• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next 9000 cx hakkında

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Next 9000 cx hakkında

merhaba arkadaslar elımdekı 2 cıhaz next 9000 cx tursattakı avrupa yayınları gosterıyor fakat diger yayınları gostermıyor ne yapmalıyım orek kanal d nın avrupası var normal kanal d yok bu konuda yardımcı alacak ustalara tesekkurler

1) Sisteminizi yeniden kontrol edin.
    2) Bağlantılarınızı yenileyin.
    3) Kablonuzu yenileyin.

Yorum yap

Tasarım hocam sıstemı kontrolettım kablolar yenı normal olarak hepsı gosterıyordu sonra kanallar gıttı tekrar arattıgımda yanlız avrupa kanalları geldı dıgerlerıne manuel olarak tek tek aradıgımda sınyal yok yazısı cıkıyor ve bırturlu olmuyor ne yapmalıyım

Yorum yap

LNB ayarın iyi değildir, bu yüzden yapabilir.

Yorum yap

tasarım ustam 8 lı lnb kullanıyorum salonda bulunan next2000 hd tv bulunan yere takıyorum normal atv show kanal d oradada gostermıyor next 2000 hdtv odaya takıyorum bır problem yok hepsını gosterıyor cıhazı fabrıka ayarlarına donderıyorum tekrar taratıyorum yıne gostermıyor ozlıkle sınyal yok yazısı cıkıyor ne yapmalıyım

Yorum yap

ALEYNA12 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            tasarım ustam 8 lı lnb kullanıyorum salonda bulunan next2000 hd tv bulunan yere takıyorum normal atv show kanal d oradada gostermıyor next 2000 hdtv odaya takıyorum bır problem yok hepsını gosterıyor cıhazı fabrıka ayarlarına donderıyorum tekrar taratıyorum yıne gostermıyor ozlıkle sınyal yok yazısı cıkıyor ne yapmalıyım
            Sinyal alamadığınız LNB girişini başka bir girişle değiştirerek deneyiniz.

Yorum yap

Tasarım Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              Sinyal alamadığınız LNB girişini başka bir girişle değiştirerek deneyiniz.
              merhaba tasırım hocam dedıgınızıde yaptım olmadı zaten salondakı next 2000 hdtv yı getırıp denedım sorun yok odadakı next 9000 cx salonda denedıgımde oradada gostermıyor normal kanal d show tv ve atv gıbı kanallar sanırım cıhazda sorun var bır turlu cozemedım

Yorum yap

O zaman cihazın F-Connector girişinde bir problem vardır. Bulunduğunuz yerdeki servise göstermenizi tavsiye edebilirim.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                X