• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Ustalar yardımcı olun!!!!...

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Ustalar yardımcı olun!!!!...

Öncelikle Merhabalar. Benim bilgisayarımla ilgili sorunum var. Her bilgisayarı açtığımda sağ alt köşede saatin yanında "bilgisayarınız risk altında olabilir" simgesi geliyor.Güvenlik duvarı açık, virüs tarama açık sadece güncelleştirmeleri kapattım. Güncelleştirmelerim açık olduğu zaman xp orjinal olmadığı için güncellemek istemiyorum. Kapalı yaptığımda her bilgisayar açılışında bu yazının çıkmasını istemiyorum. Ne yapabiliriz...Şimdiden Teşekkürler...

antivirüs güncel olmadığı için bu uyarıyı alıyorsunuz.
    En büyük aptallık,
    Kendini akıllı sanmaktır...

Yorum yap

antivirüsten değil arkadaşım güncelleştirmeler kapalı diyor bu nedenle uyarı çıkyor...
      Denetim Masası’ndaki Güvenlik Merkezi öğesine çift tıkla ve ekrana gelen pencerenin sağ tarafındaki Kaynaklar bölümünde bulunan Güvenlik Merkezi’nin uyarı yöntemini değiştirinbölümünü tıkla. iletişim penceresinden Güvenlik Duvarı, Otomatik Güncelleştirmeler ve Virüsten Korunma seçenekleri çıkacak buradan ''Otomatik Güncelleştirmeler '' ile ilgili uyarı mesajlarını devre dışı bırak tamam de çık..

veya başlat-çalıştıra-regedit yaz açılan defterden aşağıdaki bölüme aşağıdaki değeri gir tamam de çık pc ni kapat aç..

[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Security Center]
      “UpdatesDisableNotify”=dword:00000001

hangisi kolayına gelirse...

Yorum yap

ikizbeyin ve g-force sizede çok teşekkür ederim.G-force sen yine harikasın bana hep yardımcı oluyorsun Allah senden razı olsun...Hızır gibi yetişiyorsun valla..yardımlarınız için teşekkür ederim....

Yorum yap

Hazırlanıyor...
        X