Mach1 Digital Community

Geri Git   Mach1 Digital Community > Dijital Uydu Alıcıları (Receiver) > Alım - Satım Bölgesi

Forum içerisinde "Digiturk, D-Smart" gibi Yerli Platformları kapsayan, bunlarla ilgili "Kart paylaşım (Card Sharing), Iptv adresi , Key, Şifre, Dosya" içerikli her türlü açık alanda yazışma yasaktır ! Tespiti durumunda ilgili kişiler forumdan süresiz uzaklaştırılacaktır ve talep durumunda resmi mercilere bilgileri verilebilecektir lütfen bu konularda kurallara uyalım.
** SERVER ÜYELİK SÜRELERİ BİTENLER KAPATILDI YENİLEMEK İÇİN ÖZEL MESAJ ATIN** Cccam Özel Pay Server Hakkında Üyelik ve bilgi almak için buraya tıklayarak özel mesaj atabilirsiniz...Üyeliklerini yenileyen ve yeni üyelere artık 2-3 farklı CCcam server verilmektedir..
** IPTV+ CCcam Server Hakkında Üyelik ve bilgi almak için** buraya tıklayarak özel mesaj atabilirsiniz...

160929_wetekplay2_knowmore.gif

Kapalı Konu

Konu Araçları Görünüm Modları
Eski 23-03-2006, 18:34   #51
danger35
Özel Üye

danger35 kullanıcısının avatarı

Üye No: 151
Giriş: 01-11-2005

Uydu Alıcısı: VU+SOLO2

Kart Paylaşımı: LEVİ45 MULTİCAM

@magic1
ben en sağlamı dışardan verdim siparişi mayısta elimde cihaz çin malı olmuyan dreamboxtan

saygılar...
________________________________________________________________________________
BEN UCUZ MAL ALACAK KADAR ZENGİN DEĞİLİM...

Düzenleyen : danger35 - Tarih : " 23-03-2006 " - Saat : 19:06
danger35 is online now  
Eski 23-03-2006, 18:43   #52
magic1
Yeni Üye

magic1 kullanıcısının avatarı

Üye No: 7748
Giriş: 22-02-2006

ok dostum güle güle kullan.
saygılar bizden
magic1 is offline  
Eski 24-03-2006, 10:30   #53
dicaprio
Özel Üye

dicaprio kullanıcısının avatarı

Üye No: 242
Giriş: 02-11-2005

Uydu Alıcısı: DREAMBOX 7020 S EVDE :)

Kart Paylaşımı: GBox-CCam..

Cihazı aldım şimdilik bir problem yok.Sinyaller iyi kanal geçişleri süper.Kırılma yok nete daha bağlanamadım.LNB girişi altta ama.İçini de açmadım.Neme lazım Garanti maranti ölür.Konuyu da kapatalım bence gereksiz yere geyik muhabbetine döndü.Adminlerimiz kızacak haklı olarak.
________________________________________________________________________________

"SABIR EN BÜYÜK ERDEMDİR"
İTİNA İLE SHARING YAPILIR.
Dream for Cardshare
MSN : dicaprio@dicaprio.org
(CCCam and G...)
dicaprio is offline  
Eski 24-03-2006, 10:39   #54
danger35
Özel Üye

dicaprıo burda konuyu tartiştık kim niye kızsınki ayrıca sen ona zaten kabullenmişsn bence içini hiç açma büyük ihtimal çin malı inşallah ilerde sorunlar yaşamassın tunere bakman yeterli içini açarken herhangi bir etiket vs çıkarmıycanki garantisi gitsin.neyse sen açma hayal kırıklığına uğramayasın sonra
güle güle kullan
danger35 is online now  
Eski 01-04-2006, 10:27   #55
anarchy2003
Gelişimci Üye

anarchy2003 kullanıcısının avatarı

Üye No: 3871
Giriş: 19-12-2005

Uydu Alıcısı: Dreambox 7020 s 1,50 Kol Motorlu Çanak Mega

Alıntı:
danger35 tarafından gönderildi
dicaprıo burda konuyu tartiştık kim niye kızsınki ayrıca sen ona zaten kabullenmişsn bence içini hiç açma büyük ihtimal çin malı inşallah ilerde sorunlar yaşamassın tunere bakman yeterli içini açarken herhangi bir etiket vs çıkarmıycanki garantisi gitsin.neyse sen açma hayal kırıklığına uğramayasın sonra
güle güle kullan

Sevgili danger35 dicaprio yazamadı ben yazayım en sonunda tüm yazılanları okudum çin malı olmasının etkileri nedir bana söylermisiniz önemli olan aldığınız cihaz da aradığınızı bulmanız şimdi gelelim çin malı albs tunerli cihaz benimkide öle diyelim bende açıp bakmadım içine alman malı philips tunerli cihazlara network problemi var yine alman malı 7000ler tuner problemi var alman malı 500 ler motor desteği var diyor ama sadace stab marka 120 eur lik dişseq motorları çalıştırıyor ama senin bu kadar üzerine bastığın çin malından herkes onu kullanıyor hiç mi hiç sıkıntı yok en azından benim yok dicaprio ile de irtibattayım onunda yok hatta next ile alamadığı toplerden bile sinyal almaya başladı hiç problemsiz birinci günden itibaren card sharing te yapmaya başladı sence daha ne olabilir dostum bence sen almanyadan gelene de dikkat et onun da içindeki tunerin çin malı olması yüksek ihtimal çünki 3 gün önce arkadaşıma geldi öyle idi artı tuner bakımından yapılan testler ile alps ile albs tunerin daha hiç bir farkını yazanı görmedim eksi etkisini saygılarımla
Yaşasın Card Sharing Ne Emu Ne Modül En İyisi Card Sharing
anarchy2003 is offline  
Eski 01-04-2006, 10:31   #56
dicaprio
Özel Üye

dicaprio kullanıcısının avatarı

Üye No: 242
Giriş: 02-11-2005

Uydu Alıcısı: DREAMBOX 7020 S EVDE :)

Kart Paylaşımı: GBox-CCam..

