• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Facebook hakkında şok iddia...

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Facebook hakkında şok iddia...

Mark Zuckerberg'in hayatını ve facebook'un nasıl kurulduğunu anlatan yeni bir kitapta silikon vadisi'nin genç dahisi için ilginç iddialarda bulunuldu. Ben Mezrıch'in yazdığı kitapta zuckerberg'in siteyi harvard'daki gizli bir klübe üye olup "daha fazla kız götürmek için" kurduğu iddia edildi.

Ayrıca 24 yaşındaki zuckerberg'in bugün kraliyet ailelerinin genç üyeleriyle lüks yatlarda gezdiği de ortaya çıktı. Dünyanın en büyük internet sitelerinden biri haline gelen Facebook'un kurucusu Mark Zuckerberg'in Harvard Üniversitesi'nde okuduğu yıllarda sitenin ilk versiyonunu gizli bir klübe üye olmak ve öğrenci kızları bu siteden bulup tavlamak için kurduğu ontaya çıktı.

Zuckerberg'in yakın çevresiyle konuşarak hakkında bir kitap yazan Ben Mezrich'e göre Mark yakın arkadaşlarına "Şu site çalışır hale geldiğinde bütün kızlar elimizin altında olacak. Üstelik popülerliğim de artacak" diyordu.

Paylaşım amaçlı alıntı haberdir...
    Next 2000X CIS Plus - Diseqc Motor
    Next 5000X CI - Turksat, Hotbird

"Eli ile çalışan işçidir, eli ve aklı ile çalışan ustadır; eli aklı ve ruhu ile çalışan sanatkardır."

"Nice insanlar gördüm, üstünde elbisesi yok; nice elbiseler gördüm, içinde insan yok." Mevlana

"Sevap kazanmak iyilik yaptığının hayır duasıyla, günah kazanmak zarar verdiğinin bedduasıyla olur."

[email protected]

www.konyahasanseyh.com (Lütfen tıklayınız!)

www.pagosking.com (Lütfen tıklayınız)

hehe gerçekten iyi düşünmüş ama sonucu çok daha iyi yerlere getirmiş onu kız tavlamak tansa meşhur ve iyi para kazandırmış
    BEN UCUZ MAL ALACAK KADAR ZENGİN DEĞİLİM...

Yorum yap

Hazırlanıyor...
    X