• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

TÜrksat ArŞİv>>>31-10-2005/25-02-2008

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Liste Güncellendi...
    11612 V 2900 Yeniçağ tv color bar türksatta...

Yorum yap

• inşallah kaliteli bir kanala ihtiyac
      Sana yapılmasını istemediğini başkasına yapma

Yorum yap

• fox tv sanırım ingiliz kanalıydı .bilgi için teşekkurler

Yorum yap

• türksat 3a teknik özellikleri

yadakı linkten Turksat 3A'nın bazı teknik bilgilerine ulaşabilirsiniz.http://www.satturkey.com/turksatlar/.../Turksat3A.pdf

Yorum yap

• nereden ?

Yorum yap

• network

arkadaşlar bugun 11966 12500 h şebeke acık arama yaptırdım butun kanalları tarıyor dogan grubu acaba kanalaramasını burdanmı taratacak

Yorum yap

• Network aramayı açık yaptığınız zaman cihaz zaten ototamik olarak diğer transponder bilgilerini de bakıyor ve 11734, 3291 veya 12144, 4444 frekanslarından da geçtiği için diğer kanalları da buluyor. Normal bir durum bence

Yorum yap

• tgrt haberin yeni frakansı

FOX'a yeni frekans tahsisinden sonra TGRT Haber kanalının da yeni frekansı belli olmuştur...Belirtilen frekans da Cumartesi 00.00 itibariyle yayına başlayacaktır...Büyük ihtimalle TGRT Pazarlama kanalı da aynı frekanstan yayın yapacaktır...

12015 H 4800 5/6

Yorum yap

• Liste Güncellendi...
                    yeni frekans ilave edildi...
                    12021 H 5380 fec:5/6 FOX TV
                    not:şuan frekansta sinyal yoktur,24-02-2007 cumartesi günü yayında...

12015 H 04444 fec:5/6 TGRT HABER PAKETİ (tgrt haber ,tgrt pazarlama) yeni frekansında bu gece yayında...
                    not:her iki kanalda frekans bilgileri ile ilgili alt yazı geçiyor

Yorum yap

• Turksat'ta Maç Yayını Yapan Kanallar?

Evet Beyler...

Benim bildiğim maç yayını yapan bi kaç kanal var ama yeni kanallarda bu işi görmeye başlamış. Sizlerin bildiği kanallar neler? Yada bunun net bi listesi varmı? Bu forumda her gün güncellenen bi topic var ama yinede sormak istedim.

Spor üzerinede olsa olur. Böyle bi kanal listesi verirseniz sevinirim. Bu kanallara tv izlerken ayrı bi ilgi gösteririz Turksat Uydusu Sadece!

Benim Bildiklerim;

Ntv - İspanya "La Liga"
                      Tv8 - İtalya "Serie A" , İngiltere "Premier Lig"
                      e2 - Almanya "Bundesliga"
                      Telesport - Portekiz (Bunu şimdi öğrendim. 22:30 da maç var. ilk defa duydum.)
                      Kanal A - Fransa "Ligue 1" , Barça TV, Arsenal TV

Benim bildiklerim bunlar. Ekleyebileceğimiz Kanallar Varmı?

Yorum yap

• Fox, TGRT Pazarlama ve TGRT Haber kanallarının şu anki frekansları üzerindenmi yayın yapacak?

Yorum yap

• e2 La liga (İspanya ligi) maçlarını da veriyor canlı olarak...

Yorum yap

• Nike MercuriaL Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                            Fox, TGRT Pazarlama ve TGRT Haber kanallarının şu anki frekansları üzerindenmi yayın yapacak?
                            değişicek frekans hakkında sükrü kardesimiz bilgi vermis frekanslarda pazarlama ve haber kanalı yeni frekansında değişicek;

saygılar.
                            NEXT 2000 XCİ PLUS dreambox 500s

Yorum yap

• mertcik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                              değişicek frekans hakkında sükrü kardesimiz bilgi vermis frekanslarda pazarlama ve haber kanalı yeni frekansında değişicek;

saygılar.

Yanlış anladın galiba arkadaşım. Yeni frekans tahsisi fln dediğinden dolayı böyle bişey söyledim. Hani TGRT Kanallarının frekansları değiştiğine göre belki Fox'ta TGRT kanallarının eski frekansları üzerinden yayın yapar diye düşünmüştüm...

Yorum yap

• kanallar daha yok
                                EDİRNE..GİGABLUE QUAD-DİGİTÜRK-D-SMART-1.50 MEGA ANTEN ,HAREKETLİ,80 DERECE DOĞU-43 BATI DERECEDEKİ KANALLAR,NEXT LNB,60UB LG TV

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X