• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Newcamd Share

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• ok konu anlaşıldı...

Yorum yap

• şu anda serveler kapalı heralde arkadşlar çünkü digitalb ve itv yok saygılar..

Yorum yap

• zapcı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        şu anda serveler kapalı heralde arkadşlar çünkü digitalb ve itv yok saygılar..
        yayınlarda birşey yok açık çalışıyor.
        Next HH Disecq motor 120 çanak 42E-30W
        2 x 90 çanak 5 Uydu.42E-19E-13E-7E-5E

Yorum yap

• mach1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          Açılmaz novayı kapattım çünkü ...
          Sn:Mach1 hocam daha öncede pas rica etmiştim ama malesef alamadım serverler hepsi kapandı'mı isteğimi Tekrarlıyorum Ben de Pas rica edebilirmiyim iyi Çalışmalar...

Yorum yap

• arkadaşım şuan bendede 16 derece sorunsuz calışıyo.
            CALIŞ CALIŞ NEREYE KADAR:mzk:

Yorum yap

• evet bendede sorunsuz calısıyor

Yorum yap

• evet kanallar okey..nova hocamın sölediği gibi kapalı.olsun açık olanlar da yeter.
                ATAM SENİ UNUTMADIK,UNUTANLARADA HATIRLATACAĞIZ

BEŞİKTAŞK

THINK AGAIN!!!

Yorum yap

• sayın mach1 hocam beni server'a uygun gördüğünüz ve paylaştığınız için size
                  sonsuz teşekkür ediyorum ben 15,20 gün şehir dışında 1 haftada yurt dışında
                  olacağım sonuçta cihazımızı sizin sağladığınız server ile hem denemiş vede test
                  etmiş oldum benim bağlantımı kesip benim gibi merakını giderebilecek sizin seçtiğiniz bir arkadaşa verirseniz şahsım adıma sevinirim şimdiden size yine çok çok teşekkür ediyorum server,a bağlanacak arkadaşada kolay gelsin diyorum
                  bütün yetkililerimize saygılarımı sunuyorum en çokta size teşekkür ediyorum
                  bunları bir iltifat olarak kabul etmeyin ben faydalandım arkadaşlarda faydalansın
                  saygı ve sevgilerimle hoşça kalın
                  Cihazınızda meydana gelebilecek herhangi bir hasar veya veri kaybından sorumlu değilim.
                  Bütün dosya eklenti ve sunumlar test amaçlıdır.

Yorum yap

• benimki açılmıyor ..bende mi sorun var acaba bir bakarmısınız..

Yorum yap

• sorun yok nova hariç hepsi çalışıyor

şu an private spice de yok arkadaşlar

Yorum yap

• evet bende de hiç bir porta bağlanmıyor. mach1 hoca iptal mi oldu benim hesabım?

Saygılar

Yorum yap

• yıldırım58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                          sorun yok nova hariç hepsi çalışıyor

şu an private spice de yok arkadaşlar
                          @yıldırım58 arkadaşın dediği gibi yayınlar aynen geçerli, devam ediyor.
                          Next HH Disecq motor 120 çanak 42E-30W
                          2 x 90 çanak 5 Uydu.42E-19E-13E-7E-5E

Yorum yap

• şu an private spice de çalışıyor arkadaşlar sadece nova yok

Yorum yap

• Nova ve bulsatcom açmaz testler için çıkartıldı serverdan diğerleri açar

Yorum yap

• edilmec Nickli Üyeden Alıntı
                                evet bende de hiç bir porta bağlanmıyor. mach1 hoca iptal mi oldu benim hesabım?

Saygılar
                                Demekki atılmışsın penguen pandadan bağlandığın içindir normal

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X