• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Backup Imaj PB 5.1 14-12-15 (WeTek) @ozkaradag (8GB SDKart gerekiyor).

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

Mavi ekran ne zaman ne yaparken veriyor crash loglara bakın cihaz içindeki
    Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
    http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
    www.nextyazilim.com

Yorum yap

besthacker Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      Eyvallah,emeğine sağlık Ozkaradağ.Sd kartın birinde hep pbnigma saklı,yalnız bu pb imajlarda iptv hep sorunlu,nedenini anlamadım.Ve birde mavi ekran hatası veriyor ara sıra.Kanallarda donma problemi giderilmiş sanırım herhangi bir sorun yok şu ana kadar.Sevgiler,saygılar..
      Güle güle kullanın.

Hata içinse Crashlogları verirsen inceler araştırırız hep beraber.

Sevgiler...

Yorum yap

Sayın Özkaradağ,
        Elinize sağlık, teşekkür ediyorum. Pek güzel olmuş.
        Bir sıkıntım var sadece, 720p dışında hiç bir çözünürlükte çalışmıyor, ekran ikiye bölönüyüro, kayıyor, titriyor vesaire. Var mıdır bir çözümü? Daha önce hiç bir sürümde ve hiçbir image da böyle bir sorun yaşamadım.
        Bir ikinci fark ettiğim nokta da şu. IPTV den çıktıktan sonra normal kanallarda sinyal yok. Engima2 restart istiyor.

Yorum yap

fault123 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          Sayın Özkaradağ,
          Elinize sağlık, teşekkür ediyorum. Pek güzel olmuş.
          Bir sıkıntım var sadece, 720p dışında hiç bir çözünürlükte çalışmıyor, ekran ikiye bölönüyüro, kayıyor, titriyor vesaire. Var mıdır bir çözümü? Daha önce hiç bir sürümde ve hiçbir image da böyle bir sorun yaşamadım.
          Bir ikinci fark ettiğim nokta da şu. IPTV den çıktıktan sonra normal kanallarda sinyal yok. Engima2 restart istiyor.
          Teşekkürler.

Çözünürlük konusunda 720p/50 ve 1080p/50 kiplerinde sorun olmadı bende ama 1080i/50 kipinde dediğiniz sorun oluşuyordu.
          Acaba Nand'taki Droid çözünürlüğün etkisi var mı?
          Bence var gibi.

IPTV'den çıkıp da Uyduya geçmede sorun olmuyor bende, lakin bunu da araştıracağım.

İyi eğlenceler...

Yorum yap

eline sağlık hocam

Yorum yap

Backup Imaj PB 5.1 14-12-15 (WeTek) @ozkaradag (8GB SDKart gerekiyor).

ozkaradag Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              Teşekkürler.

Çözünürlük konusunda 720p/50 ve 1080p/50 kiplerinde sorun olmadı bende ama 1080i/50 kipinde dediğiniz sorun oluşuyordu.

Acaba Nand'taki Droid çözünürlüğün etkisi var mı?

Bence var gibi.

IPTV'den çıkıp da Uyduya geçmede sorun olmuyor bende, lakin bunu da araştıracağım.

İyi eğlenceler...

Son imajlarda problem 14 ünden önceki bir imaja backup yapsaydın keşke yedek sd kartla deneyin asıl İmajınızın yerine Kılırmak'ın demiş @delphi imaj notlarinda.

Tavsiyem 8 aralık surumu

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Yorum yap

Dosya tarihi 14 ama yazılım sürüm daha eski olması lazımdı backup hazırlarken tarihte ne gözüküyor bilgi hakkında ya bakabilirsiniz..
                Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

Depo

Next Yazılımları için
                www.nextyazilim.com

Yorum yap

pro_dufa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                  Son imajlarda problem 14 ünden önceki bir imaja backup yapsaydın keşke yedek sd kartla deneyin asıl İmajınızın yerine Kılırmak'ın demiş @delphi imaj notlarinda.

Tavsiyem 8 aralık surumu

8-12-15'e Yaptım zaten dostum.

