• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next 9000 Ultra/Pvr Cardshare Free Server Full Açık

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• mach1 hocam benim pass iptalmı oldu sadece 3 hafta kullanabilmiştim.

Yorum yap

• >>mesut bey<< Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      akşam saatleri 6 ile 8 arası kesilmeler illaki oluyor bu serverden değildir tamamen telekomdan kaynaklanan bir sorundur .....
      Newcamd1 deki kesilmelerin Telekom'la ilgisi yok. Eğer Telekom'dan olsa Mach hocanın serverinde de olurdu. Mach hoca'nın serveri gayet güzel çalışıyor. Ayrıca ücretli serverlerde de öyle bir sorun yok.

Yorum yap

• Newcamd1 yurtdışında ve bulunduğu ülkede adsl sorunlu ondan kesiliyor bazen normaldir...
        Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
        http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
        www.nextyazilim.com

Yorum yap

• Deneyeceğim zaman gelse ah

Valla 9000 ultra aldım ama daha çanak almadım umarım bu hafta halledip deneyeceğim şu share olayını.

Yorum yap

• mach1 hocam selamlar newcamd2 açmıyor bir sorun varmı ?

Yorum yap

• 53+20binler açık sorun yok...
              Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

Depo

Next Yazılımları için
              www.nextyazilim.com

Yorum yap

• sayın mach1 hocam benim passım 20000 li idi açılmıyor neden olabilir.

Yorum yap

• Daha önce açıyorsa bugün gitti ise netinde sorun vardır server açık kimsede çıkartılmadı serverdan..

Depo

Next Yazılımları için
                  www.nextyazilim.com

Yorum yap

• teşekkürler hocam yeniden deneyeyim ..sağolun

Yorum yap

• sayın hocam maalesef açılmadılar daha önce açılıyordu 5 günlüğüne şehir dışına gitmiştim şimdi newcamd2 yi açamadım,tpsler de au olmuyor,sistem bilgisi yeşil de,cihazı açıyorum kapatıyorum her seferinde ''fail''yazıyor daha önceden ua oluyordu yazılım 16 şubat yazılımı hata nerde olabilir..

Yorum yap

• tps au yu ushua kanal üzerinden yapıyorum

Yorum yap

• fail yazdıktan sonra cihazı kapatın aynı kanal üzerinde tekrar auto deneyin emu açık newcamd kapalı olacak newcamd i kapatmak için kanal üzerinde 2006tuşlayın ve devre dışı seçin sonra tps auto deneyin

Yorum yap

• powerby üstad newcamd kapalı cihazı açıp kapatıyorun pause+kırmızıya basıyorum her durumda ''fail'' yazıyor ve açmıyor..

Yorum yap

• nuric Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                              powerby üstad newcamd kapalı cihazı açıp kapatıyorun pause+kırmızıya basıyorum her durumda ''fail'' yazıyor ve açmıyor..
                              bir yerde hata yapıyorsundur arkadaşım tps au sorunyok çalışıyor hocaların dediklerini aynen uygula

Yorum yap

• nuric Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                                powerby üstad newcamd kapalı cihazı açıp kapatıyorun pause+kırmızıya basıyorum her durumda ''fail'' yazıyor ve açmıyor..
                                cihazı arka anahtardan kapa aç düzelir ben öyle yapıyorum okey oluyor
                                Next 9000 Ultra
                                Next 9000 cı
                                Next 9900 cıs
                                SkyStar 2

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X