• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next YE2000 SUPER HDTV 29.06.2009 Test Yazılımı

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

fault123 Nickli Üyeden Alıntı
    Bu yazılımda newcamd de sorun yaşayan oldu mu arkadaşlar? Bende newcamd 1, 2 dakikada bir donmaya başladı, hangi server veya hangi kanal olursa olsun. Mecburen bir önceki yazılıma dondum. onda sorun yok.
    39 uncu mesajı okursan görürsün
    BU VATAN HEPİMİZİNDİR VE HEP BÖYLE KALACAKTIR

EĞER İNSANIM DİYORSAN ÖNCE SEVMEYİ ÖĞRENİN
    ÇÜNKÜ SEVGİ ANAHTARI TÜM KÖTÜLÜK KAPILARINI KAPATIR İYİLİK KAPILARINI AÇAR

Yorum yap

Newcamd de hiç bir problem yaşamadım... Sadece cccam de problem yaşıyorum zaten..Onuda problem olarak görmüyorum her yazılımda ufak düzenlemeler var..final release çıkınca zaten oturacaktır..Bağlamadığımı anlatmaya çalışıyroum. ve cryptoworks kartıyla bi işim yok.. Sadece server bağlanamama hatası veriyor. Nasıl oldugunu bende çözamadim.Newcamd normal çalışıyor..
      Computer High Engineer
      Next YE-2000 Dobratech / D-SMART HD / Next 2000 HD / Dreambox DM 500 - 800 HD / 2000 X CI PLUS / Next 2000 Super DPCIS - 2.20mt Hareketli - 1.70mt Hareketli - 5 Ayrı 90-120 Lik / 2 X Wave Frontier T90 / Dragon 3.02 / Dragon 4.01 / Joker /Zeta/Xcam Angel ve Orion/ Matrix / Magic ve diğer Kart ve Moduller
      Türk insanı para gibidir . İçine ışık tut , Atatürk yoksa sahtedir.
      Bilinçsizce söz söylemektense otur , oku, düşün, anla, kavra öyle gel..

Yorum yap

uyducubaba Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        39 uncu mesajı okursan görürsün
        Sagol. aynen dedigin gibi oluyor. gozumden kacmis bu mesaj.

Yorum yap

teşekkürler @digium...
          Next&Nextstar
          EĞİL KULAK VER CEDDİNE ..! TÜRK'e KEFEN GİYDİRMEK HANGİ İTİN HADDİNE .

Yorum yap

yazılım için teşekkürler

Yorum yap

Arkadaşlar ben bir server tüm kanallrı çok iyi açarken dyndns.biz adlı server sadece bir paketi açıyor( paketin HD leri dahi) acaba sorun yazılım mı yoksa server mı bilgisi olan varsa yazsın lütfen başta üstadlar şimdiden teşekkürler herkese
              Akıllı adam aklını kullanır. Daha akıllı adam başkalarının da aklını kullanır.
              Bernard Shaw

Yorum yap

mervan65 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                Arkadaşlar ben bir server tüm kanallrı çok iyi açarken dyndns.biz adlı server sadece bir paketi açıyor( paketin HD leri dahi) acaba sorun yazılım mı yoksa server mı bilgisi olan varsa yazsın lütfen başta üstadlar şimdiden teşekkürler herkese
                Bir server tüm kanalları açarken diğerinde sıkıntı yaşıyorsan bu sorunun yazılımdan olduğunu düşünemeyiz.Muhtemelen diğer server ile alakalı bir problem yaşıyorsun.

Saygılar
                I LOVE THIS FORUM

VU+DUO2 LG 42LW5500 3D SMART TV
                YE NEXT8000XCAM;2000 cx Super Plus USB;2000 cıs super plus USB Ye-2000 Super Hdtv e-Sata FG Superıor Plus HD
                2*120 ofset çanak-3*0,4db next lnb
                Türksat-Hotbird-Eutelsat

Yorum yap

Levoli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                  Bir server tüm kanalları açarken diğerinde sıkıntı yaşıyorsan bu sorunun yazılımdan olduğunu düşünemeyiz.Muhtemelen diğer server ile alakalı bir problem yaşıyorsun.

Saygılar
                  Sevgili kardeşim 26.06.2009 yazılımda açıyordu aynı server bu yazılımı attıktan sonra açmadı tekrar 26 tarihli yazılımı atmak istemiyorum zira orada da bazı kanallar donuyor saygılar
                  Akıllı adam aklını kullanır. Daha akıllı adam başkalarının da aklını kullanır.
                  Bernard Shaw

Yorum yap

Bu yeni yazılım e-satalı HD'li modeller içinde geçerlimi?