Sevgiler...

Yorum yap

powervu kanalları açılıyormu bu backupta

Yorum yap

O yönde uydum olmadığı için bir şey diyemeyeceğim.

Sevgiler...

Yorum yap

O yönde uydum olmadığı için bir şey diyemeyeceğim.

Sevgiler...
                        cevabunız için teşekkür ederim sadece kurulu olan oscam powervu için uygunmu onu merak etmiştim.

Yorum yap

8-12-15'e Yaptım zaten dostum.

Sevgiler...

Konu başlığındaki tarihten dolayı öyle düşündüm.

Yorum yap

Oscamler powervu patchli değil açmaz o yüzden..

Depo

Next Yazılımları için
                            www.nextyazilim.com

Yorum yap

pro_dufa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                              Konu başlığındaki tarihten dolayı öyle düşündüm.

Biliyorsun biraz yavaş çalıştığım için, maalesef öyle oldu.

Sevgilerimle...

Yorum yap

ustad backub ıçın ellerine sağlık.

bazı önemlı eksiklerden bahsetmem gereklı.

çünkü yazılıma bayağı etkısı olmakta.

1-kanal geçış esnasında sankı tunerden kanal sınyalı kesılıyor gıbı donuyor cıhaz o esnada 1 sanıye mavı ekran belırıp cıhaz donuyor.geçılen kanalda tutukluk yapıyor sonra sınyal tam oturur gıbı normale dönüyor yayın.mach1 backub ta olmamıştı yenı yazılımlarda hata var herhalde.
                                2- mytube player çoğu zamandır çalışmıyordu.şuan faal.uzerınde gelen mevcut vıdeoları oynatılmasında problem olmuyor.aram yapıldığı vakıt vıdeo oynamadan cıhaz crash olmakta.nasıl duzelır bılmem doğrusu..
                                3-cıhaz stanby konumuna aldığımızda eskı ımajlarda sıkıntısız cıhaz kırmızı ışıkta uyuyor oscam sıkıntısız çalışıyor vede ftpden cıhaza bağlanılabılıyordu.şuan bağlantı sıfır.vede cıhazı kumandadan açtığımız vakıt crash olup cıhaz yenıden başlıyor.
                                4-benım aylardan berı veya wetek aldıgımıdan berı başımdan eksık olmayan durum ıse mytube veya youtubeden ındırdıgımız tstubedende olsun.cıhazdan ındırılen vıdeo son kısımları desem veya son 1 dakıkasında vıdeo bıtmış gıbı kesılıyor.oynatma esnasında vıde boyutu yanlış gösteriyor veya eksıden devam edıyor.bu hatamı çoğu kes yazdım ama çözümünü bulamadım.
                                5-eksıklıkten öte artı olarak bahsedecegım.kanal zap durumunda sol ustte kum saatı gıbı çızgı eskı ımajlarda çoğu kez olurdu.bu backubta bayağı az çıkmakta.artısı son ımajda cıhazın budur.
                                6-ıptv mms oynatımda ses var görüntü yok mevcut uzerınde gelen settıngtekı mmslerde farkettım..

ımaj hataları bunlar backubtanmı hata ımajdanmı bılmıyor bahsetmek ıstedım.yukarıda arkadaşlarda aynı hataları yaşadıklarından bahsetmışler çözumlerını halledebılırsek genelde pb bayağı ılerleme sağladı.
                                lakın wetek cıhazda tam oturmuş bır ımaj şuan yok orjınal tam ımaj nevakıt verilecek 2016 da da göremeyecekmıyız.verılen ımajların çoğu aynı.hatalarda aynı.
                                emeklerıne sağlık teşekkürler.kodı ıçın hıçbır şey demiyorum.bu cıhazın en önemlı bölumu acestream eksık olsada orası...
                                not:ben mevcut backubu yazılım guncelleden guncelleyıp 82 dosya yukledım.hatırlatayım..
                                WETEK Play 2 4K
                                Android *ELEC *ENİGMA 2

b@rett@ port@l

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X