• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

WeTek Play 2

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Bulaş bulaş yeni bir virüs türü.
    BeeLink GT King Pro-TBS5520SÊ-WETEKPLAYER 2,-120 cm Ofset çanak-İNVERTO 0.2 LNB-USALS Motor

Yorum yap

• bence bulaşma acayip vakit harcattırıyor...
      WETEK PLAY 1 ( ANDROİD-OPENLEC-ENİGMA2 )
      K2 PRO ( ANDROİD - OPENELEC )

Yorum yap

• E2 de play1 gibi ilerde gelirse süper olur bakalım hayırlısı.
        Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
        http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
        www.nextyazilim.com

Yorum yap

• bende onu bekliyorum abi evdekiler e2 den başka cihaz kullanamıyor onun için şipariş veremedim içimde uhde kaldı bakalım e2 gelmesini bekliyorum...

Yorum yap

• Kanal listesini biraz uğraşırsanız e2 gibi düzenlersiniz.O listeyide bütün imajlarda kullanabilirsiniz.Tvh da sürekli güncelleniyor ve özellikler ekleniyor.Dahada kullanışlı hala geliyor.Tek tuşla kanal listesi açılıyor sağ sol tuşları ilede uydu listesi geliyor.İstediğiniz kanalı istediğiniz sıra noya alıyorsunuz.
            BeeLink GT King Pro-TBS5520SÊ-WETEKPLAYER 2,-120 cm Ofset çanak-İNVERTO 0.2 LNB-USALS Motor

Yorum yap

• mach1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              İlla eleğe bulaştıracaksınız sonunda
              Abi bak, ben TVH'de WeTek Play'ı alınca Uydumu tarattım, buketlerimi oluşturup kanallarımı ekledim, bir daha da ne tarattım ne de uğraştım.
              Ha yeni kanal ya da TP gelince de manuel ekleyip kullanıyorum.
              İki klasörün yedeğini alıyorum bitti.

crazyturk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              Kanal listesini biraz uğraşırsanız e2 gibi düzenlersiniz.O listeyide bütün imajlarda kullanabilirsiniz.Tvh da sürekli güncelleniyor ve özellikler ekleniyor.Dahada kullanışlı hala geliyor.Tek tuşla kanal listesi açılıyor sağ sol tuşları ilede uydu listesi geliyor.İstediğiniz kanalı istediğiniz sıra noya alıyorsunuz.
              Hele Krypton'daki özellik dehşet olmuş abi, her bukette en çok izlediğin kanallar başa alınıyor.
              Acayip kullanışlı bir şey bu.

Sevgiler...

Yorum yap

• Hele hele benim gibi motorlu kullanmıyorlarsa çok daha rahat.Ben üşenciliğimden 8 uydu tarattım gerisi duruyor.Onlarda en çok izlediğim uydular.Oscamla çalışan kanallar varsa o uyduları listeye aldım o kadar.

Yorum yap

• ozkaradag Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                  Abi bak, ben TVH'de WeTek Play'ı alınca Uydumu tarattım, buketlerimi oluşturup kanallarımı ekledim, bir daha da ne tarattım ne de uğraştım.
                  Ha yeni kanal ya da TP gelince de manuel ekleyip kullanıyorum.
                  İki klasörün yedeğini alıyorum bitti.

Hele Krypton'daki özellik dehşet olmuş abi, her bukette en çok izlediğin kanallar başa alınıyor.
                  Acayip kullanışlı bir şey bu.

Sevgiler...
                  Yahu su elec isini adim adim cozebilcegim bir kaynak var midir?
                  Playde denedim bir defa, tvh kapanip acilmaya basladi, beceremeyince acikcasi sogudum...

s7Edge ==》TaPaTaLk

Yorum yap

• ali.tr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                    Playde denedim bir defa, tvh kapanip acilmaya basladi, beceremeyince acikcasi sogudum...

s7Edge ==》TaPaTaLk
                    http://www.mach1digital.com/mach1for...ad.php?t=65180
                    http://www.mach1digital.com/mach1for...play.php?f=491
                    http://www.mach1digital.com/mach1for...play.php?f=572

ardarda takip et araştır biraz zaman alır biraz yorulur birazda küfür edersin ama alışırsın sonrada e2 ci olarak senide kaybederiz elecci olursun...

