• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

topfield 5200 için acıl yardım lutfen hemen

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• topfield 5200 için acıl yardım lutfen hemen

topfield 5200 cihazım var adult yayınları izleyemıyorum sıfre çözuyor dıye satmıslardı ne şifre çözuyor nede ***** yayınları izleyebılıyorum.en basıt multivizyonları bıle acamıyor.bana yardım edermısınız detaylı lutfen.ne yapmam lazım ***** yayınları ucretsız ızleyebılmem ıcın gereklı programlar nedır?

orcunakdeniz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    topfield 5200 cihazım var adult yayınları izleyemıyorum sıfre çözuyor dıye satmıslardı ne şifre çözuyor nede ***** yayınları izleyebılıyorum.en basıt multivizyonları bıle acamıyor.bana yardım edermısınız detaylı lutfen.ne yapmam lazım ***** yayınları ucretsız ızleyebılmem ıcın gereklı programlar nedır?
    tps yazılımı yok herhalde arkadaşım biraz daha araştır
    AYBERK ELEKTRONİK

Yorum yap

topfield 5200 için tps yazılımını nasıl yukleyebılırım

topfield 5200 için tps yazılımını nasıl yukleyebılırım.***** yayınları ızleyebılmem ıcın

Yorum yap

orcunakdeniz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        topfield 5200 için tps yazılımını nasıl yukleyebılırım.***** yayınları ızleyebılmem ıcın
        o modelin yazılımı varsa yüklersin yoksa neyi yükliyceksin arkadaşım
        AYBERK ELEKTRONİK

Yorum yap

o modelin emusuz yazılımı var ama şifreleri acmıyor
          AYBERK ELEKTRONİK

Yorum yap

ramis Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            o modelin yazılımı varsa yüklersin yoksa neyi yükliyceksin arkadaşım
            golt mastır dönüsüm yazılımı varmış onu yükleyebilirsin
            AYBERK ELEKTRONİK

Yorum yap

Hazırlanıyor...
            X