• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

X-BOX 53 derece yeni Anahtar 28_05_2010

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• X-BOX 53 derece yeni Anahtar 28_05_2010

X-box 53 derece yeni keyiyle birlikte zip dosya içine diğer 3 data uydusununda keylerini ve dosyalarını güncellemiş olarak koyuyorum.Sağlıklı günlerde izlemeniz dileklerimle.
    Eklenen Dosyalar

teşekkür ederim

Yorum yap

Sayın üstad
      Emeğine ve bilgine sağlık
      Next 2000 dpcı süper plusta şimdi denedim.
      X - box 53.0*aktif halde dir.
      ( Nıle sat-hotbird )
      Saygılar

Yorum yap

nebutv Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

X-box 53 derece yeni keyiyle birlikte zip dosya içine diğer 3 data uydusununda keylerini ve dosyalarını güncellemiş olarak koyuyorum.Sağlıklı günlerde izlemeniz dileklerimle.
        Çok teşekkürler üstad. biraz satmıştım çok sıkıntı oldu elimde bir tane daha var güvenip satmıyorum.

Yorum yap

but why my x-box 53 dos not open any chanals

Yorum yap

nebutv Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

iyi çalışmalar ustam bu aralar çok şikayat almaya başladık bu yeni anahtar yükledik ama devamlı kesilip geliyor müşteriler bu konuda bizlere dahil inanmıyor artık ve bu x-box için büyük bir kayıp bence bir kaç müsterimde chz ları bana bırakıp al ne yaparsan yap deyip müsteri kaybıma neden olur benim gibi bir çok arkadaşın başınada buna benzer olaylar yasanmış bu konuya bir el atsak artık saygılar

Yorum yap

tek-ser Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              iyi çalışmalar ustam bu aralar çok şikayat almaya başladık bu yeni anahtar yükledik ama devamlı kesilip geliyor müşteriler bu konuda bizlere dahil inanmıyor artık ve bu x-box için büyük bir kayıp bence bir kaç müsterimde chz ları bana bırakıp al ne yaparsan yap deyip müsteri kaybıma neden olur benim gibi bir çok arkadaşın başınada buna benzer olaylar yasanmış bu konuya bir el atsak artık saygılar
              slm..x baz 53.. keyleruı verıldi..bugun yıne yayınlar donuyor.. ustalardan saglıklı nezaman.calısacagını bılgılendırmelerı gerekli.. eger bu sıte paylasım sıtesıse...herkese saygılar..

Yorum yap

naum99 Nickli Üyeden Alıntı
                slm..x baz 53.. keyleruı verıldi..bugun yıne yayınlar donuyor.. ustalardan saglıklı nezaman.calısacagını bılgılendırmelerı gerekli.. eger bu sıte paylasım sıtesıse...herkese saygılar..
                Bende 53 dereceden kullanıyorum data uydusu olarak, benim neden yayınlarım donmuyor. Lütfen önce sisteminizi kontrol edin.

Ayrıca en küçük bir olayda hemen serzenişte bulunmayın. kêyini veren kişi yayınlardan da sorumlu tutulamaz ki!

Yorum yap

Tasarım Nickli Üyeden Alıntı
                  Bende 53 dereceden kullanıyorum data uydusu olarak, benim neden yayınlarım donmuyor. Lütfen önce sisteminizi kontrol edin.

Ayrıca en küçük bir olayda hemen serzenişte bulunmayın. kêyini veren kişi yayınlardan da sorumlu tutulamaz ki!
                  tasırım usta.. su an donyor.yayınlar.. 2 gun calıstı.. neden calısıyor deyıp isın icınden icınden cıkyorsun.. .. ve benım bulundunm bolegede.. merkezdeyım.. ne zaman calısıyor ne zaman kapalı ..bınlerce..musreri ve bayılerımle.... palacım sorunlarıni cozmeye gayret te bulundum.. ...bakım varsa.. paylasın. sorun varsa paylasın.. ucuz oyıunlarla..kendınızı kandırın.....sızlerın verdı binledce yazılınm ve keyı kulandım.. ....... ve cok kısa bır sure sıonra x bax ların suresı bıtecek.. kac tane x bax kulanıcalarıni..menmun etın.. kactanesı devam edecek.... yazılacak cok sey var.. daha oncede yazdım konuyu kapatın..isıne gelmeyınce...

Yorum yap

naum99 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                    tasırım usta.. su an donyor.yayınlar.. 2 gun calıstı.. neden calısıyor deyıp isın icınden icınden cıkyorsun.. .. ve benım bulundunm bolegede.. merkezdeyım.. ne zaman calısıyor ne zaman kapalı ..bınlerce..musreri ve bayılerımle.... palacım sorunlarıni cozmeye gayret te bulundum.. ...bakım varsa.. paylasın. sorun varsa paylasın.. ucuz oyıunlarla..kendınızı kandırın.....sızlerın verdı binledce yazılınm ve keyı kulandım.. ....... ve cok kısa bır sure sıonra x bax ların suresı bıtecek.. kac tane x bax kulanıcalarıni..menmun etın.. kactanesı devam edecek.... yazılacak cok sey var.. daha oncede yazdım konuyu kapatın..isıne gelmeyınce...
                    iyi çalışmalar izmir ve ege bölgesinde oldugu gibimi hepimizin sistemi bozuk biz bu işi ilk defa yapmıyoruz beyler ve sattıgımız arkadaşlarda bu konuyu iyi bilen kişiler bizler ******* verenlere degil bu chz kim ilgileniyorsa bilgilendirme adına buraya vakit harçıyoruz sonuçunda buran ekmek yiyoruz sizlerde bizleri anlayın.....saygılar

Yorum yap

x bax yazılımını hazırlayn ustaların dıkatıne... .. twınbax ta calısıyor donmalar yok... x bax.. donuyor...

Yorum yap

hayatımızı kurtardınız çok çok teşekürler

Yorum yap

53 derece 02/06/2010 OK test edildi donma vs gibi sorun yoktur nebu tv. mach1. tasarım. arkadaşlara teşekürler iyi çalışmalar kolay grlsin

Yorum yap

sabri66 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                            53 derece 02/06/2010 OK test edildi donma vs gibi sorun yoktur nebu tv. mach1. tasarım. arkadaşlara teşekürler iyi çalışmalar kolay grlsin
                            x bax tamı denedın yoksa twin bax....su an yıne donyyor sınyalerım de normal...

Yorum yap

naum99 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                              x bax tamı denedın yoksa twin bax....su an yıne donyyor sınyalerım de normal...
                              Bugün yaklaşık 1 saat boyunca aparatla açılan yayınların tümünü izledim. Hiçbirinde donma vs. yok. Sizler olaya tamamen ticari yönden bakıyorsunuz, sistemlerinizi kurarken müşteri odaklı kursanız bir problem olmaz, maalesef hep işin ückağıdındasınız, data uydusundan yeterli sinyal almadan sistemlerinizi kurmayın. Aparatla takmakla falan çalışmaz bu X-Box ayrıca data uydusu için anten koymanız gerekir.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X