• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

anlamadım

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• anlamadım

üstadlar yeni yazılımdaki kayıt özelliği ile ilgili okuyorum okuyorum ama bi türliü nasıl oluyo anlamadım, 1 gb kingston flashbellek var takıyorum yani mavi tuşa basılı mı tutmam gerek basınca bilgiler kaydoluyor diyo ama usb yi bilgisayara takıyorum içinde bi şey yok, üstadın yazdıklarını da anlamadım, fta pvr tps karmakarışık oldu bilgisizim, yani olmuyo, lütfen

Sevgili arkadaşım ilk önce flas belleği fat 32 formatına getir.Cihazında pvr yazılımı yüklü olsun.Usb yi cihaza tak kaydetmek istediğin kanaldayken mavi tuşa bas.Kayıt başlar ekra siyah olur ve spl üst köşede kırmısı bir kare şekli oluşur.çıkmak istersen exıt yada yine mavi tuşu kullan

Saygılar
    I LOVE THIS FORUM

VU+DUO2 LG 42LW5500 3D SMART TV
    YE NEXT8000XCAM;2000 cx Super Plus USB;2000 cıs super plus USB Ye-2000 Super Hdtv e-Sata FG Superıor Plus HD
    2*120 ofset çanak-3*0,4db next lnb
    Türksat-Hotbird-Eutelsat

Yorum yap

Mavi tuşa bir kere basacaksın kayıt başlayacak fta kanalda sağ üst köşede uyarı yazısı çıkar zaten kaydettiğine dair şifreli kanalda çıkmaz stop etmek için gene maviye basacaksın usb memon içine PVR diye bir klasör açmış olacak kayıttdan sonra usb yi çıkar pc ne tak içindeki pc ye at gomplayer programını indir kur onla seyret
      http://www.gomplayer.com/download.html
      Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
      http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
      www.nextyazilim.com

Yorum yap

bilgiler kaydoluyor diyorsa maviye basınca kanal üstünde sen eski yazılımdasın demektir pvr olan yazılımı atmamışsın
        Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
        http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
        www.nextyazilim.com

Yorum yap

teşekkürler

üstadım ben sanırım pvr yazılımını atmamışım 18.05.2007 yazılımını atmışım, akşam bi pvr yazılımını atıp bi daha denicem , ilginiz için teşekkürler, çok yardımcı oldunuz.... :efferin:

Yorum yap

başarılı

üstadım pvr yazılımını attım kayıt yapıyor dediğiniz herşey oldu yani pvr dosyası açıldı usbde ve bilgisayarda gomplayer ile çalıştırdım, fakat bi sorum olacak kayıt yaparken ekran kararıyor ve başka kanala geçmek istediğimde ise kayıt edilsin mi? evet hayır gibi seçenek geliyor, kayıt edereken başka kanalı izlemek için ne yapmam gerekiyor teşekkürler....

Yorum yap

bekirtolga Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              üstadım pvr yazılımını attım kayıt yapıyor dediğiniz herşey oldu yani pvr dosyası açıldı usbde ve bilgisayarda gomplayer ile çalıştırdım, fakat bi sorum olacak kayıt yaparken ekran kararıyor ve başka kanala geçmek istediğimde ise kayıt edilsin mi? evet hayır gibi seçenek geliyor, kayıt edereken başka kanalı izlemek için ne yapmam gerekiyor teşekkürler....
              Kayıt yaparken sadece aynı tp deki fta yani şifresiz bir kanalı izleyebilirsin.Şifreli kanalı izleyemezsin.Farklı tp deki kanallarıda izlem şansımız yok.Kayıt sırasında sorduğu soru bu yüzden.Kaydı durdurup durdurmamak için soruyor.
              Saygılar
              I LOVE THIS FORUM

YE NEXT8000XCAM;2000 cx Super Plus USB;2000 cıs super plus USB Ye-2000 Super Hdtv e-Sata FG Superıor Plus HD
              Türksat-Hotbird-Eutelsat

Yorum yap

Levoli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                Kayıt yaparken sadece aynı tp deki fta yani şifresiz bir kanalı izleyebilirsin.Şifreli kanalı izleyemezsin.Farklı tp deki kanallarıda izlem şansımız yok.Kayıt sırasında sorduğu soru bu yüzden.Kaydı durdurup durdurmamak için soruyor.
                Saygılar
                şifreli bir kanalı kayıt ederken başka bir şifreli kanal izlenmiyomu bu cevaptan bunu anlıyorum dogrumu levoli usta

Yorum yap

edit

Yorum yap

orkunoglu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                    şifreli bir kanalı kayıt ederken başka bir şifreli kanal izlenmiyomu bu cevaptan bunu anlıyorum dogrumu levoli usta
                    Evet sevgili arkadaşım şifreli kanal kaydederken ancak fta bir kanalı izleme şansımız var.

Saygılar
                    I LOVE THIS FORUM

Türksat-Hotbird-Eutelsat

Yorum yap

ilginize teşekkürler... :ters:

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                      X