• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next YE - 19500 Süperior HD Serileri (v.2.57 Beta) 23.11.2011 Yazılımları

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Next YE - 19500 Süperior HD Serileri (v.2.57 Beta) 23.11.2011 Yazılımları

Next YE - 19500 Süperior HD Serileri (v.2.57 Beta) 23.11.2011 Yazılımlarıdır.

Yazılım Notları
    Kod:
    - Youtube dosya güncellemesi
    - Astra Uydusundaki Canalsat sorun giderildi.
    Next YE - 19500 HD 2.57 Yazılımı

Next YE - 19500 CIS(Modüllü) HD 2.57 Yazılımı
    [B][CENTER]Next & NextStar RESMİ İletişim Adresleri
    www.next.com.tr

Üstadlara teşekkürler.Next-19500 CIS Hd 2.57 yazılımı yükledim.şimdilik tesbitim önceki kanallarda yaptığı bootlama yok olmuş durumda.
    BÜTÜN HESAPLARIN BİTTİĞİ NOKTADA ÇANAKKALE BAŞLADI VE ÇANAKKALEYİ HESAP ETMEYE MATEMATİK YETMEDİ.

Yorum yap

yeni yazilikullanicilarina hayirli olsun.
      dün aksam yükledim bir önceki yazilima göre motor ayarlarken cihazi ilk aldigim daki gibi olmasi yani motor durduk dan 10 saniye sonra sinyal gelmesi bir önceki 2.56 yazilim da bu sorun bir nevze düzelmisti simdi yine ayni.

Yorum yap

Emeği geçenlere teşekkürler. Hala 2000 Cıs super plus ile kayıtlarımı izleyemiyorum.
        kay: MACHINA 3D :yess:

Yorum yap

iran da bu gihaz 170$ garantise yok satelir.bendeh aldim.cok gozal.bu yazilim iye ve stabel.Emeği geçenlere teşekkürler

Yorum yap

bende 2.33 yüklü 2.57 yi yüklüyemiyorum neden

Yorum yap

kaya1797 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              bende 2.33 yüklü 2.57 yi yüklüyemiyorum neden
              files dosyasındaki dosya da NxpRom.bin yazması gerek konturol et istersen rom11 yazıyorsa dosyayı yeniden indir sorunsuz yükleyecektir

Yorum yap

Arkadaşlar bu yazılım diğer yazılımlardan daha mı iyi yoksa daha mı kötü?
                bazı arkadaşlar şu ana kadar çıkan en iyi yazılımın 2.51 olduğunu söylüyorlar?
                sizce şu ana kadar çıkan en iyi yazılım hangisi ?

Yorum yap

2,51 en iyisi......

Yorum yap

sampiyon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                    files dosyasındaki dosya da NxpRom.bin yazması gerek konturol et istersen rom11 yazıyorsa dosyayı yeniden indir sorunsuz yükleyecektir
                    teşekkürler usta yükledim

Yorum yap

2,51 en iyisi de ondada f1 tuşu çalışmıyor yazılım atmadan f1 acık ayarlıyoruz ama lazım olduğu zaman kullanılamıyor

Yorum yap

en iyisi en son olanıdır!
                        kay: MACHINA 3D :yess:

Yorum yap

en son olanıda iyi diğil cok yavaş astrada bir takılıyor ondan sonra kafasına göre gidiyor bu sorun yalnız bendemi bilmiyorum ama öle

Yorum yap

en iyi yazilim 2.51

Yorum yap

atmacasulo78 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                              en son olanıda iyi diğil cok yavaş astrada bir takılıyor ondan sonra kafasına göre gidiyor bu sorun yalnız bendemi bilmiyorum ama öle
                              fg cihazın 2.57 yazılımını yükle inan çok memnun kalırsın açtıklarıylada memnun kalırsın

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X