• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Mach1 Forum Üyelerinden Birine Machina 3D Hediye

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Sayfa 2 Madde 37 ;

37-Herkes Özgürce Açılış menüsü,menü arka planını ve radyo arka planı USB den özgürce dilediği resmi seçerek düzenleyebilmeli

Bence bu daha etkileyici radyo maddesıdır.NEXT MACHINA 3D cıkmadan Sayfa 2 de yer alan 46 maddelık sunumum bence coooook etkileyicisi "IYI OLAN KAZANSIN"KAZANAN MACHINA 3D cihazlarım olsun )))))
    Next Machina 3D & Vu+DUO 4K

Yorum yap

• bence cihaza alt yazı seçeneği eklenmeli uydulardaki kanalların alt yazı fonksiyonu eklenmeli bu en büyük gelişmesi beklenen özellik
      Modüllü üyelik özgürlüktür

Yorum yap

• ekran koruyucu ilk defa uygulanacak.hatırlatırım.

Yorum yap

• sonuçlar ne zaman merak ediyorum.

Yorum yap

• bu cihaz daha verilmedi mi?

Yorum yap

• daha almadım bekliyorum.

Yorum yap

• enigma2 cihazlardaki gibi kanalların pikonları olması bence güzel olabilir sinyal barının yerine opsiyonel olarak kullanılabilir bunu istememdeki sebeb menü dizaynı menü zenginliği cihazın kendisini gösteriyor kullanıcın dikkatini çekiyor.

Yorum yap

• cihazın 3d menü seçeneği olması mesela 3d bir film izlerken cihazın menü tuşuna veya ses tuşuna bastığımızda karmaşık görüntü geliyor 3d seçeneği menüsüyle bu sorun ortadan kalka bilir ve mükemmel bir menü ve uygulama olabilir bu uygulama üzerinden reklam yapılıp cihazın popürlerliği artırıla bilir ve sonuçta gerçekten next kalitesine yakışır bir durum ortaya çıkar.

Yorum yap

• bence cihaza media link özelliği eklenerek htc telefonlarda ve akıllı telefonlarda olduğu gibi ciihazda telefon resimlerine ve videolarına bakmak mümkün olabilir mi?
                    next machina 3d

Yorum yap

• m1ali Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                      bence cihaza media link özelliği eklenerek htc telefonlarda ve akıllı telefonlarda olduğu gibi ciihazda telefon resimlerine ve videolarına bakmak mümkün olabilir mi?
                      Bu özellik var zaten.

http://www.mach1digital.com/mach1for...01&postcount=4

Yorum yap

• android için anlatacak olan var mı arkadaşlar
                        next machina 3d

Yorum yap

• ne oldu bu hediye.bir machine sahibi olurduk.umudum devam ediyor.doktordan haber bekliyoruz.

Yorum yap

• usb bellek kullanarak android sistemi kurulabilir hocam çok zor olacağını zannetmiyorum
                            unebooting+android-x86-1.6-r2 bu dosyalar nasıl masa üzeri bilgisayarda çalışıyorsa cihazdada olursa süper olur bence yapılması gereken işlem disk takılınca cihaza acılırken secenek sunmak buutunu diskle acıl dediğimizde android işletim sistemi oto olarak yüklenir böyle bir çalışma olursa makina 1 sıraya yükseleceğinden eminim
                            NEXT 2500 DPCIS KIYATO 8550 DAPCI DREAMBOX 500S
                            DREAMBOX 800 HD+PVR NEXT 2010 TİGER NEXT 19500 SÜPERIOR
                            1 ADET 150 CM MOTORLU CANAK 2 ADET NEXT DAYZEK MOTOR 4 ADET SABİT ÇANAK
                            :iyyy::iyyy::iyyy::iyyy:

Yorum yap

• youtube ve web browserde ekran klavyesini kullanmak zor oluyor,cep telefonlarında olduğu gibi rakam tuşlarına harfler atansa telefonda mesaj yazar gibi istediğimiz harfleri yazsak daha kullanışlı olur.
                              SONY NX710 3D & NEXT MACHINA 3D & NEXT 2000 HD CX

Yorum yap

• akıllı telefonlarla (anroid , ios ) kontrol sitemi yapıla bilir akıllı telefonla cihazın kanalı değiştirmek ses açmak gibi değişik bir uygulama yapıla bilir şuanki bir çok tvlerde mevcut bu olay hatta ismini vermek istemiyorum sıradan bir uydu firmasıda bu uygulamayı cihazlarına adapte ettiler ve kulanılıyor ..

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X