• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Beşiktaş - Trabzonspor

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Beşiktaş - Trabzonspor

beşiktaş 2 trabzonspor o .ilk yarı bitti

goller . nobre.dakka 5. ve delgado.45+1

Sagolsun Bülent yıldırım işi iyi götürüyor.
    Bu Günü Düşünürüm,Dün Geçti,Yarın varmı? Gençligime'de Güvenmem,Ölen Hep İhtiyarmı?

TAKO 2000 DEN FORUM DOSTLARINA SEVGİLER

Yorum yap

tako 2000 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      Sagolsun Bülent yıldırım işi iyi götürüyor.
      hocam ikinci yarı 11 re kişi bitmez yalnız benden söylemesi

Yorum yap

Bülent yıldırım ilk meyvesini verdi
        ibrahim toraman atıldı tako hocam

Yorum yap

Bülent yıldırım ikinci meyvesini verdi
          trabzondan
          barış memiş atılıdı

Yorum yap

beşiktaş 3 trabzonspor o .

goller . nobre.dakka 5. delgado.45+1. aydın kara bulut dakka 79

Yorum yap

Beşiktaş -3- Trabzonspor -0- mac bitti

maçın yıldızları bence
              trabzonspordan -kaleci tolga zengin
              beşiktaştan kaleci rüştü reçber ve filip holosko

Yorum yap

Bu maçın yıldızı bence bülent yıldırım.Barış memişi atmakla beşiktaşın imdatına yetişti.beşiktaşı bu galibiyetinden dolayı kutlıyorum.şampiyonluk yolunda başarılar dilerim.
                Bu Günü Düşünürüm,Dün Geçti,Yarın varmı? Gençligime'de Güvenmem,Ölen Hep İhtiyarmı?

Yorum yap

Bu maçın yıldızı bence bülent yıldırım.Barış memişi atmakla beşiktaşın imdatına yetişti.beşiktaşı bu galibiyetinden dolayı kutlıyorum.şampiyonluk yolunda başarılar dilerim.
                  malesef ilk maçtada bu hataları yapmıştı bülent yıldırım o çocugu niye attı stat takiler gibi bende anlamadım valla hocam atılması gereken adımı oyun dan çıkardılar ama güzel mac oldu genede

Yorum yap

Evet dişe diş maç oldu her iki takımıda kutluyorum.ama bak gör bundan sonraki haftalar hakem hatalarına gebe,barış memiş'e yapılan faulu vermiyorsunda 2. sarı dan dışarıya atıyon.çok ayıp.zaten kaç haftadır maç yönetmiyordu.saglık olsun,iyi akşamlar @şampiyon.

Yorum yap

Evet dişe diş maç oldu her iki takımıda kutluyorum.ama bak gör bundan sonraki haftalar hakem hatalarına gebe,barış memiş'e yapılan faulu vermiyorsunda 2. sarı dan dışarıya atıyon.çok ayıp.zaten kaç haftadır maç yönetmiyordu.saglık olsun,iyi akşamlar @şampiyon.
                      sizede hocam

Yorum yap

Barış'ın atılmasına bizim Beşiktaş seyircisi bile büyük tepki gösterdi. Maçın kahramanı tartışmasız Rüştü idi bence. Kaldı 8 hafta. Bu şekilde gidersek iyi ama herkes kazanıyor bu kötü ...

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                        X