• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

next super plusla ilgili

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• next super plusla ilgili

ben almanyada bulunup next kullanlara yardimci olmak ucuz bir kartla PW.Direktler full acik demistim.cünkü sampiyonlar ligi burada cikiyor.ordan hocalar yaziyor konunun next emuyla ne ilgisi var. konu kapanmistir.yeni yazilimda yok.avrupadaki TÜRKLER nerden bakarlarsa baksinlar.iyi be güzel.dogru konunun nextle ilgisi avrupadaki TÜRKLER'le ilgisi var.saygilar mach1 hocalari.

haklisin arkadasim daha detayli yazman lazimdi aslinda 24 saat peynir reklami yapiyorlar bizim icin AMA BIR TÜRKIYE Milli macini avrupaya yayinliyamiyorlar SSSSSSS........? sizler

Yorum yap

lodost destegin dolayi tsk.Ama kendim icin degil avrupadaki binlerce NEXT kullanicisi adina yazmistim.Ama gereken destegi bulamadim canlari sag olsun hepsinin Demekki avrupadaki turkller caresizlige alismisiz.Beklesinler bakalim yeni yazilimi ,ne zaman cikacak kimbilir.herkese selamlar,YENI YILINIZ mutlu ve bol EMU YAZILIMLI gecmesini dilerim.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
      X