkin haberini, ''Cüneyt'in üçlük basketiyle karşılaşma Galatarasaray'ın'' başlığıyla sundu.
    Maçın final anındaki heyecanı ''inanılmaz'' diye niteleyen Tuttosport, Ataman'ın yenilgi sonrasındaki basın toplantısında, ''Ekibim iyi oynayamadı. Kaya isteksiz miydi? Bunu gidin ona sorun, ben ne diyeceğimi bilemiyorum'' dediğine de işaret etti.

Haberde, Galatasaray Cafe Crown'ın karşılaşmayı uzun süre önde götürdüğü anımsatılarak, ''Siyah-beyazlılar sadece bitiş sirenine 1 dakika kala öne geçebildiler'' denildi.

Tuttosport, skorun ise Cüneyt'in üçlük basketiyle belirlendiğini kaydededek, ''Bu, hakedilmiş bir galibiyet. Maçı, uzun süre önde götürdükten sonra rakibe kaptırmak, Özyer'in ekibi için kötü bir sürpriz olurdu'' dedi.

ajansspor

her iki takımıda tebrik ederim güzel mücadele oldu galatasaray yenilseydi hiç üzülmezdim
    ikisinden biri kazanacaktı keşke finalde karşılaşsalardı daha güzel olacaktı..

Yorum yap

Hazırlanıyor...
    X