• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

next uzmanları next in 2004 diye bi cihazı varmı

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• next uzmanları next in 2004 diye bi cihazı varmı

cihaz bilgisi şu> STS-MB.00-CI-S2L0 varsa herhangi bir desteği varmı bi arkadaşım soruyor selamlar

f47xfenerli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    cihaz bilgisi şu> STS-MB.00-CI-S2L0 varsa herhangi bir desteği varmı bi arkadaşım soruyor selamlar
    sevgili dostum sanırım bahsettiğin cihaz nextwave olmalı ve yumatu bölümüne bir göz at orda bulabilirsin.
    selamlar iyi çalışmalar.

next ye 2000 x plus

Yorum yap

Ben ilk defa duydum ikibin serisinin üstüne başka next bile tanımam geçen bir arkadaşıma sahte next vermişler ben bu konuda biraz kendimi geliştirmiş biri olarak kullanımı çok kolay menüsü herkesin anlıyacağı dolambaçlı olmayan yıllarca çalışılsa daha iyisinin zor yazılacağı bir yazılım 2000 plus cı plus cı x plus diğer serileri bile bu seriler kadar değil zaten bunların hepsi aynı iş yazılımında hızlı kolay anlaşılır

Yorum yap

4 sene önce kadar vardı..

Yorum yap

Hazırlanıyor...
        X