• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

star tv sorun çözümü test edildi

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• star tv sorun çözümü test edildi

forumda bir arkadaş sorunu çözmüş ,bende denedim star tv çıkıyor..aynen aşadaki işlemi yapınız

MEHMET1511

arkadaşlar ben olayı çözdüm kanal aramaya gel advensed seçenegini seç frekansa 1862 27500 H star frekansını gir en önemli nokta pid otamtik seçenegi pid kodu elle girmelisiniz video pid 102 audi pid 202 girin ok deyin taratın 1 kanal bulacak ismi star degil fakat o kanala girince star oldugunu görecek siniz adını star olarak degiştir kaydet ok.

evet aynen öyle fakat frekans 1862 değilde 11862 olucak
    BEN UCUZ MAL ALACAK KADAR ZENGİN DEĞİLİM...

Yorum yap

show tv içnde geçerlimi bu olay acaba.benim 7025+ ta çıkmadı
      herkez birgün bjk li olacak

Yorum yap

iyi günler
        goldmster sat9400 uydumu bilgisayarıma taktığımda bilgisayar tanımıyor sebebi ne sürücü gerekirmi

Yorum yap

teşekkürler

Yorum yap

fezail Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            iyi günler
            goldmster sat9400 uydumu bilgisayarıma taktığımda bilgisayar tanımıyor sebebi ne sürücü gerekirmi
            port ayarı yapın
            next8000xcam plus ,next 9000xcamultra ,gm9400cı ,vestel-telkom7200 ,ss2tvkart, xdream modül ,daizek motor 2adet-,120ofset hareketli 3adet90canak sabit, 2000 CX super plus ,dazzle convektör,seoul 1180 500s dreambox

Yorum yap

loader in üzerinde sag tıkla uyumluluk ayarlarını yap tanır

Yorum yap

erkan505 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                forumda bir arkadaş sorunu çözmüş ,bende denedim star tv çıkıyor..aynen aşadaki işlemi yapınız

MEHMET1511

arkadaşlar ben olayı çözdüm kanal aramaya gel advensed seçenegini seç frekansa 1862 27500 H star frekansını gir en önemli nokta pid otamtik seçenegi pid kodu elle girmelisiniz video pid 102 audi pid 202 girin ok deyin taratın 1 kanal bulacak ismi star degil fakat o kanala girince star oldugunu görecek siniz adını star olarak degiştir kaydet ok.
                Arkadaşım çok saol. Bu açıklaman iyi oldu.

Yorum yap

ustalar sağolasınız elmden kaç tane golmastır geçti bu sorunu çözememiştim.

Yorum yap

usTALAR İYİGÜZE DE 9400 fta malesef bende olmadı
                    NEdendir bilinmez forumda yazan her aksiyonu denedim desem yeridir..
                    Ama malesef..
                    Dİğer yandan NEXT yazılımatma kablosu ile goldmaster aynı mı ona göre bir şeyler deneyelim...
                    Hazır kanal listesi atmak gibi

Yorum yap

next 9000 xcam ultrada yapamadım.fakat zaten bu bilgiler girilmiş onu görebiliyorum.
                      nasılmı? kanal arama menüsünden tarama alanı kısmına PID taramayı seçip sonrada bahsi gecen tp yi bulup veya girip video pid 102 audi pid 202 girilmiş halde görünüyor
                      sorunum kayıt etmede problem var ve arama yapmıyor?
                      bilen üstat varsa bilgilerinden yararlanalım)

Yorum yap

dediğinizi yaptığımda aramayı başlat deyince o pid kodu sayfası çıkıyo .. tarama yapmıyoo.. acaba pıd kısmını uydu seçip mi taratıcaz tekrardan ... olmadı

Yorum yap

murguler Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                          dediğinizi yaptığımda aramayı başlat deyince o pid kodu sayfası çıkıyo .. tarama yapmıyoo.. acaba pıd kısmını uydu seçip mi taratıcaz tekrardan ... olmadı
                          Arama kısmında manuel yerine ADVANCED i seçip öyle yapmanız gerekiyor

Yorum yap

bırcok kanalı bulamıyor mesala kanal a ve star paktı bulundu gosterıyor ama kanal yok

Yorum yap

GoldMaster SAT-4150V modelinde:
                              Menü
                              Kurulum
                              Uydu/Tp düzenleme
                              Tp silme,ile tüm tp leri silin.
                              12731 V 03333 şebeke arama yaptırın tüm kanalları sorunsuzca buluyor.
                              Şireli ve şifresiz toplam:294 kanal.Kolaygelsin.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X