• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

*Pandora V3018 Rootlu Yazılım*

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• *Pandora V3018 Rootlu Yazılım*

Önemli Not : Yazılımın Next Firmasıyla ilgisi olmamakla birlikte hobi amaçli olarak kullanicilara sunulmuştur.

Orjinal yazilim icin lutfen Next'in kendi sitesinden verdiği yazılımları yükleme yapınız.

Ver:3018 Rootlu Yazılım Notları (25.09.2014)
    *STB Ana Menü değiştirildi,Favoriler,TV kanalları olan launcher eklendi
    *Static busybox eklendi
    *Xposed installer eklendi
    *TV infobar düzenlendi
    *Psiphon eklendi,tek tıklama ile vpn tamam,hemde ücretsiz
    *Vpn ile vod ve diğer uygulamalardaki tüm filmleri izleyebilirsiniz
    Ayrıca aile şifreli internet paketiyle girilemeyen tüm sitelere girebilirsiniz.
    *Uydu adeti 4 e indirildi,Favorilere isim verildi ve kanallar ayrıldı.
    Yakın zamanda kendi hazırladığım rootlu yazılımı da vereceğim,güle güle kullanın.
    Not:Kazumatr arkadaşım senin bootanimasyon linkini kaybettim,yeniden bana gönderebilirsen düzenlenmiş yazılıma eklerim

V3018_Rootlu Yazılım
    .

tanks mr best hacker
    ‏وَمَنْ أَضَلُّ مِمَّنْ يَدْعُو مِنْ دُونِ اللَّهِ مَنْ لَا يَسْتَجِيبُ لَهُ إِلَى يَوْمِ الْقِيَامَةِ وَهُمْ عَنْ دُعَائِهِمْ غَافِلُونَ‏

Yorum yap

Paylasimin için teşekkürler abi sonunda cikarttin yazılımı umarim diğer yazılımi kisa zamanda cikartirsin.Ben linki tekrardan ekledim.

https://yadi.sk/d/RpuTpd5SahFSY

Yorum yap

Ellerine sağlık sevgili @besthacker hocam.

Yorum yap

Ben senin şirket için çok üzgünüm
          Beş ay ama yazılım sorunları iyileştirilmesi aciz
          Cccam problemy
          yeni yazılımda ses barı güzel olmuş. pandora market eklenmiş. emeği geçenlere teşekkürler.yalnız vod uygulaması sadece arama kısmı açılıyor. emon çalışmıyor.bakkal açılmıyor.eski kanal listesi yüklenmiyor. kanalları toplu silme özelliği yok. görebildiğim şimdilik bunlar enkısa zamanda düzeleceğini umuyorum

6-Çünkü cccam hesabı
          canal+ asterada 19.2 chaleshmer
          bis canalare hotberdda chaleshmer
          23.5 da hbo+ canalar chaleshmer

In hotbird fercunce 12597 Euronews channel Desable language audio for Persian

next pandora suport very very bad

in yalzim 3018 very problemy in cccam

in emon 1 line connect
          line2 and3 in cccam emon not connect
          very very problmy in cccam and emon in v3018
          Herhangi bir iyi bir destek sistemine düşük anahtar cccam'dir

Bugün tüm Dstgahaymmvly cccam daha az desteklenmektedir

when best yalzim for nextpandora?

Benim mesaj hareket edin desteknext pandora -
          ‏وَمَنْ أَضَلُّ مِمَّنْ يَدْعُو مِنْ دُونِ اللَّهِ مَنْ لَا يَسْتَجِيبُ لَهُ إِلَى يَوْمِ الْقِيَامَةِ وَهُمْ عَنْ دُعَائِهِمْ غَافِلُونَ‏

Yorum yap

hoş geldiniz üstam. ellerinize sağlık. son orijinal yazılımda kanallarım uçuyor. umarım sizin çalışmanızda bu sorunu yaşamam.

Yorum yap

arkadaslar yeni verisyonu yukledim ama emon ccama baglanamiyorum hic bir kanal acmaz oldu eskiden hotbird astra kanalari super acilirdi simdi ise hic biri acilmiyor emon programini guclendirin duzeltin braz bune ya 6 saatir ugrasiyorum kafam patladi valla simdi hic bir sifreli kanal acmaz old f

Yorum yap

kanal listesi yüklenebiliyor mu. yazılımı yükleyenler izlenimlerini anlatırlarsa iyi olur.besthacker arkadaşımıza çalışmaları için teşekkürler

Yorum yap

mr carbon and besthacker merhaba

in yalzim 26/9/2014 v3018 is verye problem in xbmc and cccam

1-in emon client number 1 line connect
                  2-line2 and3 in cccam emon not connect
                  3-very very problmy in cccam and emon in v3018
                  4-Çünkü cccam hesabı canal+ asterada 19.2 chaleshmer
                  5-bis canalare hotberdda chaleshmer
                  6-23.5 da hbo+ canalar chaleshmer
                  7- In hotbird fercunce 12597 Euronews channel Desable language audio for Persian pls add

8-in nilesat ferecuncy 10930 aghaniya channel after 1 min desabale audio for this chaneel

