• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

next minix hd pembe (internet sorunu)

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• next minix hd pembe (internet sorunu)

Arkadaşlar . bir Hatadan emin olmadan yazmayayım diyordum. ama artık 20 küsür kez deneyince emin oldum . şöyleki , MİNİX HD PEMBE cihaz kullanıcsıyım.modeme newtrok ağ soketi takılı şekilde uydu cihazına interneti bağladığımda. her seferinde sadece uploadlar kesiliyor. Bazen PC den 2 gb civarında pc den dosya upload ediyorum. lakin eğer uyduda NEWTROK SOKET TAKILI İSE UPLOAD MUTLAKA HATA veriyor.bende HER SEFERİNDE ya uydudan internet kablosunu çıkarıyor yada modemden UYDUYA GİDEN SOKETİ ÇIKARMAK ZORUNDA KALIYORUM. öyle yaparsam uploadlar hata vermiyor. bu upload sorununu burda bir tek yaşayan bendim. oda uydudaki bu bahsettiğim sorundan çıktı. sadece uydu modeme bağlıysa sorun yaşıyorum. başka modemlerde denedim sonuç aynı ,aynı hataları verdi kendimde teknik serviste tv ,uydu, pc tamircisi ustayım. acaba ağ soketi kısmında bu cihaza benim yapabileceğim bir şey varmıdır diye öğrenmek istedim. . yoksa yazılımsal bir sorunmudur ? pc den download da sorun olmuyor , sadece upload yaparken sorun oluyor. Ben bu sorunu Geçen kış cihazı aldığımdan beri hep yaşıyorum. lakin bir kaç modem deneyip emin olduktan sonra yazabildim. umarım derdimi anlatabilmişimdir, ilginiz için şimdiden teşekkürler

Switcheriniz arızalı olabilir.Başka bir Switcher ile deneyiniz.Switcherin içinde çakışma olmalı büyük ihtimalle...Ben de TP-Link kullanıyorum Switcher olarak.Şu ana kadar hiç böyle bir sorunla karşılaşmadım...
    150 CM Parabol-Goldmaster LNB-Powerjack 18'' Hareket Kolu-MOTOSAT Pozisyoner-Next MiniX HD Blue-TOSHIBA 32LV833G LCD TV
    MALİK SAATÇI

[/I][/B]
    Keman hakkında bilgiler için:

Yorum yap

Hazırlanıyor...
    X