Ben çin malı olsada memnunum süper ve kaliteli bir cihaz.Ayrıca bu cihazı aldıktan sonra bilgisyarı kullanmaz oldum sanki.Bilgisayradan da öte Dreambox.Adı üstünde rüya kutu.Evet:çin malı da olsa rüya kutu.Haklısın diyorum.Anarchy2003 kardeşim.

"SABIR EN BÜYÜK ERDEMDİR"
İTİNA İLE SHARING YAPILIR.
Dream for Cardshare
MSN : dicaprio@dicaprio.org
(CCCam and G...)
dicaprio is offline  
Eski 01-04-2006, 23:42   #57
danger35
Özel Üye

Alıntı:
anarchy2003 tarafından gönderildi
Sevgili danger35 dicaprio yazamadı ben yazayım en sonunda tüm yazılanları okudum çin malı olmasının etkileri nedir bana söylermisiniz önemli olan aldığınız cihaz da aradığınızı bulmanız şimdi gelelim çin malı albs tunerli cihaz benimkide öle diyelim bende açıp bakmadım içine alman malı philips tunerli cihazlara network problemi var yine alman malı 7000ler tuner problemi var alman malı 500 ler motor desteği var diyor ama sadace stab marka 120 eur lik dişseq motorları çalıştırıyor ama senin bu kadar üzerine bastığın çin malından herkes onu kullanıyor hiç mi hiç sıkıntı yok en azından benim yok dicaprio ile de irtibattayım onunda yok hatta next ile alamadığı toplerden bile sinyal almaya başladı hiç problemsiz birinci günden itibaren card sharing te yapmaya başladı sence daha ne olabilir dostum bence sen almanyadan gelene de dikkat et onun da içindeki tunerin çin malı olması yüksek ihtimal çünki 3 gün önce arkadaşıma geldi öyle idi artı tuner bakımından yapılan testler ile alps ile albs tunerin daha hiç bir farkını yazanı görmedim eksi etkisini saygılarımla
arkadaşım bu bir zevk meselesi biliyorsun benim için çok şey fark ettirir çin malı olması içindeki işçilik kalitesinden tut tunerine soketine kadar hepsi çok önemlidir.
belki şuan ilk alındığında aynı bigi gelebilir ama ilerki günlerde nelerle karşışacağın belli olmaz.tunerlere gelelim neden alps gibi kaliteli bir firmanın taklidi yaparak albs adı altında tuner takıyorlar ozaman bunlara neden orjınalini takmıyorlar ozaman ayrıca osilaskop test sonuçlarında gürültü seviyelerinin durumu belli istediğin kadarda fark yok desen bal gibi var arkadaşım tamam buna sözüm yok belki sen memnunsun çin malından ama ben asla ve asla kullanmam sorun değil biraz geç olsun ama güç olmasın.bu ayın sonuna şurda nekaldıki
neyse sonuçta dediğim gibi bu zevk meselesi ben humaxla başladım 6 yıl önce 6 yıl süper ve sorun suz bir hizmet verdi bana ve şimdide dreamboxa geçmek üzereyim çin malı olmayan humaxla başladım yine çin malı olmayan bir dreamboxla devam ettirmek istiyorum ayrıca bu cihazlar sadece benim evimde kullandığım zaten diğerlerini her gün kurcalıyoruz.
saygılar...
danger35 is online now  
Eski 02-04-2006, 21:41   #58
Doktorxl5
Yeni Üye

Üye No: 8260
Giriş: 01-03-2006

Uydu Alıcısı: NEXT

Alıntı:
dicaprio tarafından gönderildi
Ben çin malı olsada memnunum süper ve kaliteli bir cihaz.Ayrıca bu cihazı aldıktan sonra bilgisyarı kullanmaz oldum sanki.Bilgisayradan da öte Dreambox.Adı üstünde rüya kutu.Evet:çin malı da olsa rüya kutu.Haklısın diyorum.Anarchy2003 kardeşim.
NEXT Mİ DREMBOX mu şu an ikisinide kullanıdıgınıza göre şöyle rahat rahat.Kamuoyuna bir acıklama yap artık.hee heee....
Doktorxl5 is offline  
Eski 20-04-2006, 00:06   #59
danger35
Özel Üye

şimdi ikisi bir tutulmaz amaçlar farklı bir defa @doktorxl
danger35 is online now  
Kapalı Konu

Konu Araçları
Görünüm Modları

Forumdaki Yetkileriniz
Konu açma yetkiniz yok
Konularda cevap yazma yetkiniz yok
Eklenti yükleme yetkiniz yok
Kendi mesajlarınızı düzenleme yetkiniz yok

BB code is Açık
SimgelerAçık
[IMG] kodu Açık