• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next Super Plus Usbli Seri 5.2.2008 Tps Auto Yazılımları İle İlgili Görüşleriniz

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• yes1907 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu yazılımlar 2000 cis super plus için geçerli mi ?

bir de zip dosyasında sorun olabilir mi açılmıyor ?
    Evet geçerli en üstteki cis super plus için ve zip dosyasında herhangi bir hata yok. Şimdi tekrar indirdim açılıyor. Tekrar indirmeyi yada farklı bir programla açmayı dene ben winrar ile açıyorum.
    SEN İMKANSIZSIN, SENSİZLİK İMKANSIZ.
    AŞK; İMKANSIZ

Yorum yap

• asuzen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      Evet geçerli en üstteki cis super plus için ve zip dosyasında herhangi bir hata yok. Şimdi tekrar indirdim açılıyor. Tekrar indirmeyi yada farklı bir programla açmayı dene ben winrar ile açıyorum.
      teşekkürler.. dosyada sorun yok sonradan çözdüm zaten (:

Yorum yap

• yardım

arkadaslar merhaba,
        bende 2000 cıs super plus var 5.02,2008 yazılımını attım ama hiçbirşey değişmedi açılırkende 115a olarak açılıyor. cihaz bilgisinede girdiğim zaman hiçbir şey yazmıyor. acil yardımlarınızı rica ediyorum. sorun ne olabilir acaba??
        saygılarımla,

Yorum yap

• crab58 Nickli Üyeden Alıntı
          arkadaslar merhaba,
          bende 2000 cıs super plus var 5.02,2008 yazılımını attım ama hiçbirşey değişmedi açılırkende 115a olarak açılıyor. cihaz bilgisinede girdiğim zaman hiçbir şey yazmıyor. acil yardımlarınızı rica ediyorum. sorun ne olabilir acaba??
          saygılarımla,
          115A olarak geliyorsa demekki atamamışsın. Eğer yazılımı atabilseydin 117A olarak açılması gerekirdi.

Yorum yap

• benim cihazım NEXT YE-2000 CX Super Plus Nrec acaba listedeki NEXT YE-2000 CX SUPER PLUS_QNEC117.17_020508_TK0C1N0_pz.zip yazılımını atsam olur mu qnec nrec farkedermi

Yorum yap

• xxemrahxx Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              benim cihazım NEXT YE-2000 CX Super Plus Nrec acaba listedeki NEXT YE-2000 CX SUPER PLUS_QNEC117.17_020508_TK0C1N0_pz.zip yazılımını atsam olur mu qnec nrec farkedermi
              Olmaz. Atamazsın donanımları farklı.

Yorum yap

• Tasarım Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                115A olarak geliyorsa demekki atamamışsın. Eğer yazılımı atabilseydin 117A olarak açılması gerekirdi.
                hocam,
                şimdi tekrar denedim. yükleme başlıyor normal yapmaya başlıyor ama sonuna geldiği zaman "Errr" mesajı ile sonlanıyor. yükleme tam olarakmı? tamamlanmıyor acaba?
                syg.

Yorum yap

• Cihaz yandı mı?

Ustalar;
                  YE 2000 cıs super plus model cihaza son yazılımı (5 şubat) usb ile attım. Ancak kanal listesi gidince yazılımı doğru atamadığımı sanıp usb ile tekrar yazılım attım. cihazım çalışmıyor şu an. ön panalde sadece "o" yazıyor açılınca. Tv ye herhangi bir görüntü gelmiyor. Bir çare söyleyebilir misiniz?

Yorum yap

• crab58 Nickli Üyeden Alıntı
                    arkadaslar merhaba,
                    saygılarımla,
                    yazılımı almamış yeniden yazılım atmayı deneyin...
                    Forum Kuralları

Yorum yap

• Tasarım Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                      Olmaz. Atamazsın donanımları farklı.
                      peki nrec için yazılım çıkacak mı saygılar

Yorum yap

• Gelecek hafta içerisinde verilecek Usb'siz serilere

Yorum yap

• tesekkürler üstad

Yorum yap

• Hocam bu 8000 ler artık bittimi bunlara herhangi bir yazılım verilmeyecekse yeni bir kampanya düzenlensede değiştirsek diyorum..

Yorum yap

• Emeği geçenlere teşekkürler sagolun

Yorum yap

• Ergun Yoneten Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                                Ustalar;
                                YE 2000 cıs super plus model cihaza son yazılımı (5 şubat) usb ile attım. Ancak kanal listesi gidince yazılımı doğru atamadığımı sanıp usb ile tekrar yazılım attım. cihazım çalışmıyor şu an. ön panalde sadece "o" yazıyor açılınca. Tv ye herhangi bir görüntü gelmiyor. Bir çare söyleyebilir misiniz?

Rs232 kablonuz varsa StbLink 01.06 editör ile Boot konumunda atmayı deneyin düzelir belki

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X