• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

yardım

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• yardım

sayın ustalar gıgablue quad 4k cihaza yazlım yüklüyorum ancak tüner ayralarını yapıyorum fakat sinyal gelmiyor...
    tüner ayarları tam olarak nasıl yapılıyor..iki uydu var 13 ve 42
    aynı sistemde dreambox 7080 bağlıyorum iki uyfuyu da seyrediyorum...sıkıntı yok gigablue nasıl olacak tüner yapılandırması açıklarsanız sevinirim.
    DREAMBOX 7080 HD
    DREAMBOX 900 4K
    GIGABLUE QUAD 4K
    DREAMBOX 920 4K
    GOLDMASTER SPARK

USTALAR yardım edecek yok mu
    DREAMBOX 7080 HD
    DREAMBOX 900 4K
    GIGABLUE QUAD 4K
    DREAMBOX 920 4K
    GOLDMASTER SPARK

Yorum yap

Cihazının Tuner ayarlarına gireceksin Merkezi sistem kullanıyorsan Diseq ayarlarına geleceksin Türksat genelde A diğer uydu B diye konumlandırırlır merkezi sistem kullanmıyorsan gene diseq ayarlarına gelip Türksat hangisindeyse ikili diseq kullanıyorsan 1veya 2 yok dörtlü kullanıyorsan hangi uyduyu kaçıncı girişe bağladıysan okeyleyim uydu taratmasına geçeceksin hepsi bu yani tuner ayarlarını yapacaksın deneme yanılma yöntemi ile işi çözersin kolay gelsin

saygılar
      Cihazınızda meydana gelebilecek herhangi bir hasar veya veri kaybından sorumlu değilim.
      Bütün dosya eklenti ve sunumlar test amaçlıdır.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
      X