• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

NextWave güncelleme için yardım

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• NextWave güncelleme için yardım

arkadaşlar NextWave cihazım var var ve aldığımda seyredebildiğim kanalların hiçbirini şu an seyredemiyorum.forumda araştırdım ve güncellemem gerektiğini öğrendim yanlız bu konuda hiç bir bilgim yok.cihazın modelinide bilmiyorum,malesef üzerinde model le ilgili hiç bir şey yazmıyor sadece Nextwave DV3 Digital Video Broadcasting MPEG2 yazıyor.Menüden :
    S/W Version VGA0 3.2.85 Emu
    H/W Version 9 5.3.0
    Loader Version 1.0.7
    FDD Version 1.0.0
    Üretici STB_V3.0A CI
    Tarih 23.11.53 September 30.2005
    bilgilerine ulaştım.Cihazın modelini,buna uygun yeni yazılımları,güncellemem için gerekenleri,hangi ara kablo gerektiğini ve nereden temin edebileceğimi,şifre kırıcı programlardan hangisini kullanmam gerektiğini yani kısaca herşeyi bana anlatacak yardımsever bir bilgi sahibine, bilgilerini paylaşırsa minnettar kalacağımı söylemek isterim.

kanal üzerindeyken 9339 yaz emü acılacakmı bak
    AYBERK ELEKTRONİK

Yorum yap

dostum 9339 yazdığımda emu olup olmadığını bilmediğim bir menü açılıyor burada şifreleme sistemleri ve şifreler çıkıyor.buraya keyleri elle kumandadan giriyorum yanlız malumun üzere elle tek tek girmek zor olduğundan pc den yükleyebileceğim bir yöntem tavsiye etmeni isteyeceğim.sanırım bende emu yüklü çünkü ilk aldığımda şifreli kanalları seyredebiliyordum şu an seyredemiyorum ne gibi programlar kullanmam gerek şu an sıfır bilgi sıfır donanıma sahibim.yükleme için gerekli kabloyu nerden alabilirim.

Yorum yap

arkadaşım sen yumatu mx serisi yazılımı al cprs 232 lodırı indir masa üstüne ac cihazın fisini cek lodırı software seç openden yazılımı seç start bas cihazın fişini tak okeyyyy
        AYBERK ELEKTRONİK

Yorum yap

dostum mx serisi yazılım için ve cprs 232 leoder için link rica etsem fazla mı istekte bulunmuş olurum.

Yorum yap

yumatu mx yazımların içinden araştır
            AYBERK ELEKTRONİK

Yorum yap

Hazırlanıyor...
            X