Mach1 Digital Community

Geri Git   Mach1 Digital Community > Dijital Uydu Alıcıları (Receiver) > Next & Nextstar Emu Files - Kanal Setting - Diğer Ürünler > Next Diğer Ürünler ve Genel Sohbet

Forum içerisinde "Digiturk, D-Smart" gibi Yerli Platformları kapsayan, bunlarla ilgili "Kart paylaşım (Card Sharing), Iptv adresi , Key, Şifre, Dosya" içerikli her türlü açık alanda yazışma yasaktır ! Tespiti durumunda ilgili kişiler forumdan süresiz uzaklaştırılacaktır ve talep durumunda resmi mercilere bilgileri verilebilecektir lütfen bu konularda kurallara uyalım.
** SERVER ÜYELİK SÜRELERİ BİTENLER KAPATILDI YENİLEMEK İÇİN ÖZEL MESAJ ATIN** Cccam Özel Pay Server Hakkında Üyelik ve bilgi almak için buraya tıklayarak özel mesaj atabilirsiniz...Üyeliklerini yenileyen ve yeni üyelere artık 2-3 farklı CCcam server verilmektedir..
** IPTV+ CCcam Server Hakkında Üyelik ve bilgi almak için** buraya tıklayarak özel mesaj atabilirsiniz...

160929_wetekplay2_knowmore.gif

Yanıtla

Konu Araçları Görünüm Modları
Eski 15-04-2007, 00:56   #1
mach1
Forum Leader

mach1 kullanıcısının avatarı

Üye No: 1
Giriş: 31-10-2005

Uydu Alıcısı: Machina 3D Vu+ Duo2 WeTek-Play Gigablue Quad Plus/X1

Kart Paylaşımı: CCcam-Newcamd
Exclamation Next Güvenlik Sistemleri

Bu siteden ürünleri görebilirsiniz...
www.nextguvenlik.com
________________________________________________________________________________
Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

WeTekPlay2 -Next Machina 3D 2000 HD Minix Vu+ Ultimo- WeTekPlay -WeTekCore4K Gigablue X1- Gigablue Quad Plus ....

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1b-30b vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1for...p?do=newpm&u=1
IPTV server desteği için forumda iptv bölümündeki arkadaşlara bakın bana pm atmayın

http://www.mach1digital.com/mach1for...ewpost&t=71472

WeTek Depo
http://wetektr.com/WeTek/index.php
WeTek E2 Depo
http://wetektr.com/WeTek/index.php?d=Enigma2

Next Yazılımları için
www.nextyazilim.com
www.nextservis.com
mach1 is offline   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 15-04-2007, 15:00   #2
Oztan
Sadık Üye

Oztan kullanıcısının avatarı

Üye No: 112
Giriş: 01-11-2005

Uydu Alıcısı: Next 2000 HD / Next 9000 Ultra / Next 8000 Xcam / Next YE 18000HD-CX

Kart Paylaşımı: Next 2000 HD / Next 9000 Ultra / Next 18000HD-CX

Hocam simdiden yaziyorum , bu guvenlik sistemleri ile sizinle calisacagiz ... YAkinda somut gelismeler olur ...

Saygilarimla ...
________________________________________________________________________________
Bukrest / Romanya

Ya kArSiyaK a olmasaydi .....
Oztan is offline   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 26-06-2007, 11:12   #3
uzay_ticaret
Sadık Üye

uzay_ticaret kullanıcısının avatarı

Üye No: 54253
Giriş: 21-06-2007

Uydu Alıcısı: Next 2000 CIS SUPER PLUS

Smile

mach1 hocam bişey söyleyeceğim ama ben mi satıyorum diyeceksin ama bence next'in güvenlik sistemleri çok pahalı sizin fikriniz nedir acaba. piyasada çok güvenlik sistemleri var neredeyse yarı fiyatına ben bi next satıcısıyım güvenlik sistemlerini dükkanımda satmak istiyorum ama dediğim gibi çok pahalı olduğu için açıkçası çekiniyorum. iyi günler hocam
UZAY TİCARET
ELEKTRONİK MARKET
YOMRA / TRABZON

Next & NextStar /D-SMART ŞHOP/ DIGITURK PLUS YOMRA BAYİSİ
Pıoneer & SONY

uzay_ticaret is offline   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 26-06-2007, 11:57   #4
DeNiZCiLeR
Özel Üye

DeNiZCiLeR kullanıcısının avatarı

Üye No: 31
Giriş: 31-10-2005

Uydu Alıcısı: NEXT&NEXTSTAR BÜTÜN SERİLERİ

Alıntı:
uzay_ticaret tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
mach1 hocam bişey söyleyeceğim ama ben mi satıyorum diyeceksin ama bence next'in güvenlik sistemleri çok pahalı sizin fikriniz nedir acaba. piyasada çok güvenlik sistemleri var neredeyse yarı fiyatına ben bi next satıcısıyım güvenlik sistemlerini dükkanımda satmak istiyorum ama dediğim gibi çok pahalı olduğu için açıkçası çekiniyorum. iyi günler hocam

