• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Need For Speed : ProStreet

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Need For Speed : ProStreet

NFS serisinin son oyunu,NFS:ProStreet..

bu da bir süredir verdikleri teaser..
    http://www.youtube.com/watch?v=_xv3g-npdhg

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Bugün verilen yeni trailer dan ekran görüntüleri..

NFS:ProStreet Kasım 2007 de piyasada...

Electronic Arts bugün yaptığı açıklamada, Need for Speed serisinin yeni oyunu "Need for Speed ProStreet'i" resmi olarak duyurdu. EA ayrıca oyun ile ilgili birkaç ipucu da verdi bizlere. Yeni NFS'deki grafik kalitesinin diğer NFS oyunlarından kat kat üstün olacağını belirten EA, diğer NFS oyunlarından farklı olarak oyundaki hasar modellemesinin de gerçekçi olacağını açıkladı. Bunun yanı sıra yapay zeka ve araç kontrolünün de gerçekçi olacağını belirtti. Önemli bir gelişme de Autosculpt teklonojisinin daha geliştirilmiş versiyonu "Need for Speed ProStreet'de" bizleri bekliyor olacak. EA, Need for Speed ProStreet'i Xbox 360, PS3, Wii ve bunun yanı sıra PS2, NDS, PSP, ve PC platformları için Kasım 2007 tarihinde piyasaya sürecek.

Kaynak:merlininkazani.com 31.05.2007

yeni(31.05.2007) teaser
    320x180 , wmv (5.1mb)
    http://streamingmovies.ign.com/xbox3...wmvlowwide.wmv
    (hedefi farklı kaydet seçeneğiyle indirin..)

Yorum yap

En son Ekran görüntüleri burada ;kay:

Yorum yap

NFSProstreet oyunundaki araçların seslerini,gerçek arabalardan nasıl kayıt ettiklerini gösteren bir tanıtım videosu..
        http://www.gamevideos.com/video/id/12107

Yorum yap

NFS:ProStreet - Yeni ekran görüntüleri - 23.06.2007

Orjinal halleri için üzerlerine tıklayın..

Yorum yap

NFS:ProStreet - Yeni ekran görüntüleri - 23.06.2007

orjinal halleri için üzerlerine tıklayın..

Yorum yap

harika sabırsızlıkla bekliyorum.need for speed bambaska bir oyun yaa

Yorum yap

Kasımı sabırsızlıkla bekliyorum
                P9PLUS

Yorum yap

arkadaşlar oynuyormusunuz bilmiyorum ama Test Drive Unlimited mükemmel bir oyunmuş.Bende nfs hastasıyımdır.Geçen can sıkıntısından torrentlerden indirdiğim oyunlara bakarken test drive ı gördüm.Bakalım neymiş dedim.2 haftadır başından kalkamıyorum.Gerçekten çok başarılı ve nfs ile başa baş.Hatta daha üstün olduğu yerleri var.Bilginize

Yorum yap

ama bu oyunu iyi bir performans la oyna mak icin iki tane 512 mb 512 bit ekran kartı lazım olur herealde....

Yorum yap

Need For Speed : ProStreet oyunun vista desteğide olacağı söyleniyor ilerdeki zamanlarda durum netlik kazanacak bu vista kulananlar arasındada merakla beklenen konular arasına girdi...

Yorum yap

NFS:ProStreet - Oyunda olacağı açıklanan arabalardan bazıları..

"The first list of cars to be revealed in Need for Speed ProStreet is:

* Nissan GT-R PROTO
                        * 1970 Plymouth Hemi Cuda
                        * 1995 Mazda RX-7
                        * 1999 Mitsubishi Eclipse
                        * 2006 Audi S4
                        * 1986 Toyota Corolla GTS AE86
                        * 2006 Mitsubishi Lancer EVOLUTION IX MR-edition
                        * 2006 Volkswagen Golf GTI
                        * 2008 BMW M3

Need for Speed ProStreet will be available November 2007, for Xbox 360, PS3, and Wii as well as the PS2, NDS, PSP, and PC."

Nissan GT-R PROTO;

Kaynak:WorthPlaying.com

Yorum yap

o kadar övdünüz ki indirip yükleip oynamak geldi içimden peki arkadaşlar indirebileceğim bir link varmı ? dunkes:

Yorum yap

cırcır77 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                            o kadar övdünüz ki indirip yükleip oynamak geldi içimden peki arkadaşlar indirebileceğim bir link varmı ? dunkes:
                            oyun 2007 kasımda piyasaya çıkacağı için şu tarih itibariyle download linki bulunabileceğini sanmıyorum...

ama önümüzdeki aylarda kasıma kadar bir demo versiyon çıkar sanırım,denemek için bekliyeceğiz yani

saygılar

Yorum yap

angelus Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                              oyun 2007 kasımda piyasaya çıkacağı için şu tarih itibariyle download linki bulunabileceğini sanmıyorum...

ama önümüzdeki aylarda kasıma kadar bir demo versiyon çıkar sanırım,denemek için bekliyeceğiz yani

saygılar
                              ooo daha varmış yahu.. oyun çıkmadan bukdadar görünce hemen oynayasım geldi çıksında indiririz.. ama bayada varmış yahu.. sağolasın dunkes:

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X