Yorum yap

• Sabırlı olacaksınız, bol vaktiniz olacak.

Play 1 Bölümünün ELEC bölümünde her türlü doküman var abi. Yalayıp yutup hatmeniz gerekiyor.

Ama bir müjde vereyim; WeTek Firması WeTV gibi bir eklenti geliştiriyor ELEC'te kullanmak için.
                      Ama ne zaman verirler belirsiz.

Sevgiler...

Yorum yap

• ali.tr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

s7Edge ==》TaPaTaLk
                        Kaynak bu forum ve wetek forum.Kodi forum var.Buralarda gerekli açıklamalar ve video görüntüler var.Takıldığınız yerlerde de bizler elimizden geldiğince yardımcı oluyoruz.Hele hele bu konuda @ozkaradag dostumuzun hakkını ödeyemeyiz.E2 konusunda da mach1 üstat öyle.

Yorum yap

• Şimdi biraz dertleşeyim, ya WeTek Play geldi, Android'e baktım tırt, kasılıyor, çöküyor filan. Dedim Özgür ayvayı yedin. Mıçtık. Neden?
                          ELEC'teki TVH'yi kimse anlamıyor, anlayan da aman bulaşma, çok zor diye çok hoş filan moral veriyor filan.
                          Dedim benim bir gönül borcum var, sorumluluğum var, ben öğrenmezsem kim yardım edecek, kim sorunları çözecek diye başladım nette İngilizce doküman, video, forum bakmaya, sistemi öğrendikçe sisteme olan hayranlığım da arttı.
                          Bunu en iyi Crazyturk anlar.

Yani ilk 1 ay o kadar zorlandım ki anlatamam, ama irade, azim olunca dağ bile dayanmıyor.

Şükür ki şimdi TVH parmağımda tespih olmuş sallanıyor.

Onun için sabırlı olun, ben yapamam demeyin ve en önemlisi E2 gibi, Droid gibi sistemlerin bakış açısıyla bakmayın.

Sevgiler...

Yorum yap

• Aynen öyle dostum yaklaşık 1.5 ay evde salondaki tv yi seyredemedik.Benimde uykusuz kalmalarım ayrıca cabası.İnatla üzerine gittim.Hele hele kanal taratmasını çözene dek anamdan emdiğim süt neredeyse burnumdan geldi.Bu arada sizin verdiğiniz dökümanları tek tek okuyorum tek tek videoları izliyorum.Yabancı forumlar dersen cabası.Defalarca kanal taratması yap defalarca liste hazırla.Bu arada USALS motor kulanancağım birde o sorun çıktı karşıma.Neyseki sizin gibi cihazı önceden kullanan ve dökümanları araştıran dostlar olunca onuda yine sizin sayenizde kolayca aştık. Velhasıl atalarımızın dediği gibi sabırla koruk üzüm oldu.He he ..
                            İyiki varsınız...

Yorum yap

• Bırak abi ya, benim bir şey yaptığım yoktu ki, paylaşıp, öğrendiklerim bir kaç şeyi yazdım Türkçe olarak, o kadar.

Asıl iş kendisinde bitiyor insanın.

Ama dediğin gibi 2 ay uydu seyredememiştim, yaşadıklarımız kitap olsa millet hem eğlenir hem kendilerini bulup ders çıkarır. O derece.

Sevgilerimle...

Yorum yap

• Anlasildi, ugrasmak gerekecek bu isle...
                                Aslinda severim bu islerle ugrasmayi ama ben de kanal tarama ve tvh aktive etme kisminda yilmistim.
                                Ben hata aliyorum ama bakiyorum ustadlar "hic sorun yok, harika calisiyor" diyor, o zaman sorun bende diye dusunmeye basliyorum.
                                Play uzerinde biraz deneme yapayim artik wp2 gelince devam ederim.
                                Selamlar, tesekkurler...

s7Edge ==》TaPaTaLk

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X