• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

(Çözüldü) Bağımlılık yüklenemedi hatası

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• (Çözüldü) Bağımlılık yüklenemedi hatası

Tabletteki ve bilgisayardaki kullandığım kodilerde yükleyebildiğim eklentileri LibreElecte yükleyemiyorum ve "Bağımlılık Yüklenemedi" hatası alıyorum. Çözümü nedir acep? Saygılar.

Hangi eklentiler dostum?

Misal bir arayüzün büssürü bağırsağı oluyor, kurulmadığı zamanda kurulmam da kurulmam diyor.

En iyi yöntem o eklentinin kendi Reposunu kurup oradan çağırmak.

Sevgiler...

Yorum yap

Mesela Exodus, fusion reposundan yüklemeye çalışıyorum olmuyor. Repoda sorun olsa diğer kodilerde de sorun çıkması gerekmez miydi?

Yorum yap

Hangi versiyon kulandığın ve depodaki eklentinin sizin kullandığınız versiyona uygun olup olmadığı önemli.
        BeeLink GT King Pro-TBS5520SÊ-WETEKPLAYER 2,-120 cm Ofset çanak-İNVERTO 0.2 LNB-USALS Motor

Yorum yap

edne Nickli Üyeden Alıntı
          Mesela Exodus, fusion reposundan yüklemeye çalışıyorum olmuyor. Repoda sorun olsa diğer kodilerde de sorun çıkması gerekmez miydi?
          3. Parti Repolar güncel eklentileri barındırmaz, tahmin ettiğim gibi kendi reposundan olmadığı için sizi kadük bırakıyor.

Sevgiler...

Yorum yap

Hımm, bunu bilmiyordum teşekkürler. Peki, exodus ve torrenter eklentilerinin kendi repolarını biliyor musunuz?

Yorum yap

edne Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              Hımm, bunu bilmiyordum teşekkürler. Peki, exodus ve torrenter eklentilerinin kendi repolarını biliyor musunuz?
              Sanırım buldum;

https://www.tvaddons.ag/kodi-addons/...sitory.exodus/

Yorum yap

Hazırlanıyor...
              X