• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next YE-2010 CIS Tiger HD 12.08.2011 Yazılımı

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Next YE-2010 CIS Tiger HD 12.08.2011 Yazılımı

Boot yazılımının V1.08 olduğunu kontrol edin.
    Eğer boot yazılımınız V1.05 ise EK'teki dosya ile öncelikle boot yazılımını güncelleyin.

-Ayarlarda kanal geçişlerini donarak / kararak seçimle alakalı sorun giderildi.
    -D-Smart Modülü ile uyumluluk düzenlendi.
    Eklenen Dosyalar

yeni yazilim icin tesekurler @digium

Yorum yap

Digium Nickli Üyeden Alıntı
      Boot yazılımının V1.08 olduğunu kontrol edin.
      Eğer boot yazılımınız V1.05 ise EK'teki dosya ile öncelikle boot yazılımını güncelleyin.

-Ayarlarda kanal geçişlerini donarak / kararak seçimle alakalı sorun giderildi.
      -D-Smart Modülü ile uyumluluk düzenlendi.
      hocam peki kanal silmeden sonraki boot problemi halledildi mi? yada bütün kanalları silme problemi veya sat tuşu ile seçilen uydu altındaki kanalların toplu seçimindeki problemler?

Yorum yap

hocam 4.03 yazılımda d-smart modül takılıken chz on/off kapatınca tekrar açmak istedigimizde devamlı boot yazıp kapanıyor .benim chz da 3.24 yazılımına döndüm chz normal haline döndü.bu konuyu bir incelersek sevinirim.SAYGILAR...

Yorum yap

şimdi kanal taşımada problem var.... kanlları taşıyamıyorum istediğim yere 2 uydu varken kanlalr birbirine giriyor... işlem yapmıyor...sinir oldum geriye döndüm.....3,24 e

Yorum yap

tek-ser Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            hocam 4.03 yazılımda d-smart modül takılıken chz on/off kapatınca tekrar açmak istedigimizde devamlı boot yazıp kapanıyor .benim chz da 3.24 yazılımına döndüm chz normal haline döndü.bu konuyu bir incelersek sevinirim.SAYGILAR...
            bende d-smart modülüde yok kaç sefer boot edip başlatamadığını bir bilsen. en sonunda 10 veya 15. denemeden sonra baktım cihaz başlatılamıyor sürekli bir kısır döngü cihazın bütün bağlantılarını söktümde öyle çalıştı ödüm koptu bir daha açılmayacak diye açılır açılmaz eski yazılıma döndüm şimdilik bir problem yok. cihaz şöyle güzel olmuş böyle güzel olmuş diyenleride şaşkınlıkla izliyorum ya benim cihaz bozuk yada birileri cihazı iyice incelemeden yorum yapıyor... yada dilim varmıyor ama..............

Yorum yap

merhaba arkadaşlar tıger-2010-cıs network üzerinden yazılım verilmiş. bu yazılımı test edelim.

Yorum yap

tek-ser Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                merhaba arkadaşlar tıger-2010-cıs network üzerinden yazılım verilmiş. bu yazılımı test edelim.
                hocam network üzerindeki yazılımın versiyonu ne ve bu yazılımı nasıl elde edebiliriz?(ağ bağlantım yok)

Yorum yap

s.aleyküm arkadaşlar... 2010 tiger hd'nin yeni yazılımından memnun olanlar ve olmayanlar var sanırım.Ben yinede merak edip yüklemek istedim ancak makine yeni yazılımı algılamasına rağmen işleme geçmiyor.. Boot yazılımı V1.08 ve yeni yazılım olan 4.03 çü normal olarak klasöre koymadan direk usb ye attım.. Usb de zaten herhangi bi klasörde yok ve cihazın kendi biçimlendirdiği durumda..Ancak dediğim gibi kurallara uygun şekilde Boot V1.08 ve yeni yazılım 4.03 çü usb ye atmama rağmen yazılım dosyaları cihazın menüsünden göründüğü halde okeyliyorum ancak hiç bir hareket olmuyor.. şimdi yazılımım 3.22 ve boot V1.05.. net bir bilgisi olan arkadaş cvp verirse memnun olurum,belki bu sorunu yaşıyan başkalarıda aydınlanmış oluruz..teşekkürler hepinize

Yorum yap

[ı]thank you dear[/ı]
                    -105.5°-100.5°-95°-90°-85°-83°-78°-75°-72°--70°-68°-66°-65°-64°-62°-60°-58°-57°-56.°-55.°-54°-53°-52°-50°-48°-47.5° -46°-45° 42°-39°-36°-33°-31°-30°-28.2°-26°-25.5°-21.6°-23.5° -19.2°-16°-13°-10°-9°-7°-4.8°- 3.1°

UYDULAR BATI- 1°-4°-7°-11°-12.5°-15.5°-18-20.°-22.°-24°-30°-

Yorum yap

kombos Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                      s.aleyküm arkadaşlar... 2010 tiger hd'nin yeni yazılımından memnun olanlar ve olmayanlar var sanırım.Ben yinede merak edip yüklemek istedim ancak makine yeni yazılımı algılamasına rağmen işleme geçmiyor.. Boot yazılımı V1.08 ve yeni yazılım olan 4.03 çü normal olarak klasöre koymadan direk usb ye attım.. Usb de zaten herhangi bi klasörde yok ve cihazın kendi biçimlendirdiği durumda..Ancak dediğim gibi kurallara uygun şekilde Boot V1.08 ve yeni yazılım 4.03 çü usb ye atmama rağmen yazılım dosyaları cihazın menüsünden göründüğü halde okeyliyorum ancak hiç bir hareket olmuyor.. şimdi yazılımım 3.22 ve boot V1.05.. net bir bilgisi olan arkadaş cvp verirse memnun olurum,belki bu sorunu yaşıyan başkalarıda aydınlanmış oluruz..teşekkürler hepinize

öyle bir sorunla karşılaşmadım ama yazılımdan önce 1,08 i atman lazım öyle deniyorsundur herhalde... hala olmuyorsa 3,24 yazılımını atmayı dene sonra diğerine geçç..... ama önce 1,08

Yorum yap

tiger2010 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                        hocam network üzerindeki yazılımın versiyonu ne ve bu yazılımı nasıl elde edebiliriz?(ağ bağlantım yok)
                        slm dijigum usta 1.ekte vermiş zaten önce 1.08 boot versiyon yüklenecek sonra 4.03 yazılımı (12-08-2011) olan ve sonra fabrika ayarlarına dönülücek.kanal listesi chz üzerinden taratılacak ve sofcam yükleyin...

Yorum yap

-mustafakenan arkadaşım aynen dediğin gibi yapıyorum önce 1.08zi usb ye attım ve cihaza takıp yüklemek için ne kadar uğraşsamda cihaz hiç harekete geçmiyor bu konuda..
                          neyse artık zaten bu yazılımında yeterli olmadığı söyleniyor bu yüzden eskisi kalsın..daha iyileştirilmiş yazılımlar çıktığında ilgilenirim bari...teşekkürler hepinize

Yorum yap

başka usb lerde dene bir de belki usb den okuyamıyordur... ama neyse 3,24 yazılımına döndüm bende yeni yazılımda görüntü kalitesi düşük gibi geldi... böyle devam takılma ve kilitlenme yok inş.

Yorum yap

slm networt yeni yazılım verilmiş bu yazılımda düzenlemeler oldugunu söylüyorlar...
                              yazılım versiyonu 4.04 olarak belirtilmiş...

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X