• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

2000HD super HDTV de HD kanallarda sorun var?.

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• 2000HD super HDTV de HD kanallarda sorun var?.

arkadaşlar ,2000HD super HDTV de HD kanallarda sorun var?.Özellikle 16E W2 deki digit ALB deki 10976 22500 H 4/5 QSPK pilot kapalı HD kanallarda ortaya çıkıyor.Bu kanallarda Hd yi göstermiyor ve sonra diğer Hd lerde göstermiyor.Cihazı kapatıyorum ,elektrikten kapatıp açiyorum düzelmiyor.Bir zaman sonra düzeliyor.SD yayınlarda böyle bir sorun yok, gösteriyor.
    Sizde de aynısı oluyor mu?.Acaba bu ALB de ki hd yayınlar mı cihazı zorluyor.
    M3d+M3d Combo Super
    VU+Ultimo
    Gigablue HD QUAD PLUS
    T90 ile 4W-46E arası 19 uydu

o pakette sorun var bende de aynı deneme yapılıyor herhalde

Yorum yap

tamam arkadaşım , fakat ekran bozulunca diğer açılan hd lerde de sorun oluyor.Cyfra HD filmde ekran sol yanı oynuyor.
      M3d+M3d Combo Super
      VU+Ultimo
      Gigablue HD QUAD PLUS

Yorum yap

Acaba Yazılım ile mi ilgili..? Ben ana yazılım çıktıktan sonra üye olayım demiştim de... bana hiç sorun yok diye cevap vermişlerdi.. Ben de şimdi üye oluyorum..

Yorum yap

arkadaşım , anladığım kadarıyla 16E digi ALB deki HD kanalların test aşmasında ki sorunlar.
          M3d+M3d Combo Super
          VU+Ultimo
          Gigablue HD QUAD PLUS

Yorum yap

düzeldi

Yorum yap

şu an sorun yok

Yorum yap

gidiyo geliyorr

HD suisse de de sorun oluyorr
                Hiremco TurBo4K