Mach1 Digital Community

Geri Git   Mach1 Digital Community > Dijital Uydu Alıcıları (Receiver) > Next - NextStar > Next YE-8000X-Cam/Plus Serisi

Forum içerisinde "Digiturk, D-Smart" gibi Yerli Platformları kapsayan, bunlarla ilgili "Kart paylaşım (Card Sharing), Iptv adresi , Key, Şifre, Dosya" içerikli her türlü açık alanda yazışma yasaktır ! Tespiti durumunda ilgili kişiler forumdan süresiz uzaklaştırılacaktır ve talep durumunda resmi mercilere bilgileri verilebilecektir lütfen bu konularda kurallara uyalım.
** SERVER ÜYELİK SÜRELERİ BİTENLER KAPATILDI YENİLEMEK İÇİN ÖZEL MESAJ ATIN** Cccam Özel Pay Server Hakkında Üyelik ve bilgi almak için buraya tıklayarak özel mesaj atabilirsiniz...Üyeliklerini yenileyen ve yeni üyelere artık 2-3 farklı CCcam server verilmektedir..
** IPTV+ CCcam Server Hakkında Üyelik ve bilgi almak için** buraya tıklayarak özel mesaj atabilirsiniz...

160929_wetekplay2_knowmore.gif
160929_wetekplay2_knowmore.gif

Eski 30-09-2010, 00:31   #1
bdehut
Yeni Üye

Üye No: 111979
Giriş: 30-09-2010

Varsayılan Yardım next 8000 alıcısı olanlar !!!

Arkadaşlar yeni üyeyim.Bana bu makine ile ilgili herşeyi gelip anlatacak her soruma cevap verecek birini arıyorum.Yemeğiniz kahveniz benden.Gelin misafirim olun.İlgilenenler mesaj atsın veya e-mailini versin.İrtibata geçeceğim.
bdehut is offline   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 16-10-2010, 21:15   #2
bjklee
Yeni Üye

bjklee kullanıcısının avatarı

Üye No: 38630
Giriş: 19-12-2006

Uydu Alıcısı: next xcamplus

Varsayılan slm

bahsettıgın cıhazı yenı cıktıgında almıstım kı kısa bır sure sonra yazılım destegıde kesıldı almadan once turlu turlu ozelııgı anlatıldı fakat aldıktan sonra yalan oldu next boyle cok fonksıyonlu bır cıhaz ıste dogru durust edıtlı yazılım bulabılırsen atarsın yoksa avucunu yalarsın keske boyle cok fonksıyonlu bı cıhazı almadan once ıyıce bı dusunseydın arkdasım yanlıs anlama ama alacak baska cıhaz bulamadın mı?pıyasayı once bı arastırsaydın donma sıkıntısı ve yazaılım destegı olmaması harıc guzel bır cıhaz demek ısterdım ama donma problemı zaten baya bı kafanı agrıtır zıra ben fırma sahıplerının kulaklarını bayagı bi cınlattım her donma yaptıgında da cınlatmaya devam edıyorum cıhazı bıraz kullan ne demek ıstedıgımı anlarsın cıhazın hayırlı olsun gule gule kullan
________________________________________________________________________________

Düzenleyen : bjklee - Tarih : " 16-10-2010 " - Saat : 21:25
bjklee is offline   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 25-12-2011, 14:29   #3
tahcan
Yeni Üye

Üye No: 47598
Giriş: 07-03-2007

Uydu Alıcısı: Next YE8000-XCAM Plus

bendede 8000xcam plus var bildiğim kadar yardımcı olurum arkadaş. Kolaygelsin.

Düzenleyen : Karbon - Tarih : " 01-01-2012 " - Saat : 13:03 Neden: Açık alanda kişisel bilgilerinizi vermeyiniz PM(Özel mesaj) ile haberleşebilir siniz.
tahcan is offline   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 01-01-2012, 12:59   #4
thun
Yeni Üye

Üye No: 25664
Giriş: 03-08-2006

Uydu Alıcısı: next ye 8000x-cam

arkadaşlar next ye 8000xcam cihazım var. yazılımları hangi programla bilgisayardan uydu alıcısına yükleye bilirim?
thun is offline   Alıntı Yaparak Cevapla
Yanıtla

Konu Araçları
Görünüm Modları

Forumdaki Yetkileriniz
Konu açma yetkiniz yok
Konularda cevap yazma yetkiniz yok
Eklenti yükleme yetkiniz yok
Kendi mesajlarınızı düzenleme yetkiniz yok

BB code is Açık
SimgelerAçık
[IMG] kodu Açık