• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

OpenBlackhole 0.4 Kodi Backup By @dren@linnrw adrenalinfinityHD

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• OpenBlackhole 0.4 Kodi Backup By @dren@linnrw adrenalinfinityHD

Arkadaslar herkese yeniden selamlar yeni bir backupla karsinizdayim.Nasil bir backup kisaca izah edeyim Openblackhole üzerine kurulu en cok kullanilan pluginlerin yüklendigi en güzel vfd ve lcd ayarlarinin yapildigi sistemde rahat calismasi adina ince ayarlarin yapildigi aktuel kanal listesi yüklü en güncel piconlarin bulundugu emu adina eksiksiz skin olarak kendi modum adrenalinfinityHD yüklenmistir.Resimlerdende fikir edinebilirsiniz.Sorunlarinizda olursa elimizden geldigi kadar yardimci olmaya calisiriz.
    SoftcamManager icin sevgili dostum audi06_19 cok tesekkür ediyorum ellerine saglik

http://s5.dosya.tc/server/87n2wm/Ope...innrw.rar.html

LCD Resimleri

Boot Bild

Backup Resimleri

Türkvod Özel Grafik Mod Backub icin

Emeğinize bilginize beraber çalıştığınız bütün ustaların bilgilerine sağlık
    İyi ki varsınız Hep destek tam destek
    Saygılar

Yorum yap

teşekkürler adrenalinnrv üstad.vuduo2 lere emeklerin cok.emeğine saygılar.

Yorum yap

Emege saygi duymak onemli
        Neticede en ufak bir menfaat beklemeden
        Vakitden fedekarlik yapilarak back up yapiliyor
        Genelde şu algi var, zaten backup veriliyor, devami gelir
        En azindan bir tesekkur bile edilse, motive olunur
        Adrenalin emegine saygi

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum yap

Bacup yapan pek çok usta gibi Adrenalin dost ta sadece bir bacup vermekle yetinmez,yapılabilenin en iyisini yapar ve paylaşır.Ellerine sağlık Adrenalin dost.Bence verdiğiniz emekler hiçte boşa gitmiyor..Aldığınız beğeni ve teşekkür size Sıratta köprü olur.Teşekkürler..:byeeee::byeeee:

Yorum yap

Hazırlanıyor...
          X