Ben senin şirket için çok üzgünüm Beş ay ama yazılım sorunları iyileştirilmesi aciz Cccam problemy
                  yeni yazılımda ses barı güzel olmuş. pandora market eklenmiş. emeği geçenlere teşekkürler.yalnız vod uygulaması sadece arama kısmı açılıyor. emon çalışmıyor.bakkal açılmıyor.eski kanal listesi yüklenmiyor. kanalları toplu silme özelliği yok. görebildiğim şimdilik bunlar enkısa zamanda düzeleceğini umuyorum

Herhangi bir iyi bir destek sistemine düşük anahtar cccam'dir Bugün tüm Dstgahaymmvly cccam daha az desteklenmektedir when best yalzim for nextpandora? Herhangi bir iyi bir destek sistemine düşük anahtar cccam'dir

when best yalzim for nextpandora?
                  Benim mesaj hareket edin desteknext pandora

Başka bir cihazda cccam ile açılan bazı kanallar pandorada açmıyor.skydb.db veri tabanı birden fazla şireleme yöntemiyle şifrelenmiş bazı kanalları açamıyor.Örneğin serverin viacces ile çözüp gönderdiği şifreyi seca yada nağra görüyor,dolayısıyla uyumsuzluktan kanal açılmıyor.Veri tabanında bu kanalın atıyorum seca ile çözüldüğü kaydediliyor.Dolayısıyla kanal açılmıyor.Sqlite browser yada benzeri bir proğramla veri tabanını açıp bu tür kanalların düzeltilmesi gerekiyor.Vpn çalışmıyor doğru,kernel çekirdeğinin düzenlenmesi tun.ko modülünün eklenmesi lazım.Biss yada diğer kodların eklenmesi kolay,her yerden bulabileceğiniz key.db yi usb ile yükleyebilirsiniz.Kart paylaşımı yada emon proğramı düzenlenerek server girişi artırılabilir yada mgcamd,oscam vb eklenebilir.İnşallah bu mesajları Next'e de gönderiyorsundur çünkü asıl muhatab onlar.Ben bir çözüm bulduğumda paylaşıyorum zaten,en azından herkesi muhatab alıyorum.Bu cihaz bu kadardır,aldığınızda şunlar,bunlar var mıydı niye şimdi böyle şeyler istiyorsunuz demiyorum. Dediğim gibi bulursam bir çare paylaşırım arkadaşım,Selamlarımla

pls resloved all problm in cccam

Yorum yap

Üstad kanal isimlerini kucultmussun ve beyaz yapmissin cok güzel fakat boyutunu biraz daha buyultursen alttaki bilgi menusunu kullanmiyorken hos ve güzel görünüm olur.
                    Aklimda yenilikler var sizinle paylasicam tekrardan.

Yorum yap

Ben şirket için bir mesajım var sadece eleştiri NeXT olduğunu

tanks mr carbon and company next star
                      Ifade özgürlüğü için çok teşekkür ederim

i am raef in lock accont in forum next
                      very tanks for suport in yalzim 3018

Ifade özgürlüğü için çok teşekkür ederim

we need yalzim and softwer new coming soon

in yalzim 3018 very problem in xbmc and cccam and emon

pls resloved all problm in cccam

1-in emon client number 1 line connect
                      2-line2 and3 in cccam emon not connect
                      3-very very problmy in cccam and emon in v3018
                      4-Çünkü cccam hesabı canal+ asterada 19.2 chaleshmer
                      5-bis canalare hotberdda chaleshmer
                      6-23.5 da hbo+ canalar chaleshmer

7- In hotbird fercunce 12597 Euronews channel Desable language audio for Persian pls add

8-in nilesat ferecuncy 10930 aghaniya channel after 1 min desabale audio for this chaneel

Ben yazılımın basit sorunları çözemiyor üzgünüm

Beş ay, sadece olumlu taşıdıktan sonra ((in aupdate sat list))

Ben yazılım sorunları iyileştirmek için çaresizim

Tüm Türkiye halkı ve Osmanlı İmparatorluğu seviyorum

Ama NeXT Inc için özür dilerim

Yorum yap

mr besthacker i need rootlu yalzim orginal v300E PANDORA

Yorum yap

Yazılım çok güzel emeği geçen herkese teşekkür ediyorum ancak ben motorlu çanak var yeni uydu ekliyorum kanalları buluyor ancak türksata geri dönüş yaptığımda sinyal gidiyor yardımcı olurmusunuz

Yorum yap

Sinyal gitme olayi motorsuz pandora hd kullanıyorum bende de var.Gecen hafta bi kac gün sinyal gidip geliyordu sonra duzeldi bugün yine ayni sinyal gitme sorunu var.Ya yazilimsal sorun bazi makinelerde oluyo yada uydu degisince lnb lerden kaynakli bi sorun olabilir cozemedim bende tam olarak.

Yorum yap

44agg Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                              Yazılım çok güzel emeği geçen herkese teşekkür ediyorum ancak ben motorlu çanak var yeni uydu ekliyorum kanalları buluyor ancak türksata geri dönüş yaptığımda sinyal gidiyor yardımcı olurmusunuz
                              motoru usals mı yoksa dıaseqc 2 olarak mı kullanıyorsunuz? usalsta bu yazılımda bazı orunlar var. dıaseqc olarak ayarlarken İlk uydusu 3 numaradan başlayarak kaydı et. 1. Seçerken dönüş yapmıyor.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X