• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next Super Plus Usb Qnec Serisi 2.12.2007 Yazılımları İle İlgili Görüşleriniz

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• hasannnnn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ya arkadaşlar ben bişey sorcam.
    aslında bu soruyu hangi konu altında soracağımı aradım ama bulamadım.
    bu son attığımız yazılımda veya softcam larla sky tv ler açılabiliyormu.(hotbird de)sky sport,calcio vs kanalların hiçbirisi bende açık değil.bu konuda bilgi verebilirseniz sevinirim.
    teşekkürler.
    Softcam veya emuyla açılmaz o kanallar. Sadece paylaşım veya yasal abonelik ile izleyebilirsiniz.

Yorum yap

• ustalarım çalışmalarınızda başarılar benim next ye 200 cx süper pulas usebesiz cihazım var usebesiz yazılımı yapacağınızdan eminim ama 1 haftadan beri tık yok ye unutulduk yada işiniz var ustam usbesizleride es geçmeyeceğinizden eminim bir açıklama ricaediyorum yinede emeğinize teşekkürler

Yorum yap

• byadem Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        es geçmeyeceğinizden eminim
        Böyle bir şeyin sözkonusu olmayacağını bugüne kadar öğrenmeniz gerekirdi. Herşey yeri ve zamanı geldiğinde verilir merak etmeyin.

Yorum yap

• Arkadaşlar bu Srg Swiss kanallarını auto key yaparken cihazım kendi kendine kapanıyor ve açılıyor...Ve keyleri güncellemiyor...Acaba eksik yaptığım bir şeymi var yoksa bu problem sizlerde de oluyormu.Belki gözümden kaçmış olabilir konu işlenmiş olabilirmi?

Yorum yap

• arkadaşım bu Srg Swiss kanallarını auto key yapmak herzaman açılacak anlamına gelmiyor bazen açıyor bazen açmıyor cihazının kapanışına gelince sistemden kaynaklanan bi kasılma olabiliri bizlerde böyle bişey şuan yok
            kolay gelsin

Yorum yap

• mach1 hocam ılk başta yeni yazılım için tşk yeni yazılımı yükledim kayıt yapim dedim bilinmiyen dosya veya usb diye hata verdi flaşbellekteki dosyalarının hic biri gözükmedi yeni soft key i attım premıere paketini acmadı eski yazılım 16.11.07 tarihli yazılımı attım ve yeni soft keyi attım premıere paketini actı vede kayıt ta yaptı emu yu da aktif yaptım yeni yazılımı atarken makinaya rest de attım baktım olmuyor eski yazılımı yükledim cihaz 2000 fta usb bilgi vereyim dedim sana iyi akşamlar

buda 16.11.2007.yazılım

Yorum yap

• valla arkadaş bu sorun bendede var ama ben exıxt ile çıkış yapıp sonra istediğim kanalın üzerine gelip kayıt yapıyorum ve hiç bir şekilde sorun da olmuyor fakat bu uyarıyı niye yapıyor bende anlamadım

Yorum yap

• uzun zamandan beri hem benim hemde diğer next kullanıcılarının çıldırtan kumanda problemi 2 12 2007 yazılımından sonra düzeldi kısacası kumanda coştu özellikle üstadlara soruyorum bu durum olasımı ?yoksa ben halusinasyon mu görüyorum

Yorum yap

• harman kardon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                    uzun zamandan beri hem benim hemde diğer next kullanıcılarının çıldırtan kumanda problemi 2 12 2007 yazılımından sonra düzeldi kısacası kumanda coştu özellikle üstadlara soruyorum bu durum olasımı ?yoksa ben halusinasyon mu görüyorum
                    :hahaha: Halüsinasyon.! :dedeeee:

Yorum yap

• sayın hocalarımız

sayın hocalarımıza emeklerınden dolayı sonsuz teşekkurler. hocalarımız acaba ilerkı yazılımlarda kanal lıstesınde dolaşırken seçıcı ibrenın devamlı üstte kalması olamazmı acaba eski 2000 lerde kı gıbı örneğin kanal taşıyacagımız zaman veya sılmek istedıgımız zaman 1 den 9 dogru gelırken 10 bastıgımızda seçici ibrenin tekrar üste çıkması daha güzel olur hocalarımız bunu yaparlarsa çok güzel olur saygılar
                      next 2000 cıs sp

Yorum yap

• ustam elerine saglık ben denedim bi sorun yok

Yorum yap

• selam USTALAR

yeni yazilima MP3 leri ileri ve geri sarma mümkünmüdür??

simdiden tesekkürler

Yorum yap

• corum19 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                            selam USTALAR

yeni yazilima MP3 leri ileri ve geri sarma mümkünmüdür??

simdiden tesekkürler
                            Hayır.

Yorum yap

• hocam yeni yazılımı 2 tane cıs süpere yükledim 2 de açmadı makina kilitlendi
                              usb yükledim acaba hata bendemi saygılarımla

Yorum yap

• prd hocam

hocam yazılımı bulamadım nerede acaba

buldum buldum

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X