Mach1 Digital Community

Geri Git   Mach1 Digital Community > Dijital Uydu Alıcıları (Receiver) > Next & NextStar HD (High Definition) Uydu Alıcıları > Next Machina 3D

Forum içerisinde "Digiturk, D-Smart" gibi Yerli Platformları kapsayan, bunlarla ilgili "Kart paylaşım (Card Sharing), Iptv adresi , Key, Şifre, Dosya" içerikli her türlü açık alanda yazışma yasaktır ! Tespiti durumunda ilgili kişiler forumdan süresiz uzaklaştırılacaktır ve talep durumunda resmi mercilere bilgileri verilebilecektir lütfen bu konularda kurallara uyalım.
** SERVER ÜYELİK SÜRELERİ BİTENLER KAPATILDI YENİLEMEK İÇİN ÖZEL MESAJ ATIN** Cccam Özel Pay Server Hakkında Üyelik ve bilgi almak için buraya tıklayarak özel mesaj atabilirsiniz...Üyeliklerini yenileyen ve yeni üyelere artık 2-3 farklı CCcam server verilmektedir..
** IPTV+ CCcam Server Hakkında Üyelik ve bilgi almak için** buraya tıklayarak özel mesaj atabilirsiniz...

160929_wetekplay2_knowmore.gif

Yanıtla

Konu Araçları Görünüm Modları
Eski 27-04-2017, 10:32   #1
yasargullu
IpTv Member

yasargullu kullanıcısının avatarı

Üye No: 98644
Giriş: 04-03-2009

Uydu Alıcısı: Next Machına 3D-GİGABLUE HD QUAD PLUS

Kart Paylaşımı: Cccam-ıp
Arrow Next machine 3d serilerine ne zaman yeni yazılım verilecek

s.a arkadaşlar son yazılım olmasına rağmen özellikle paralı ip tv lerde yayın 2-3 dk izleniyor siyah ekrana dönüşüyor belli bir süre sonra tekrar yayın geliyor bu olay sürekli oluyor bazende ip tv menüsünde iken direk uydu kanal listesine dönüyor cihaz...reset atıyor. bazı özelliklede ip tv ler vede bazı buglar için umarım yeni yazılım biran önce verilir şuanki haliyle sağlıklı ip tv izlenmiyor. bu olay free ip tv için değil özellikle paralı serverimdada sorun yaşıyorum. 2-3 adet paralı server denedim onlardada aynı sorun oluyor malesef....
yasargullu is offline   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 27-04-2017, 14:37   #2
Sami Ertaga
Deneyimli Üye

Sami Ertaga kullanıcısının avatarı

Üye No: 132051
Giriş: 26-04-2016

Uydu Alıcısı: Dreambox 8000 HD PVR

Free serverda bu sorun olmıyor mu?
________________________________________________________________________________
Mega 180 cm hareketli parabol çanak anten, Beyaz Sharp LNB. (30 batı - 105 doğu)
DM 8000 HD PVR, Open ATV 6.1
Sami Ertaga is online now   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 27-04-2017, 20:51   #3
yasargullu
IpTv Member

free serverlerdede var yayın bu sorun freelerdede çoğunda yapıyor ama bazı kanallarda nadir çogunluğundada sürekli yapıyor yayın açılıyor 3-5 bilemedin 10 dk demeden mavi yada siyah ekran oluyor yani yayın kesiliyor tekrar başlıyor şuanda denedim hem free hemde paralı x stream code paralı ip tv serverimda yapıyor bu durum. cihazım next machine 3d çift tunerli modelidir.
Eski 27-04-2017, 20:53   #4
yasargullu
IpTv Member

istenirse video kayıt olarakta çekilip buraya konulur ama gerek yok sorun gün gibi ortada şuanda arkadaşlar...
Eski 02-05-2017, 00:40   #5
hasanaltay80
Üye

Üye No: 41420
Giriş: 12-01-2007

Uydu Alıcısı: next9000xcamultra

Kart Paylaşımı: Next9000 Ultra

Alıntı:
yasargullu tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
istenirse video kayıt olarakta çekilip buraya konulur ama gerek yok sorun gün gibi ortada şuanda arkadaşlar...
bende yok sorun sen iptv aldıgın yere bir sor bence...
hasanaltay80 is offline   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 02-05-2017, 19:58   #6
Tasarım
Administrator

Tasarım kullanıcısının avatarı

Üye No: 40
Giriş: 31-10-2005

Uydu Alıcısı: YE-2000 INTERNET MACHINA™ & YE-2000 MACHINA 3D™

Kart Paylaşımı: Cccam & Ip TV

Alıntı:
yasargullu tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
free serverlerdede var yayın bu sorun freelerdede çoğunda yapıyor ama bazı kanallarda nadir çogunluğundada sürekli yapıyor yayın açılıyor 3-5 bilemedin 10 dk demeden mavi yada siyah ekran oluyor yani yayın kesiliyor tekrar başlıyor şuanda denedim hem free hemde paralı x stream code paralı ip tv serverimda yapıyor bu durum. cihazım next machine 3d çift tunerli modelidir.
- Yaşar selamlar;
- Görüyorum ki; bu sorun yalnızca sende var gibi, çünkü ben de aynı cihazı kullanıyorum ve paralı veya fre server bende kullanıyorum ama senin bahsettiğin sorunlar bende de yok.
- Sana nacizane tavsiyem cihazını İstanbul'a yetkili servise bir gönder, mutlaka donanımsal bir sorun var ki bahsettiğin sorunlar var. Bence cihazını bir incelesinler, gerekli kontrolleri yapsınlar.

