• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

next 2000 xcı plus 614 p yazılımı ile türksat kanal bulmuyor

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• next 2000 xcı plus 614 p yazılımı ile türksat kanal bulmuyor

next 2000 xcı plus 614 p yazılımı ile türksat 12731 V 03333 3/4 kanal bulmuyor
    neden acaba cihazıma reset attım ama bulmuyor acaba antenmi ayarlanması gerekiyor seviye 68 kalite 10 yardımcı olursanız sevinirim bekliyorum bide türksat 2A türksat 3A çıktı bunlarla alakası varmı acaba..

burhal06 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    next 2000 xcı plus 614 p yazılımı ile türksat 12731 V 03333 3/4 kanal bulmuyor
    neden acaba cihazıma reset attım ama bulmuyor acaba antenmi ayarlanması gerekiyor seviye 68 kalite 10 yardımcı olursanız sevinirim bekliyorum bide türksat 2A türksat 3A çıktı bunlarla alakası varmı acaba..
    11962 dusey sr 3333 sebeke acık yapın tum kanalları bulur iyi seyirler

Yorum yap

ayrıca yeni yazılım attıysan diseqc ayraını da kontrol et onu da uygun hale getir. ( A veya B,C,D)

Yorum yap

arkadaslar tşk ederim ama tv gösteriyordu sorun yoktu kanal b ile kanal türk kanalın frekansı degişmiş taratıyordum onları bulmuyordu dedim bende reset atayım hepsi kanalların geri gelsin ama hepsi gitti bulmuyor seviye iyide kalite 10 da duruyor anten aynı yerinde duruyor oynamadım hiç neden bulmuyor ve kalite neden düşük yükselmiyor neden olabilir ..

Yorum yap

albayrak bu konuda yardım edersen sevinirim ayrıca 11962 dusey sr 3333 yaptım yine yok..

Yorum yap

tekrar yazılım attıysan diseqc ayarını kontrol et. diseqc a yada b gibi. ora da değişmiştir.

Yorum yap

yaptım albayrak a .b . c d olmadı asagıdaki kalite yükselmiyor 10 da duruyor az da olsa anlarım ama bu beni astı gibi kalite yükselmiyor kumandadan kırmızı tuşa basınca seviye 60 kalite 10 onda bir problem var sanırım..

Yorum yap

yazılımı bir daha at belki düzelir. önce resetle sonra cihazın elektriğini kes, sonra da tekrar yazılım at. belki düzelir. aklıma başka bir şey gelmiyor.

Yorum yap

kabloyu direk tak, yine olmuyorsa LNB degistirip dene olmazsa baska cihazla dene

Yorum yap

ok tskler şimdi deneyeceğim saol..ama anlamadıgım bir kanalı ekleyim dedi m olmadı reset attım gösteren cihaza simdi hepsi göstermiyor kalite düsük işte 10

Yorum yap

sonuc?

Yorum yap

yok arkadaslar olmadı yazılımı tekrar attım olmadı bu kalite düşük niye anlamadım hiç antene dokunmadım reset tekrar tarat yok bişey yine olmadı kalite düşük olunca çekmiyor ama neden düşer kalite antene dokunmadan sorun o diseq ayarlarınıda denedim olmuyor saolun ilginize tşkler...

Yorum yap

Kablo uclarin tam temas etmiyor olmasin?LNB yada Diseqc ölmüs olabilir

Yorum yap

kalite seviyesi düşük idi cihazın bir parcası arızalanmış servise baktırdım next 2000 xcı plus larda genelde bu kalite seviyesinin parcası arıza yapıyormus sorun onda yani saolun arkadaslar...

Yorum yap

makınanın cıhaz bılgısıne bak yanlıs yazılım atmıs olma.her sey normal se beslemedekı blok kondanstoru degıstır.en buyuk olan
                              BİR GÜN HERKES FENERBAHCELI OLACAK

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X