• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Twin protokol istemeyenler ne yapacak ?

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Twin protokol istemeyenler ne yapacak ?

Üstadlar kusura bakmazsanız şunu sormak istiyorum.

ben şahsen twin protokol kullanma gereği duymuyorum. yani uydudan paylaşım cihazıda kullanmayacağım.

dolayısı ile böyle bir yazılıma ihtiyacımda olmayacak.

bu yazılımın sisteme getirdiği bir yük yada vb. bir dezavantaj yokmudur.
    yani twin protokol eklentisinin ana yazılıma olası bir zararı vb bir olayı yokmudur. önceki yazılıma göre 100kb daha fazla olan bir yazılım.
    uydu yazılımı konusunda acemiliğimi maruz görün ama 10 yıldır bilgisayar sektöründeyim. bana göre bu extra yazılımın cihaza bir yük getireceği kanısındayım. ( daha fazla yazılımsal problemleri, yavaşlama, donma vb.)

sanıyorumki bir çok 2000hd kullanıcısıda bu özelliği kullanmayacak.
    zaten bu özelliği isteyen kullanıcılar belli .

nacizane görüşüm normal yazılımın geliştirilmesi ile twin protokollü yazılımın geliştirilmesi ayrı olarak yapılması yönündedir.

bundan sonraki yazılımlar twin protokollü mü devam edicek yoksa 2 ayrı yazılımlı yapılacak.

eğer tek yazılım olarak devam ederse.. ana yazılımı sade hali ile kullanmak isteyenlere haksızlık olabileceği görüşündeyim.

saygılar.
    Panasonic TX-42PX80 Plasma + Profigold PVG 10002 24K Gold %99.96 OFC + Next 2000 SuperHD + 500GB E-Sata - D-Smart Modul + Full HD Paket
    Dreambox 800HD + 250GB Sata - Cccam FULL + Profigold PVG 1102 24K Gold %99.96 OFC
    WD Tv Live HD Player + 4X Seagate Xtreme 1TB

Arkadaşım Twin Protocol yazılımı istemiyorsan yüklemezsin olur-biter. Cihazı aldığın ilk yazılımı kullanmaya devam edersin.
    Herkesin isteğine göre yazılım olmaz.

Lütfen gereksiz yere konu açmayalım.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
    X