Yorum yap

mervan65 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                      galiba bazı serverler cccamd 2.0.11 ın alında olduğu için açmiyormuş. server özelliklerinden olabilir.sevgili hocam dreambox cccamd info dan port sayılarına ve açtığı kanallara bakmak lazım. kolay gelsin

Yorum yap

Arkadaslar ben,dede siyah kasa E-sata var ve yeni yazilimi yükledim
                        yalniz denemek icin bana bir serve lazim yardim ederseniz cok mahbula gecer

saygilar

Yorum yap

verilen yazılımlarda randıman alamıyan arkadaşlar.12.06.2009 yazılımı nı tekrar yükleyebilir.bu yazılım daha seri ve en az donması olan yazılımdır.bundan daha iyisi verilenceye kadar.bu idare eder.sadece cccam server için.bu yazılımdada kanallar kendi kendine silinebiliyor.dikkat.
                          dün düşman ingiliz,fransız,anzaktı.bugün düşman cahillik,fakirlik,ayrımcılık.
                          ismail dönmez-yazar

geçebilirsin anadan,yardan,serden
                          seninde destanını okuyalım ezberden,
                          haberin yok gibidir taşıdıgın degerden,
                          elde sensin,dilde sen,gönüldesin baştasın
                          fatih'in istanbul'u fethettigi yaştasın.

arif nihat ASYA

Yorum yap

Hayret bugün dost sitede yazılım verildi ama yazılım geri çekilmiş yarın verileceği söyleniyor
                            2000 süper hd-9000 Ultra cam +Dishce motor- 1.50 canak + 20 Uydu 3000 kanal-Next ye 9950 cıs D-smart,Philips dijitürk

Bir Milletin Islahı Kötülerin İmhası İle Değil, Neslin Eğitim ve Terbiyesiyle Mümkündür.

Yorum yap

Son güncelemelerden sonra bende de Thor uydusundaki 12723 H 27500 3/4 ile 12718 V 18400 3/4 durup dururken göstermez hale geldi. Thor uydusundaki diğer tüm yayınlarda bir sorun olmazken bu iki frekansta son 5 gündür sürekli sorun var. Kanal üzerinde uzun süre beklersem yayın bir an geliyor 3-4 saniye göründükten sonra yayın kayboluyor. Bu sorun üzerine eski yazılımlara dönüp duruma baktığımda bir değişme olmadığını gördüm. Yazılım güncelemeleri sonrasında kanal listesini USB stickten yüklüyordum. Dün akşam uyduyu taratıp kanalları yüklediğimde ilgili frekansları görmeden yükleme yaptı. Özel olarak o frekansı hafızaya ekleyip yüklemeğe çalıştığımda kanalları bulamadan taramayı tamamladı. Bu durumun donanımla ilgili olduğunu sanmıyorum 2 senedir seyrettiğim kanallar birden bire görünmez oldu. Ancak uydudaki diğer kanallarda bir sorun bulunumuyor ve o kanallar çok net bir şekilde seyrediliyor. Uydudan gelen sinyal gücü %70 görünürken Kalite düzeyi bu iki frekansta %0'a iniyor. Digi Tv ise kalite düzeyi %75'e kadar ulaşıyor. LNB ve diğer donanımda bir sorun olmadığına göre bu kanalların göstermeme sorunu nedendir bilemediğim için sizlerle paylaşmak istedim. Umarım ustalar ilgilenirler. Sistemde 3 çanak ve 8'li diseqc kullanarak 5 uyduyu seyretmekteyim.

Yorum yap

bu yazılım nds ler için şimdiye kadar verilenlerin en iyisi.ama newcamd5,25 serverde sorunlar oluştu.geç açıyor.bazen hiç açmıyor.ama bu iş bu ay sonuna kadar cccam server ve cihazla ilgili sıkıntılar bitecek gibi.birkaç test yazılım bu işi bitirir.kanaatimce.nextcileri önümüzdeki aylarda çok güzel günler bekliyor.
                                dün düşman ingiliz,fransız,anzaktı.bugün düşman cahillik,fakirlik,ayrımcılık.
                                ismail dönmez-yazar

geçebilirsin anadan,yardan,serden
                                seninde destanını okuyalım ezberden,
                                haberin yok gibidir taşıdıgın degerden,
                                elde sensin,dilde sen,gönüldesin baştasın
                                fatih'in istanbul'u fethettigi yaştasın.

arif nihat ASYA

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X