• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Son Kampanya

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Son Kampanya

Arkadaşlar, şu an uygulanan bir kampanyaya göre Arçelik Beko Vestel markalarından birinden dt uyumlu receiver aldığınızda aylık 30 TL ye Lig TV abonesi olunuyor. Tabii 12 ay üyelikten çıkmama zorunluluğu var.
    Benim internet ve çağrı merkezi araştırmalarım sonucu çıkan maliyetler şöyle:
    1) arçelik ve bekonun önerileri aynı Receiver 180 TL. Uydu anteni de alacaksanız maliyet 265 TL . (60 cm çapında anten ve 20 metreye kadar kablo montajı dahil edilerek)
    2) vestelin dt uyumlu iki seçeneği var. İlki 160 TL .(DVB codebox 35200)
    ikinci seçenek biraz daha esrarlı. HD receiver 400 TL (HD TV box 35900 IR)
    Esrar şuradan geliyor. Normalde HD kutuları 600-750 arasında değişirken vestel bunu 400 TL ye nasıl veriyor. Berbat bir çağrı merkezleri olduğundan, uydu antenli maliyetleri edinemedim. Ayrıca HD aboneliğinin 40 TL x 12 ay olduğu yolunda, bir yorum da aldım ki buna pek inanmadım.

3) Digiturk merkezi ise ayrı telden çalıyor. Boşver onları, ben sana 50 TL x 12 ye kendi kutumu verip bunu takside yaymış oluyorum, benim teklif daha iyi diyor.

Verdiğim bu bilgilerden sonra naçizane yorumum şu:

- Normal yayın konusunda Arçelik ya da Beko tek geçilir. Vestelle aradaki 20 TL farka değer. Onların receiver daha güzel görünüyor. Hele bir de çanak takılacaksa tercih kolaylaşıyor(bu arada 60cm çanak küçük derseniz arçelikte başka seçenekler de mevcut.) Digiturk fiyatı %7 daha pahalıya geliyor.

- Ben kendi payıma HD kutuya daha sıcak bakıyorum. İlerde Hd yayınlar çoğalacak. Bir gün Dt den tamamen çıkllması durumunda bile Hotbird ya da başka uydulardan bu yayınları bulmak mümkün. Ancak burada abonelik fiyatı 30 TL mi 40 TL mi iyi anlamak ve 400 TL lik kutuya daha doğrusu vestele güvenmek gerek.

Selamlar

bencede vestel cazip geldi bu anlattıklarınıza göre..vestelin hdli digitürküne üye olmak daha iyi gibi..slmlar..

Yorum yap

Fikir değişikliği

eaglyeye Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      bencede vestel cazip geldi bu anlattıklarınıza göre..vestelin hdli digitürküne üye olmak daha iyi gibi..slmlar..
      Ben şu anda o fikirde değilim. Internette yaptığım (vestel 35900 HD) aramalarda bu kutunun Vesteltelevizyon harici bazı markalarda sorun çıkardığını öğrendim.İş çıkışı gittiğim bayileri de bunu yalanlamadı. TV'm Vestel değil, parası bir yana rezillik çekme olasılığı var. Arçelik-Beko düz receiver tek seçenek olarak kaldı benim için. Dün onu da gidip gördüm. Kutu basit ama yer kaplamıyor.DT üyeliğinden çıkınca normal bir uydu alıcı olarak da kullanırım.İlk mailimi dikkate alıp görüş bildirdiğiniz için son düşüncemi de yazmak gereğini duydum. Saygılarımla

Yorum yap

Sabredin ocak ayına kadar türktelekom IPTV geliyor 10 adet hd yayın olacagı söyleniyor.

Yorum yap

cetin63 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          Sabredin ocak ayına kadar türktelekom IPTV geliyor 10 adet hd yayın olacagı söyleniyor.
          Ben DT yi maçlar için aldım. Dediğiniz olursa iyi olur da ayrı bir kategoride değerlendirilebilir. Bilgiiçin tesşekkürler

Yorum yap

kanallar bellim i isimleri neler hd sini almaya değecekmi bir bakalım

Yorum yap

ozaman 14.900 e dt nin kendi hd li cihazını kirala daha iyi ..ilerde digiturkhd 10 kanala çıkacak diyorlar eğer doğruysa almaya değer olacak..slmlar

Yorum yap

güzell
                :manga::manga:

Yorum yap

bir uyducu olarak dıyorum dunyanın en agır en yavas makinesi<vestel sakın sakın ha kendınıze acıyın almayın bu makıneyı

Yorum yap

türkiyedeki malum kampanyalar işte neresinden bakarsanız bakın aynı kapıya çıkarsınız kampanya diye bişey yok ülkede hepsi aldatmaca arkadaşlar..digitürke has bişey değil bütün kampanyalar aynı..
                    MACH1 HOCAM SAĞOLSUN

Yorum yap

kenan_citak Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                      türkiyedeki malum kampanyalar işte neresinden bakarsanız bakın aynı kapıya çıkarsınız kampanya diye bişey yok ülkede hepsi aldatmaca arkadaşlar..digitürke has bişey değil bütün kampanyalar aynı..
                      Doğru söz.:efferin:

Yorum yap

Kesinlikle vestel hd 35900 almayın sorunlu Sony bravia lcd dim var
                        Tv açıkken kesinlikle uydu açılmıyor ilk önce uyduyu açıp kanal değiştirmeye başlıyorum sonra Tvyi açıyorum (eger uydu donmazsa) servise gitti ama onlarda kendilerinden habersiz ne oldugunu anlamadılar bu zamana kadar hangi vestel ürünü aldıysam hepsi mi sorunlu çıkar?? en kötü çin malı bile daha kaliteli

Yorum yap

vesy-teli niye karıyorsun kimine kötü gelen kiminede iyi gelir ben vestelden birçok ürün aldım memnunum..hele 66 ekran hd tv si teknoloji harikasi..özellikleri: 2 scart,4 hdmı,1 usb giriş(flash bellekle dvd vcd filim izle mp3 dinle ceptel fotograf mak sından ve video kamerandan çektiğin resimleri seyret slayt oluştur),optik 5+1 hop sistemi bağlama yeri syesinde dolby digital filim izle istersen prologic özelliğide var,kendinden altında gömülü 2 hoperlörü sayesinde filim leri ve normal yayınları surround seste dinleme imkanı ,normal tv görüntüsünden 10 kat daha iyi görüntü sağlayan pixelland özelliği ,resim içinde resim pip ve pap özellikleri,aynı anda 2 ayrı kanalı izleme ve seçme imkanı,usb girişi sayesine flash bellek takılarak herhangi bir kanaldaki filim yada programı kaydetme imkanı,üstelikte full hd ve hd yayınları gösteriyor(fullhd olma özelliği 106 ekrandan başlıyor heryerde başka markalarda)..hem dvd +vcd izle hem mp3 dinle hem resimlerine bak hem hd izle hem fullhd izle yayınları hem 5+1 hop sistemi bağla dolby digital seyret dvd lerini hem surround dinle ,hemde normal tv ye nazaran görüntülerin pixelland özelliği sayesinde daha net parlak dolgun renkli olsun daha ne olsun ...slmlar..

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                          X