• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Mach1 Forum Üyelerinden Birine Machina 3D Hediye

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

biz motolu çanak kullanıcıların en önemli isteği hd ciharların modellerinin en az bir veya ikisinde poziyoner özelliği olması bunu hd ler çıktı çıkalı özlemle bekliyoruz ama hala pozyonerli bir cihaz üretilmedi diyeceksinizki pozisyoner cihazı var al kullan yada diseq motor kullan uydu cihazının yanına birde pozyoner cihazı eklemek istemiyoruz ayrıca döner çanak kullanıcılarının %95 150 lik ve üstü çanaklar kullandığı için diseq motor işimize yaramıyor
    BU VATAN HEPİMİZİNDİR VE HEP BÖYLE KALACAKTIR

EĞER İNSANIM DİYORSAN ÖNCE SEVMEYİ ÖĞRENİN
    ÇÜNKÜ SEVGİ ANAHTARI TÜM KÖTÜLÜK KAPILARINI KAPATIR İYİLİK KAPILARINI AÇAR

Yorum yap

uyducubaba Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      uydu cihazının yanına birde pozyoner cihazı eklemek istemiyoruz ayrıca döner çanak kullanıcılarının %95 150 lik ve üstü çanaklar kullandığı için diseq motor işimize yaramıyor
      evet yaa bunu ben de yazdım. 150 lik çanak var bende de diseq motor işimi görmüyor. orjinal pozisyonerlide menüde uyduların birbirine olan mesafesini bile görüyorduk..

Yorum yap

O devir bitti artık olmayacağını söyledim kaç kez 2500dapcı dan sonra o tarz cihaz çıkmadı ve çıkmayacak vbox kullanacaksınız benim gibi sizde başka yolu yok ..
        Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
        http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
        www.nextyazilim.com

Yorum yap

Ayrıca arkadaşlar konumuz yeni çıkacak olan cihaza farklı bir özellik kazandırmak, istek veya şikayet bölümü değil. Bu tür mesajlar silinecektir.

Yorum yap

1 tunerde otomatık arama yabarken dıger tunerden normal yayın ızlemek arama bıtınce kucuk bır ısaret vermesı motorlu yada coklu uydu aramada ise yarar dıye dusunuyorum

Yorum yap

Sizin yazdığınız bir mesajın (Örn. çocuğunuza "Bu saatte derslerini okuman gerekmiyormuydu") belli bir tarihte veya saatte ekrana çıkması.

Yorum yap

kenan_04 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                herkese selam benim fikrimde youtube den video indire biliyormuşuz radiyodanda dinlediğimiz ve beyendiğimiz bir parçay mp3 olarak indirelim
                Radyo modunda PVR fonksiyonu çalışmaktadır. :gtr:

Yorum yap

1 : Seçtiğimiz kanallar arası otomatik zaplama.
                  SONY NX710 3D & NEXT MACHINA 3D & NEXT 2000 HD CX

Yorum yap

2: usb mp3 çalarken fotoğraf slayt yapabilme.

Yorum yap

2 no'ya ek; örneğin fotoğraf makinasından SD kartı çıkardık,Machina 3D'ye taktık mp3 eşliğinde fotoğraflarımıza baktık.

Yorum yap

aslında amaç kanal netliği ve canlılığıdır.ama bişeyler eklemek gerekirse uyku modu ve tarayıcıyla girdiğimiz sitelerdeki tüm video ve flimleri izlemek iyi olurdu. açılış ve kapanış hızlı olursa iyi olur düşüncesindeyim.

Yorum yap

3 no: webcam destekliyorsa skype olabilirmi?

Yorum yap

ben biraz daha diyorum web de geziyoruz ok birde pc deki gibi msn görüşmeleri kablosuz klavye ile hoş olurdu

Yorum yap

1 : Seçtiğimiz kanallar arası otomatik zaplama.
                              2: usb mp3 çalarken fotoğraf slayt yapabilme.
                              örneğin fotoğraf makinasından SD kartı çıkardık,Machina 3D'ye taktık mp3 eşliğinde fotoğraflarımıza baktık
                              3 : webcam destekliyorsa skype olabilirmi?
                              4 : Kanal değiştirirken çıkan bilgi barı sinyal vs. yerine sadece köşede veya kenarda kanal ismi,
                              5 : kullanıcıya özel kanal listesi, örneğin kendime göre spor kanalları vs liste yaptım 1 'den itibaren sıralayarak,çocuklar için kullanıcı değiştirip çocuk kanalları 1 'den itibaren sıralansın veya haber kanalları grubu,spor grubu,çocuk grubu gibi.

Yorum yap

akıllı telefonları kablosuz veya kablo ile cihaza bağlayıp telefon ekranındaki görüntüleri fotograf, video vb televizyon ekranına aktarma münkün olabilirmi.Bu özellik kazandırılırsa cihaz dör dörtlük multimedya pc ye dönşür bence

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X