• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

TPS yi açamayanlar iyi okusun..

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• TPS yi açamayanlar iyi okusun..

:toplu:

Yazılım attığın dnupmanın alt browse den upload data bölümüyle kısa bir isim ver ve kanal listeni yedekle..
    yazılımı yükledikten sonra fabrika ayarlarına gel tüm kanalları silerek. fabrika ayarlarna dön kanal listen korunsunmu sorusuna 2. şık korunmasın de dönüldükten sonra cihazını kapat aç 2 uydu çıkıyor hotbird türksat ister kullan istersen kendi kanal listeni geri yükle fransa 4 üzerinde 8888 tuşla kaydediliyor lütfen bekleyin yazısı çıkacak ve tps açılır açılmazsa
    Menü +lisan seçimi ok kumandanla kırmızı tuş kaydedildi dediği anda 2528 tuşla emu etkin kıl ve mavi tuşla kaydedip çık tps açık..dunkes:dunkes:dunkes:

tps+multi

blondy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Yazılım attığın dnupmanın alt browse den upload data bölümüyle kısa bir isim ver ve kanal listeni yedekle..
    yazılımı yükledikten sonra fabrika ayarlarına gel tüm kanalları silerek. fabrika ayarlarna dön kanal listen korunsunmu sorusuna 2. şık korunmasın de dönüldükten sonra cihazını kapat aç 2 uydu çıkıyor hotbird türksat ister kullan istersen kendi kanal listeni geri yükle fransa 4 üzerinde 8888 tuşla kaydediliyor lütfen bekleyin yazısı çıkacak ve tps açılır açılmazsa
    Menü +lisan seçimi ok kumandanla kırmızı tuş kaydedildi dediği anda 2528 tuşla emu etkin kıl ve mavi tuşla kaydedip çık tps açık..dunkes:dunkes:dunkes:

Yorum yap

blondy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Arkadaşım,
      19/02/2008 tarihinde yani dün yazılımı yükledim. cihaz nex5000 cı mpa dün yüklediğimde tps auto oluyordu. yani france 4 ün üzerinde 8888 yapınca açılıyor ve tps açılıyordu. ama bu gün tekrar açmaya çalıştığımda tps ler açılmadı. france 4 ün üzerinde iken 8888 yapsamda hiç bir şey olmadı ve olmuyor. Acaba dünden bu güne değişen bir şey olabilirmi.
      teşekkürler.

Yorum yap

Yukarda söylediklermi uygulamışsan sorun olmaması gerekir...

Yorum yap

arkadaslar bana eski yazılımlar lazım,,, 7500 cı yeni yazılı yükledim önceden televizyonu av kanalına basmadan direk olarak açılıyodu uydumu kumanda ile kapatıp açtığımda direk olarak televizyonun düğmesine bastığımda kumandada AV tusuna basmadan açılıyodu ama simdi sürekli olarak hem uyduyu hemde televizyonda AV kanalına basarak uyduyu açmaya basladım (bu son yazılımı yükleyince oldu) eski yazılımlardan herhangi birisi olabilir

saygılar..

Yorum yap

dediğiniz herşeyi harfiyen yaptım ama olmadı.Daha önceki yazılım da usua veya france 5 te 8888 le auto yapıyodu şimdi hiç yapmıyor.Ayrıca emular etkin fabrika ayarları dediğiniz gibiii neden olabilir acaba.?auto yapmıyor ama açılıyor 1-2 dk sonra yayın donuyor ve kapanıyor şifreli kanal diyor..

Yorum yap

ben yazılımı yükledim ve hiç birşey yapmadan farnce 4'ün üstüne gelip 8888 yazdım ve okeyledim ve tpsler açıldı acaba benim makinada senin dediklerini yapmadım(blondy) ileride bir sorun olurmu acaba arkadaşım
              :zipla: :zipla:

Yorum yap

arda3214 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                arkadaslar bana eski yazılımlar lazım,,, 7500 cı yeni yazılı yükledim önceden televizyonu av kanalına basmadan direk olarak açılıyodu uydumu kumanda ile kapatıp açtığımda direk olarak televizyonun düğmesine bastığımda kumandada AV tusuna basmadan açılıyodu ama simdi sürekli olarak hem uyduyu hemde televizyonda AV kanalına basarak uyduyu açmaya basladım (bu son yazılımı yükleyince oldu) eski yazılımlardan herhangi birisi olabilir

saygılar..
                yüklediğin yazılımla alakası yok.Skart kablosunu alta takmışsın.Sök ve üstteki tv yazan bölüme tak.

Yorum yap

Arkadaşlar bende 5000cı mpa var tpsyazılımını yükledim biraz açılıyor sonra şifreli kanal yazıyor ayrıca eskiden 8888 yapınca kaydediliyor diyordu şimdi hareket yok neden acaba?
                  :tr::tr::tr::tr::tr::tr:

Yorum yap

Merhaba..

ercan60 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                    Arkadaşlar bende 5000cı mpa var tpsyazılımını yükledim biraz açılıyor sonra şifreli kanal yazıyor ayrıca eskiden 8888 yapınca kaydediliyor diyordu şimdi hareket yok neden acaba?
                    yukarıda dediklerimi yaptınmı .?
                    yapmamışsan yap...yamışsan o zaman da otomatik tarama network on tarat düzelir herhalde kanal listen güncel değildi...birde yanlış fransa 4 olabilir ona da dikkat..

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                    X