• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

yardım lütfen çok entrasan sorunlar:S

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

WanD Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    @yigit44
    Cihaza taktığın kabloya çok dikkat et. Uc tarafının uzunluğu fazla olmayacak. Goldmaster'in göre biraz daha kısa kablo ucu takmalısın. Umarım ne demek istediğimi anlamıssındır. Ucu sağa sola oynattığım zaman sinyal yok diyor. Yine geliyor. O ucu düzgün şekilde yeniden bağla.
    kabloyu montaja gelen arkadaşlar bağladı ama sinyal gittğnde kabloyla oynadığımda bi gelişme olmuyo.

Yorum yap

ßana göre sinyal sorununun kaynağı, cihaza gelen kablodan kaynaklanıyor. 10 cm kadar kabloyu kes, yeniden bağla. Ucu fazla uzun olmayacak. ßen sorunu böyle hallettim. Yine bugün ucu biras kurcaladım yine sinyal yok demeye başladı. Düzelttim sinyal geldi. Çok hassas sanırım. insan ellemeye korkacak waLLa

NEXT YE 2000 CX SUPER PLUS USB

GOLDMASTER 9400 VCI

Yorum yap

arkadaşlar merak etmeyin yeni yazılım hazır yakında verilir sorunda biter doktordan alıntıdır
        KALİTEYİ YAŞAMAK İÇİN NEXT VE NEXTSTAR LA DURMAK YOK YOLA DEVAM

Yorum yap

murat70 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          arkadaşlar merak etmeyin yeni yazılım hazır yakında verilir sorunda biter doktordan alıntıdır

peki bu tip sorunlar yazılımla alakalı olabiliyormu. yani yeni yazlımla bu sinyal gidip gelmesini çözeblirmiyiz:s

Yorum yap

inşallah öyle umut ediyoruz.
            HER ŞEYİN BİR YERİ VARDIR, HER ŞEY YERİNDE OLMALIDIR.

Yorum yap

murat70 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              İnşaLLah sorunlarımız bu yazılım ile biter.:iyyy:

NEXT YE 2000 CX SUPER PLUS USB

GOLDMASTER 9400 VCI

Yorum yap

arkadaşlar cihazı değirtirme gibi bi durum olursa hangi model ile değiştirmemi tavsie edersiniz?
                bn 9000ci düşündüm ama onlardada usb yok sanırım..

Yorum yap

yigit44 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                  arkadaşlar cihazı değirtirme gibi bi durum olursa hangi model ile değiştirmemi tavsie edersiniz?
                  arkadaşım birkaç gün daha bekle yazılımsal bir problem varsa yazılımlar verilmek üzere

Yorum yap

arkadaşım bence hiç değiştirme hele 9000 hiç yanaşma
                    1,5 ay falan 9000 kullandım ve 60 ytl fark vererek 2000 cıs super aldım. daha önceleri de hep 2000 kullanmıştım.
                    usb den yaptığın işler için bile değer.
                    Sorunların da yazılımla düzeleceğini ustalar söylüyorlar.
                    HER ŞEYİN BİR YERİ VARDIR, HER ŞEY YERİNDE OLMALIDIR.

Yorum yap

arkadaşlar aynı uydu kurulumunu başka bir tv ile denediyimde bir problem olmadığını gördüm yani "seg" marka tv ile kullandığım zaman sorun oluyor. buna nasıl bir çözüm üretebiliriz :S:S uydu alıcısını değiştirmekte istemiyorum.TV yi deiğiştirme gbi bir şansımız yok ne yapabiliriz:S??

Yorum yap

arkadaşlar aynı uydu kurulumunu başka bir tv ile denediyimde bir problem olmadığını gördüm yani "seg" marka tv ile kullandığım zaman sorun oluyor. buna nasıl bir çözüm üretebiliriz :S:S uydu alıcısını değiştirmekte istemiyorum.TV yi deiğiştirme gbi bir şansımız yok ne yapabiliriz:S??
                        görüntü'yü ne ile alıyorsun,scart'mı yoksa rf kablo ile mi.?
                        Forum Kuralları

Yorum yap

makineye takılan kısım scart tv ye takılan renkli olanlardan.. ama acaip kaliteli bi kablo baya kalın ve ucları sarı çok iyi bi kablo.

Yorum yap

makineye takılan kısım scart tv ye takılan renkli olanlardan.. ama acaip kaliteli bi kablo baya kalın ve ucları sarı çok iyi bi kablo.
                            tv de scart girişi varsa scart to scart kullanmalısın.Problem giderilebilir.

Yorum yap

coksakinol Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                              tv de scart girişi varsa scart to scart kullanmalısın.Problem giderilebilir.
                              sinyalin gidip gelmesinin bunla ilgili olabileceğini sanmıyorum..

galiba makineyi değiştircem:S

Yorum yap

sorunun tamamen tv ile alakalı olduğunu anladım aynı tv de 3 farklı markalarda uydu alıcısı denedim gene çalışmadı.. bununla ilgili olarak yapabilecek birşey warmıdır???

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X