• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next 9000 Ultra 12.4.2007 Newcamd3 Test Yazılımı

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• mgl Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar benim sorunum sadece newcamd 3 ü kullanırken donma oluyor şimdiye kadar newcamd 1 ve 2 hiçbi sorunla karşılaşmadım gayet güzel çalışıyor.newcamd3 te paylaşım yaptığım zaman hem server olan makinede hemde client olan makine de donma oluyor, test yazılımı olduğu için bu tür ufak tefek terslikler olabilir tabiiki ama yazılımdanmı benden mi onu tam olarak bilemiyorum...
    3 çü bilmem ama 2 de donunca kumanda işlemiyor son verilen yazılımda ancak arka dan aç kapada düzeliyor nevcamd1 de sorun olmuyor sadece

Yorum yap

• Newcamd3 ten kart verirken tek kişiye verelecek 1 den çok verilirse donar çöker....Newcamd2 de bazı arkadaşlar donma var diyor bazı serverlarda bende şahsen yok kendi serverlarımızda o tip sorunu olan newcamd3 süz 1 önceki yazılıma dönsünler ....
      Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
      http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
      www.nextyazilim.com

Yorum yap

• mach1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        Newcamd3 ten kart verirken tek kişiye verelecek 1 den çok verilirse donar çöker....Newcamd2 de bazı arkadaşlar donma var diyor bazı serverlarda bende şahsen yok kendi serverlarımızda o tip sorunu olan newcamd3 süz 1 önceki yazılıma dönsünler ....
        mach1 hocam günaydın secasat arkadaşım verdigi serverda arda bi donma oluyor ve cihaz kumandası işlemiyor ama nevcamd1 de olmuyor sadece nevcamd 2 oluyor en son yazılımda

Yorum yap

Newcamd3 ten kart verirken tek kişiye verelecek 1 den çok verilirse donar çöker....Newcamd2 de bazı arkadaşlar donma var diyor bazı serverlarda bende şahsen yok kendi serverlarımızda o tip sorunu olan newcamd3 süz 1 önceki yazılıma dönsünler ....
          sayın hocam benim paylaşımım kendi evim de iki ayrı odada yaptığım paylaşımla ilgili newcamd3 te donmalar yaşıyorum her şey aslında gayet güzel çalışıyor ama 15-20 sn sonra donma yapıyor herhangi bir çökme söz konusu değil kanallarda ileri geri yaptığım da tekrar 15-20 sn çalıştıktan sonra donuyor 2006 dan newcamd1 e geçtiğimde herşey normale dönüyor yani bi sıkıntı kalmıyor herhangi bi donma olmuyor sadece newcamd 3 te bu sorunu yaşıyorum...SAYGILAR
          :tr:
          Next YE 2000 SUPER HDTV--Next YE 2000CIS SUPER PLUS
          PANASONIC 50" FULL HD

TURKSAT 1C-HOTBIRD-HISPASAT-ASTRA- EUTELSAT W3- EUTELSAT W2- THOR - HELLASSAT

Yorum yap

• Hangi kart donuyor ben adult kartları denedim ***view freextv vsleri sorunsuz çalışıyordu..
            Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

Depo

Next Yazılımları için
            www.nextyazilim.com

Yorum yap

Hangi kart donuyor ben adult kartları denedim ***view freextv vsleri sorunsuz çalışıyordu..
              ben resmi digitürk kartımı deniyorum..
              PANASONIC 50" FULL HD

Yorum yap

• Digiturkle ilgilenmiyorum denemedim hiç...

Depo

Next Yazılımları için
                www.nextyazilim.com

Yorum yap

• ilginiz ve cevaplarınız için teşekkürler..
                  PANASONIC 50" FULL HD

Yorum yap

• yeni yazılım nezaman çıkıyo hocam...

Yorum yap

• lazcengiz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                      yeni yazılım nezaman çıkıyo hocam...
                      bi terslik olmaz sa iki üç gün sonra yazılımlar verilecekmiş açıklama bügün yapıldı mach1 hoca tarafından

Yorum yap

• lazcengiz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                        yeni yazılım nezaman çıkıyo hocam...
                        şu an yeni yazılıma gerek yok gibi bilgisaarın ve next 2000 super cihazın varsa veya 9000 ultra zaten paketler full bzı emu dosyalarına destek veriyo ustalarımız ayriyetten sblc programı var tps için birde hispa sat uydusu çanağan varsa ordanda tekilla sinema izlersin belgesel var sinema var spor var çizgi filim var haber ağırlıklı var daha fazlasına gerek yok gibi iği günler
                        62*60*42*39*28.5*26*19*16*13*10*9*7*4.8*1*4*7*8*12 .5*15* diseqc motor 95 cm.ofset--NEXT 2000 DOBRATECH

Yorum yap

• bazı serilere tps au çıkmış bizede yakında gelir herhalde.

Yorum yap

• seorpia Nickli Üyeden Alıntı
                            bazı serilere tps au çıkmış bizede yakında gelir herhalde.
                            evet bugün yarın çıkar acele yok arkadaşım

Yorum yap

• yazdığım yazıda acele eder gibi bi tavır içinemi girmişim sampiyon kardeş.sadece bilgi verdim.

Yorum yap

• birde sayın mach1 hocama bi sorum olacaktı bi ara newcamd 2 serverlara aynı anda bağlanabilmemizi sağlayacak bir çalışma yaptıklarını söylemişlerdi.acaba bu çalışma ne durumda şu anda.ben bulduğum serverlara bağlanmak için birini kapatıp diğerini açıyorum gerçi zor birşey değil ama yinede start dediğimizde hepsi başlasa ne güzel olur değilmi.saygılar.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X