• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next 2000 Super Plus Serisi FreeXTV-Polsat-Premier-Tps Auto

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• cıs super serisinde denedim tps hariç diğerleri ok.

Yorum yap

• [QUOTE=rohat;309461]yukarda kesiliyor diyen arkadaşlar haklı biraz fazla izleyince fark ettim arada bir kesilip bir kaç dakka sonra geliyor eski sistemdeyken arada kesilirdiya aynen öyle...[/QUOT
      Kanalları silip yeniden taratmak gerekiyor. aynı sorun bendede var.
      :toplu:

Yorum yap

• hocam yazılım için teşekürler
        yazılımı yükledim ama cihaz bazen kapanıp açılıyor bilginize
        superplus cıs
        her şey için teşekürler
        وَلَن يُؤَخِّرَ اللَّهُ نَفْسًا إِذَا جَاء أَجَلُهَا وَاللَّهُ خَبِيرٌ بِمَا تَعْمَلُونَ ALLAH CC BÜTÜN YAPTIKLARINIZDAN HABERDARDIR

Yorum yap

• Kanal geçişlerinde problem var

Yorum yap

• rohat Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            yazılımlarda emek veren arkadaşların ellerine sağlık 2000 FTA USB yazılımını attım kanalları dizdim rastgele numaralara bastım direk yazılan numaralar ekranda görünüyor ama cihaz o kanala gitmek için sıtart vermiyor...benim gördügüm bu acaba bende yanlızmı var yoksa başka arkadaşlarda aynı şey varmı? tekrar emek vereenlerin ellerine sağlık kolay gelsin..
            Aynı sorun bende de var.Daha önce bu topicde belirttim,başka kullanıcılar da benzer mesajlar yolladı.Benim anladığım kadarıyla bu sorun sadece 2000 fta larda ve 2000 super x pluslarda oluşuyor.
            Üstadlar bunun bir test yazılımı olduğunu ve buğların olabileceğini belirtmişti,ama bu bir buğ mudur yoksa bizden kaynaklanan bir sorun mudur? belirtirlerse seviniriz.saygılarımla.

Yorum yap

• ali004 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              hocam yazılım için teşekürler
              yazılımı yükledim ama cihaz bazen kapanıp açılıyor bilginize
              superplus cıs
              her şey için teşekürler
              evet arkadaş bende de aynı sorun var hocalarımız bunun gibi bug ların farkındalar ilerki yazılımlarda düzelir
              next 2000 cıs sp

Yorum yap

• Bu ana test yazılımları ne zaman verilecek?Bilgisi olan var mı?

Yorum yap

• arkadaşlar yeni yaılımı yükledim. ancak softcam da yükledim. mesajlarda softcam yüklenince polsat yapısının bozulduğunu okudum. acaba yazılımı yeniden yüklersem sorun çözülür mü?
                  Ya bir yol bul, ya bir yol aç, yada yoldan çekil

Yorum yap

• megatem Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                    Aynı sorun bende de var.Daha önce bu topicde belirttim,başka kullanıcılar da benzer mesajlar yolladı.Benim anladığım kadarıyla bu sorun sadece 2000 fta larda ve 2000 super x pluslarda oluşuyor.
                    Üstadlar bunun bir test yazılımı olduğunu ve buğların olabileceğini belirtmişti,ama bu bir buğ mudur yoksa bizden kaynaklanan bir sorun mudur? belirtirlerse seviniriz.saygılarımla.
                    aynı serilerde bu hata oluştuğu için sizden kaynaklanmadığı ortada..
                    bu cihazları kullananlarda bu sorun olduğuna göre bu bir bug dır ilerki yazılımlarda düzeltilecektir diye tahmin ediyorum..

Yorum yap

• surveyor Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                      arkadaşlar yeni yaılımı yükledim. ancak softcam da yükledim. mesajlarda softcam yüklenince polsat yapısının bozulduğunu okudum. acaba yazılımı yeniden yüklersem sorun çözülür mü?
                      yazılımı yüklemene gerek yok k.eyleri resetlersen orjinal haline dönecektir...

Yorum yap

• emu bölümüne gir sarı tuş la ******* resetle

Yorum yap

• g-force Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                          aynı serilerde bu hata oluştuğu için sizden kaynaklanmadığı ortada..
                          bu cihazları kullananlarda bu sorun olduğuna göre bu bir bug dır ilerki yazılımlarda düzeltilecektir diye tahmin ediyorum..
                          bilgilendirme için teşekkürler.

Yorum yap

• g-force Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                            yazılımı yüklemene gerek yok k.eyleri resetlersen orjinal haline dönecektir...
                            teşekkür ederim.
                            Ya bir yol bul, ya bir yol aç, yada yoldan çekil

Yorum yap

• Çok teşekkürler

mach1 Nickli Üyeden Alıntı
                              cihaz bilgisi menusunde değil girişler menusunde kırmızı 1234 yapıp Cas menuye girip herşeyi açıp seçebilirsiniz yeni menu o
                              Sayın üstadlar emeği geçen herkese teşekkürler. NEXT farkı her zaman önde ve iyi olmaktır.

Yorum yap

• kanal degişimlerinde sorun veriyo ama yazılım başarılı teşekkürler mach1

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X