- Ya da benimle irtibata geç olmazsa cihazı beraber deneyelim. Gerekirse benim cihazı sana vereyim bir kaç gün kullan, bak...
________________________________________________________________________________
Tasarım is offline   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 04-05-2017, 17:02   #7
deiztop
V.I.P

deiztop kullanıcısının avatarı

Üye No: 34169
Giriş: 01-11-2006

Uydu Alıcısı: MACHİNA3D..19500..amigo...2m motorlu çanak..3 sabit çanak

kullandığınız televizyon HD ready televizyonmu? HD ready lerde çözünürlük 720 olması lazım..değilse, televizyonlarda renk değişimi kararma gibi bazı hatalar olabiliyor...
deiztop is offline   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 06-05-2017, 11:44   #8
yasargullu
IpTv Member

machine 3d çift tünerde ip tv ile yaşadığım sorunlar modemle internet sağlayıcım turknet ile hız dalgalanması yada stabil hız alamamamdan kaynaklanan bir sorun varmış sağolsun @tasarım arkadaşımın kendi cihazı ilede kullanıp denemelerim oldu şükür sorunum çözüldü şuan bir sorun yaşamıyorum artık.... @mach1 arkadaşımızdanda bu konu ile ilgili ufak çaplı bir tartışma konusu yaptığım için kendisinden özür diliyorum.... ama ip tv bölümlerinde editleme yani silme vb ufak sorunlar var yinede oda yeni yazılımda düzeltilir sanırım... saygılar.
Eski 11-06-2017, 00:55   #9
osetyalı
V.I.P

osetyalı kullanıcısının avatarı

Üye No: 113590
Giriş: 09-12-2010

Uydu Alıcısı: Next YE-2500X_DPCI_PLUS Next YE-2000 CX SUPER PLUS Next_Machina3D Next YE-2000 SUPER HDMI

Bakıyorum bazı Arkadaşlar yazılımda sorunlar olduğunu söylüyor Tasarım üstadımızında söylediği gibi deyil bu yazılım hiç bir yazılımda bugüne kadar öyle kayda deyer bir sorun olmadı ancak kayda deyer bir özellikde Machina3 deye eklenmedi ben başından beri hep Machina3 deye neler yapılabilir konusunu zaman zaman dile getirmeye çalıştım ama maleserf Tavşancılr Tilkiciler Bir Tavşan çobanı tutarak Machina3 çıktığından beri özellik olarak kaçan tavşanlaı tutup kümese atmaktan başka bir şey yanı kayda deyer bir özellik eklenmedi bende zaten 5.513 yazılımı kullanıyorum açıkçası bundan sonra yazılım çıksa nolur çıkmasa nolur çıksa bile gene bir tavşanı kümese soktuk derler sonrada tavşancılar vay emeği geçenin bilmem neyine sağlık geçin artık fazla uztmama gerek yok Machina3 denin fiyakası bitmiştir ve hak ettiği yere ulaşaması engellenmiştir Machina3 d cilere geçmiş olsun.
osetyalı is offline   Alıntı Yaparak Cevapla
The Following User Says Thank You to osetyalı For This Useful Post:
zafer3801 (12-06-2017)
Eski 01-07-2017, 11:50   #10
uydu3405
Deneyimli Üye

uydu3405 kullanıcısının avatarı

Üye No: 109705
Giriş: 23-05-2010

Uydu Alıcısı: Next Machina Çift Tuner

Arkadaşlar Dailymotion da videolar oynatılamıyor hatası veriyor sizlerde durum nedir ? Bu belkide uzun zamandır var çünkü kimse bu video izleme uygulamasına fazla bakmıyor youtube da sorun yok.Yeni düzeltme yazılımı çıkarmı acaba?
Modüllü üyelik özgürlüktür
uydu3405 is online now   Alıntı Yaparak Cevapla
Yanıtla

Konu Araçları
Görünüm Modları

Forumdaki Yetkileriniz
Konu açma yetkiniz yok
Konularda cevap yazma yetkiniz yok
Eklenti yükleme yetkiniz yok
Kendi mesajlarınızı düzenleme yetkiniz yok

BB code is Açık
SimgelerAçık