• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

next ye 8000 x cam modele next'in başka yazılımı olurmu ?

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• next ye 8000 x cam modele next'in başka yazılımı olurmu ?

Arkadaşlar
    Next ye 8000 x cam modele uyan başka next modeli varmı ,onun yazılımı next ye 8000 x cama atılırmı bilen arkadaşlardan yardım istiyorum teşekkürler.

ol sa iyi olur bilen yassın

Yorum yap

plus da olur

Yorum yap

acaba ......

Yorum yap

saido Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          acaba ......
          dostum 8000 lerde başka yazılım kullanamazsın uymaz
          next8000xcam plus ,next 9000xcamultra ,gm9400cı ,vestel-telkom7200 ,ss2tvkart, xdream modül ,daizek motor 2adet-,120ofset hareketli 3adet90canak sabit, 2000 CX super plus ,dazzle convektör,seoul 1180 500s dreambox

Yorum yap

Dikkatli olun olmaz...Her cihazın yazılımı kendinedir...Ama denemek isteyene de bişey denmez hani
            Bakın;elinizde diğer markalardan;xcam harici varsa;
            *xcam için boot yükseltme loaderi ya da test loaderiyle o bahsettiğiniz cihazları bir test edin,size boot 1.3 veya 1.1 gösterecek mi?
            Zaten böyle bir durum olsaydı;@mach1 üstad veya başka bir deneyen buralara bildirirdi...
            İLİM ÇİN'DE BİLE OLSA GİDİNİZ...
            CAHİLDEN DOSTUNUZ OLACAĞINA;ALİM'DEN DÜŞMANINIZ OLSUN...
            KENDİNİZ İÇİN İSTEMEDİĞİNİZİ,BAŞKASI İÇİN DÜŞÜNMEYİN BİLE...
            ADALET YAŞAMIN TEMELİDİR...

Yorum yap

başka bir klon cihazınki uymaktadır ama oda zaten next8000 için @dr un verdiği yazılımın ona editlenmişidir.yani klon cihazda bizden alıp kendilerine uyarlamaktaydı.
              konu kapanmıştır

Yorum yap

Hazırlanıyor...
              X