ürün özelliklerini mukayese ettiğinizde yinede pahalımı acaba?
http://www.nextturkiye.com/
DeNiZCiLeR is offline   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 27-06-2007, 12:32   #5
uzay_ticaret
Sadık Üye

uzay_ticaret kullanıcısının avatarı

Üye No: 54253
Giriş: 21-06-2007

Uydu Alıcısı: Next 2000 CIS SUPER PLUS

Alıntı:
DeNiZCiLeR tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
ürün özelliklerini mukayese ettiğinizde yinede pahalımı acaba?
evet karşılaştırma yaptım yinede pahalı.
UZAY TİCARET
ELEKTRONİK MARKET
YOMRA / TRABZON

Next & NextStar /D-SMART ŞHOP/ DIGITURK PLUS YOMRA BAYİSİ
Pıoneer & SONY

uzay_ticaret is offline   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 27-06-2007, 14:06   #6
serdar17
Deneyimli Üye

serdar17 kullanıcısının avatarı

Üye No: 3019
Giriş: 06-12-2005

Uydu Alıcısı: Next&Nextstar Bayi

güvenlik sistemleri zaman içinde oturup piyasada hakkettiği yeri alacak buna inanıyorum . bu arada Erol beyden ricam güvenlik sistemleri ile ilgili birime gerekli talimatı verirlerse ayrıntılı bir seminer için hazırlanıp sunumlarını yaparlar eğitici olduğu kadar kaynaştırıcıda olacaktır , bayi ve servisleri kapsayan bu şekil çalışmadan ben memnun olurum . çünki biz alt bayiler müşteri ile sıcak temastayız ve konuya hakim olma durumundayız , ayrıca satılan ürünlerin montaj garantili olması servisler tarafından montaj ve keşif çalışmasının yapılmasıda Türkiyede bir ilk olacaktır , müşteriye güven verir diye düşünüyorum .dolayısı ile bu konununda gündeme alınması araştırılması iyi olacaktır .teşekkürler .
Next&Nextstar
EĞİL KULAK VER CEDDİNE ..! TÜRK'e KEFEN GİYDİRMEK HANGİ İTİN HADDİNE .

Düzenleyen : serdar17 - Tarih : " 27-06-2007 " - Saat : 14:13
serdar17 is offline   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 05-07-2007, 11:34   #7
husnuler03
Katılımcı Üye

husnuler03 kullanıcısının avatarı

Üye No: 8428
Giriş: 03-03-2006

Uydu Alıcısı: NEXT 9000 ULTRA + NEXT 9000 ULTRA PVR

yeni evime taşındım. çok uzun süre araştırdım. aynı özelliklerde yarı fiyatına işçilik dahil fiyatlar aldım.
bencede next in güvenlik sistemi pahalı.
At, Avrat, DREAMBOX 8000
husnuler03 is offline   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 12-12-2007, 15:21   #8
kemall
Yeni Üye

Üye No: 44657
Giriş: 09-02-2007

Uydu Alıcısı: next

hangi ürünlerle karşılaştırma yaptınız ki pahalı olduğunu söylüyorsunuz...kablosuz alarm sistemi çok geniş bir kavram..bu yönde bir araştırma yaptıysanız eksik bir araştırma olmuş.ürünün teknik özelliklerini iyi biliyorsanız ve kurulumcuysanıs karşılaştırma yaptığınız ürün sayısı 1 veya 2 tane oldunuğunu göreceksiniz ,onunda fiyatı +/- 20 ,30 $ fark var...next te yakışır bir ürün, 1 yıldır araştırmalırm(katıldığım sertifikalı ürün tanıtım eğitimlerim )var sonucu next itavsiye ederim..ben ve müşterilerim gayet memnun..
kemall is offline   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 13-01-2008, 16:26   #9
simalyildizi
Yeni Üye

Üye No: 40352
Giriş: 03-01-2007

Uydu Alıcısı: GİGABLUE QUARD+PLUS 150CM PARABOL POZİSYONER ANTEN

Varsayılan mach acil yardım

slm üstad dun next YE-KD416 DVR jart ve ccd kamera aldım kutu içinden cd si cıkmadı elım ayagımbaglı bekliyorum driver ve program yok kamerayı taktım hazır program yok bugun pazar kımseye ulasamıyorum bır sen varsın üstad internetten indiebılcegım bir adres link lazım.saygılar benden
simalyildizi is offline   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 20-02-2008, 01:04   #10
tretuar
Yeni Üye

tretuar kullanıcısının avatarı

Üye No: 63013
Giriş: 27-11-2007

Uydu Alıcısı: next2000cissuperplususb

Exclamation merhaba

Alıntı:
simalyildizi tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
slm üstad dun next YE-KD416 DVR jart ve ccd kamera aldım kutu içinden cd si cıkmadı elım ayagımbaglı bekliyorum driver ve program yok kamerayı taktım hazır program yok bugun pazar kımseye ulasamıyorum bır sen varsın üstad internetten indiebılcegım bir adres link lazım.saygılar benden
lütfen www.nextguvenlik.com sitesinden dowload edin veya 0 212 444 3 666 dan 127 tuşlayın
Next&NextStar
Departman sorumlusu
tretuar is offline   Alıntı Yaparak Cevapla
Yanıtla

Konu Araçları
Görünüm Modları

Forumdaki Yetkileriniz
Konu açma yetkiniz yok
Konularda cevap yazma yetkiniz yok
Eklenti yükleme yetkiniz yok
Kendi mesajlarınızı düzenleme yetkiniz yok

BB code is Açık