• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

HDTV de D-Smart

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

mamoste1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sevgili sampiyon ben 2 ay oldu dsmartı alalı.kontörsüz izliyorum 4 hd kanalı?
    İzlemiş olduğun 4 kanal esasında kontorsüz izlenen kanallar gurubunda ama sonradan bir değişiklik yaparlarmı bilinmez...
    Vu Duo2- Next Machina 3D

Yorum yap

ozonder35 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      İzlemiş olduğun 4 kanal esasında kontorsüz izlenen kanallar gurubunda ama sonradan bir değişiklik yaparlarmı bilinmez...
      haklısınız.benimde korkum o. bu kadar parayı sadece o 4 kanal için verdim. bakalım.parasız faturasız vaatleri ile başladı dsmart.şimdi kontör aylık 30 ytl falan. kayda değer birşeyde yok. dsmarta göre digiturk çoook harika ve zengin.
      göreceğiz

Yorum yap

mamoste1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        haklısınız.benimde korkum o. bu kadar parayı sadece o 4 kanal için verdim. bakalım.parasız faturasız vaatleri ile başladı dsmart.şimdi kontör aylık 30 ytl falan. kayda değer birşeyde yok. dsmarta göre digiturk çoook harika ve zengin.
        göreceğiz
        dogan gurubu bu o da kontürlü olur yakında hep öyle olmuştur

Yorum yap

ne yapmaya çalışıyorsunuz. bazen susmak gerekiyor.

Yorum yap

ben legal yoldan dsmart kartı alabilir miyim cihaz almak istemiyorum, böyle bir opsiyon var mı, parası neyse verip alayım olmaz mı?

Yorum yap

dunyao Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              ben legal yoldan dsmart kartı alabilir miyim cihaz almak istemiyorum, böyle bir opsiyon var mı, parası neyse verip alayım olmaz mı?
              şimdilik böyle bir kampanya yok.cihazla birlikte kart alınıyor

Yorum yap

NEXT e-satasız olanı kartı yakıyor özel bi işlem yapılması gerekiyor d-samart atak yapınca kart yanıyor haberiniz olsun denemeyin derim.

Bu arada eut +hotbird+turksat ı santral kullanıp veya motorlu çanak ile kullanmakta fayda var ben şahsen öyle yapıyorum
                Next 2000 super HDTV-Goldmaster Sat1010HD-Kaon receıver-Digiturk-D-smart

Yorum yap

Peki arkadaşlar diyelim bu atağı yedik bizim kart hd2000 deyken yakalandı (ki benimki GS maçının 2. yarısında yakalandı ve müşteri hiz. arayın uyarısı çıktı) bu durumda ne yapacağız dsmartı aradım kartı bize gönderin diyorlar yani bunu biz düzeltemezmiyiz bizim yapabileceğimiz bişi yok mu ayda bir kartı istanbula hava almayamı göndericez

Yorum yap

burtekin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                    Peki arkadaşlar diyelim bu atağı yedik bizim kart hd2000 deyken yakalandı (ki benimki GS maçının 2. yarısında yakalandı ve müşteri hiz. arayın uyarısı çıktı) bu durumda ne yapacağız dsmartı aradım kartı bize gönderin diyorlar yani bunu biz düzeltemezmiyiz bizim yapabileceğimiz bişi yok mu ayda bir kartı istanbula hava almayamı göndericez
                    yakalandığınızda son verilen yazılımmı yüklüydü yoksa eski yazılımmı vardı?

Yorum yap

arkadaşlar d smart kartını, 2000 nextsüper cihazlarında kullanmayınız.kartı yakıyorlar.benimki yanmaz demeyin.birgün mutlaka sıra sizede gelecek.bunu unutmayın.dikkatli olun.neticesi.bir ay kartı kullanamıyorsunuz ve 100.tl para bunu daha sık yapmıya başladılar.çünkü herkart 100tl işlerine geliyor.özellikle hd li kanallarda yakıyorlar.hd li kanalları kasten açık tutuyorlar.şifrelemiyorlar.bu kanalları tuzak olarak kullanıyorlar.
                      dün düşman ingiliz,fransız,anzaktı.bugün düşman cahillik,fakirlik,ayrımcılık.
                      ismail dönmez-yazar

geçebilirsin anadan,yardan,serden
                      seninde destanını okuyalım ezberden,
                      haberin yok gibidir taşıdıgın degerden,
                      elde sensin,dilde sen,gönüldesin baştasın
                      fatih'in istanbul'u fethettigi yaştasın.

arif nihat ASYA

Yorum yap

Yeni yazılım yüklüydü neden ki ?

Yorum yap

arkadaşlar bir sorum olacak dsmart kartım biloke oldu kartı gönderdim 100ytl parasını yatırdım beni aradılar on gün içinde göndercez dediler on gün geçti halen bekliyorum acaba hangi kargo ile kartı gönderiyorlar bilgi verirseniz sevinirim

Yorum yap

endoflive Nickli Üyeden Alıntı
                            NEXT e-satasız olanı kartı yakıyor özel bi işlem yapılması gerekiyor d-samart atak yapınca kart yanıyor haberiniz olsun denemeyin derim.

Bu arada eut +hotbird+turksat ı santral kullanıp veya motorlu çanak ile kullanmakta fayda var ben şahsen öyle yapıyorum
                            e-satalı olunca kart yanmıyormu? bloker mi var içinde ?

Bloker kullananların bile kartları yandı da,e-satalı olunca iş değişiyormu?

Orjinal cihaz dışında kart kulanıldığında kart yanma riski var diye biliyorum.

Yorum yap

10.10.2008 tarihli yazilimi yukledim digiturk abonesiyim kartim var ama cihaza kartimi taktigimda turksat 1c uydusundaki lig tv yi bir turlu seyredemedim karti takinca ayrica uydu alicisinda aktif hale getirecegimiz bir ayar varmi Yoksa elimdeki kartla yanlizca eutelsat uzerindeki yayinlarimi izleyebilirim

Yorum yap

niko28 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                                10.10.2008 tarihli yazilimi yukledim digiturk abonesiyim kartim var ama cihaza kartimi taktigimda turksat 1c uydusundaki lig tv yi bir turlu seyredemedim karti takinca ayrica uydu alicisinda aktif hale getirecegimiz bir ayar varmi Yoksa elimdeki kartla yanlizca eutelsat uzerindeki yayinlarimi izleyebilirim
                                7 derecedeki paket için verilen abonelik 42 dereceyi açmiyor.bende izliyemiyorum.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X